Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dolina Będkowska


piotr strimer

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

Bardzo fajne lowisko,duzo pstraga i karpia nie trzeba zabierac do domu,ale jesli ktos chce moze sobie kupic rybki,obsluga co sie bardzo zadko sie spotyka usmiechnieta i mozna z nimi normalnie pogadac ,mlode chlopaki i nie robia zadnych problemow jak to jest czasem na prywatnuch lowiskach,chociaz musieli troche zmienic zaplate za wedkowanie ,ale z tego co wiem to wina wedkarzy,ktorzy nie placili za wedkowanie ,napewno bardzo polecam i napewno tam nie raz sie wybiore w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co tutaj przeczytałem. Łowisko bardzo ładne rybki tez niczego sobie wiem ze w ładna pogoda to czeba dzwonić i zamawiać miejsce tyle tam ludzi jest. Ale ogulnie na łowisku mi sie przynajmniej fajnie łowiło. Zachęcam do Doliny Będkowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witam! Byłem w poniedziałek w dolinie będkowskiej i powiem że sie zawiodłem na spławik poniewaz iż tamtego roku były 2 stawy do dowolnego łowienia i na tym pierwszym mi dużo brało pstrąg do pół kilo a teraz pierwszy jest tylko na blache z stempionymi haczykami a grugi jest do dowolnego łowienia i na tym drugim w ciągu 5 godz złowiłem 1 karaś okolo 10-13cm,2 płotki 6-8cm no i największa zdobycz płotka 3 cm :) i po za tym nic.Kołomnie stał gościu łowił na grunt i łowił co 3 min karpie po 2kg 1,5kg po 1kg. Co mam robić jak pojade na następny raz łowić z gruntu czy lepiej na spinnning?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Witam! Byłem w poniedziałek w dolinie będkowskiej i powiem że sie zawiodłem na spławik poniewaz iż tamtego roku były 2 stawy do dowolnego łowienia i na tym pierwszym mi dużo brało pstrąg do pół kilo a teraz pierwszy jest tylko na blache z stempionymi haczykami a grugi jest do dowolnego łowienia i na tym drugim w ciągu 5 godz złowiłem 1 karaś okolo 10-13cm,2 płotki 6-8cm no i największa zdobycz płotka 3 cm :) i po za tym nic.Kołomnie stał gościu łowił na grunt i łowił co 3 min karpie po 2kg 1,5kg po 1kg. Co mam robić jak pojade na następny raz łowić z gruntu czy lepiej na spinnning?

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Temat dość stary ale chciałbym zapytać czy w Dolinie Będkowskiej lepiej łapać na grunt czy spławik?????

Jaka głębokość jest stawu????

Z góry dziękuję za życzliwe odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lowie na wiosne prawie zawsze jedna na splawik druga na grunt,ale latem zakladam dwie na grunt bo pstragi wtedy juz nie biora,bardzo fajne lowisko kiedys mieli swoje forum i nie wiem dlaczego juz go nie ma mozna sie bylo dowiedziec duzo wiadomosci o lowisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.