Skocz do zawartości
tokarex pontony

Sklep / Hurtownia pod Łowiczem


JACooL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilu wędkarzy słyszałem o sklepie czy hurtowni pod Łowiczem.

Czy robił ktoś tam zakupy ? Ceny podobno są "bardzo dobre"

Czy można pojechać "w ciemno", czy towar należy wcześniej w jakiś sposób zamówić i chyba najważniejsze - w jakich godzinach mają otwarte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Adresu nie znam, opisowo tylko.

Wlasciciel robi/ naprawia (tez dokladnie nie wiem) lodki i po tym mozna podobno trafic. Na polu ma stac jakas lodka :)

Ceny ponoc lepsze, od tych na gieldzie w Lodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to żes mnie Jacku zaskoczył :shock: Normalnie jeżdze szuakm a tu pod nosem, szkoda tylko że dalej nie wiem gdzie to jest...

Pewnie dzis bede chodził i myślał gdzie owe szczęscie sie znajduje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro bede jechal na 99% do klienta do Lowicza i postaram sie namierzyc sklepik.

Podobno jest to "normalny" sklep (czy hurtownia) wchodzisz, wybierasz kupujesz :)

Dam znac jak uda mi sie cos kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj.

Robila sie juz szrowka ale trafilem bez problemu. Spini nie wiem jak mogles przeoczyc :P Jadac od Lowicza w strone ozorkowa sklep jest po prawej stronie, kawaleczek za stacja benzynowa, ktora jest po lewej str.

Sklep prowadzi b.przyjemny Pan Grzegorz i pomaga mu starsza Pani - jego mama :)

Zostawilem kilka zlotych wczoraj i pewnie jeszcze tam zagladac bede...

Nie wiem czy mozna linkami sypac, wiec podaje tylko nazew firmy - gogiel wyszukuje ja bardzo sprawnie: firma aquas.

Co do cen :) Kuferek siedzisko ktore kupilem kilka dni temu za 110 zl tam stalo na polce za 78 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę to teraz jestem miło zaskoczony :grin: Może jeszcze dziś pojadę i poszperam w kijach, boloneczka jest potrzebna :wink:

Ten sklep jest praktycznie w ozorkowie? to chyba nie pod łowiczem? dobrze myśle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze teraz na wizytowke i Ozorkowski maja tylko kod pocztowy, sklep jest przy samym Lowiczu. Duuuzo dalej jest z Ozorkowa jak z Lowicza :)

Dodam jeszcze, ze czynny prawie nonstop nawet w nocy mozna telefonowac i zajezdzac ;) jak by sie np.robactwa, zanent czy czegos tam innego zapomnialo zabrac z domku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to lux:D:D:D

Dziś już nie dam rady ale jutro jestem na bank :cool:

Czy posiada duży wybór sprzętu wedkarskiego-od wędzisk po po kołowrotki i na robalach kończąc jak to jest?Warto zawitać? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybor jest jak to w sklepie wedkarskim kije, krecioly, zylki, plecionki, haczyki, splawiki itd dodatkowo b.duzy wybor zanet i dodatkow. Chociaz kilku pozycji nie bylo :P np Slidery SALMO i przypony sztywne tytanowe, ale ... o SALMO wedkarze sie pytaja i ma byc wprowadzone do oferty. Dodatkowo nie ma problemu zeby cos sprawadzic na zamowienie.

Kurcze tak zachwalam ten sklep, ze ktos gotowy pomyslec ... niewaidomo co

SPINI - daleko nie masz, przejedz sie i sam ocenisz.

Spooory bedziesz mial wybor przynet SPINIngowych ;)

Sobie kupilem przynete ktorej nigdzie indziej nie widzialem - antyzaczepowy spoon Rapali i dziwadlo w postaci gumo-woblera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.