Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

ProPilkki-TEAM(haczyk.pl)


spini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich fanatyków tej gry.Zapewne w gronie haczyka znajdzie sie nie jeden gracz tej zrzeszającej coraz więcej ludzi gry :twisted: I tu moje pytanie co myslicie o powstaniu swego rodzaju TEAM-u haczykowców którzy co jakiś czas spotykali by sie w miłym gronie na serwerze by pokazać co potrafimy innym forom?

Prosił bym doświadczonych graczy i tych mniej o wyrażanie swojego zdania na ten temat :cool:

Wszystkich chętnych do przyłączenia się proszę o wyrażanie chęci.Mile widzane osoby które potrafią postawić serwer i mają czas.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Chętnie też bym popykał :wink: tylko musiał bym sie nauczyć :lol::lol::lol: powiem szczerze to zapodałeś temat trochę za późno ,ale może kolejna zima :wink: .dziś mamy Marzec czas na płoć ,jazia a i pstrąga bym pogonił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kalassa.net/propilkki2/index.php?eng=1 -link z grą do pobrania z działu downlad,pobierasz grę oraz aktualizacje do nowszej wersji :wink: Najpierw instalujesz grę po niej aktualizację i gotowe.

Po odpaleniu gierki wchodzisz w multi a jak poprosi o nazwe serva to wpisz:

podam ci 3 dostępne serwery-

propilkki.servegame.org

84.240.50.144

80.90.117.105

a dalej to już sobie chyba poradzisz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

dla nowicjuszy, zaczynających grę lub tych którzy chcą grać na stałych servach. Podaje moje linki z których mozna pobrac adresy serwerów i hamachi to tworzenia lan. Pobranie jak i sms potwierdzający ejst darmowe, klikacie na link,wyskakuje okienko z ankietami wypełniacie jedną z nich (ta z mp3 jest najszybsza) i pobieracie. Wszystko w pełni darmowe i bezpieczne. To coś w rodzaju rapida tylko ze duzo szybsze.

hamachi http://CashFile.org/download?file=1322

serwery http://CashFile.org/download?file=1324

jak coś mogę dac przepis na herbatę rozgrzewającą xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Ja jak cos to mógłbym się włączyć moze polegało by na tym, że bysmy rozmawiali na VENTRILO posiadam własny serwer 200slotowy utworzyło by się kanał HACZYKOWCÓW i mozna by było grac ONLINE jestem młody mam mutacje więc z głosem nie bęzie problemu szybko się uczę grać w takie typu gry a po za tym kiedyś grałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.