Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gdzie na ryby w marcu...?


piotreksalek

Rekomendowane odpowiedzi

aaa... no to wszystko jasne... bede gdzies kolo 10-tej, wczesniej nie dam rady... liczysz tylko na plotke, czy okonka tam mozna tez spotkac? mysle, ze sprobuje na bialego z kuku i druga wedke na czerwonego... Jakby sie okonek zainteresowal, mozna sprobowac na boczny albo obrotoweczke... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

ja licze na wzdrege i to piekne okazy tydzien temu kolega byl to od 22 do 30 cm takie sztuki do domu przywiozl :) a okonka i owszem mozna trafic bo tam przewaza okon i wzdrega ale na podrywke ( kolega opowiadal ) facet wyciagnal 48cm szczupaka zywczyka lapal i szczuply mu wszedl hhehe:)ja moze od 9 bede dopiero pozwolenie dzis kupione wiec mozna lowic a bde lowil na splawik mam 1 wedke dla dzieci ale wielki sentyment mam do niej 180cm z lidla ale niezamienil bym jej na zadna inna :) przymiezam sie do kupienia bacika 6 bo tam na to lowisko najlepiej miec bacika :)ok pozdrawiam i zatem do jutra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na clowym nie bylem, za to jak pojechales, podeszla ladna wzdrega na kanaliku... :grin: posiedzialem jeszcze z godzinke a potem przenioslem sie na druga strone zatoczki (przy "parkingu") i mialem swietna zabawe z okonkami... Wszystko wrocilo do wody. Wczoraj rowniez 2 godzinki w tym samym miejscu, wynik: 12 okoni 20-27cm, 4 wzdregi ok 25-27cm i mnoooooostwo drobnicy. Niestety w tym ani w przyszlym tygodniu calkowity brak czasu... Rowniez w weekend... za 2 tygodnie musowo powtorka, a moze masz inna propozycje...? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.