Skocz do zawartości
tokarex pontony

Przydatne rzeczy - nie tylko na ryby!


Marienty

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem podobnego tematu (jeśli się mylę to można połączyć). Czasami kupujemy jakiś przedmiot z przeznaczeniem na ryby ale okazuje się, że ów przedmiot jest równie przydatny przy innych okazjach. Zachęcam do dzielenia się takimi informacjami. Wszyscy na tym skorzystamy ;-)

Pochwalę się ostatnim zakupem. Samopompującą się matą tzw "poddupkiem". Ostatnimi czasy zaliczyłem sporo wypadów za kleniem z DSem. Taszczyłem ze sobą małe krzesełko z którego i tak nie mogłem skorzystać bo często teren był nierówny, nie było gdzie i jak go rozłożyć (na zawsze najbardziej mnie irytuje) czy też pisząc wprost - siedziałem na skarpie (jak to przy kleniach). Przeszukałem kilka portali zakupowych i znalazłem coś takiego:

https://allegro.pl/oferta/siedzisko-termiczne-samopompujace-40-x-30-x-3-cm-8435626373?snapshot=MjAyMC0wMy0yMlQwODo0NzoyNC4zNjZaO2J1eWVyO2Y1ZDlkYzFiOWFkMjNiNGQwNTliNmY0ZDFiMzIwZDMxZmM0NTc3MjU0OWE2ZmI2ZGU0Y2E4YThkMTk3MTk4YzM%3D

Opis z aukcji (po pewnie za jakiś czas link nie będzie aktywny):

Wymiary po spakowaniu : około 32 x 6 x 6 cm (długość x szerokość x wysokość)

Wymiary po nadmuchaniu: 40 x 30 x 3 cm (długość x szerokość x wysokość)

Waga z workiem transportowym: ca. 220 g

Materiał:

Pokrycie: 100% poliester

Wypełnienie: 100% pianka poliestrowa

Mata.jpg

 

Mata jest już u mnie i powiem Wam... REWELACJA! 

Mega wygodna (nawet teraz na niej siedzę), materiał łatwy w czyszczeniu. Mega izoluje - odnoszę wrażenie, że będzie dobrze służyć nawet w chłodniejsze miesiące. Zajmuje bardzo mało miejsca po spakowaniu (mieści mi się w mały plecaczek z Decathlonu) i pasuje ideeeeeaaaalnie na wypady takie jak - klenie "na chodzonego".

20200403_210408.jpg  20200403_210830.jpg

PS Klapeczki dla skali ;-)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Ja używam piankowej podkładki do prac w ogrodzie :)

d836ea5341b38dc708f8cd8d80b03bbbd19f212663737100b5c666ed8f38c36a.jpg.9b81682241e7cc662d6b73673ab7e4f0.jpg

 

Zapinam ja na taśmie z karabinkiem do paska, albo szlufki od spodni - dzięki temu nie muszę jej nosić ani pilnować co jest szczególnie istotne w nocy 😉

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2020 o 22:32, ESSOX napisał:

ja wykorzystuję 3 litrowy worek po soku jabłkowym ;)

Bardzo pomysłowe, muszę przetestować.

Chciałem coś napisać o kaloszach z pianki EVA ale boję się co byś odpisał 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.