Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Łowisko Zofijówka


JACooL

Rekomendowane odpowiedzi

Autko najlepiej zostawić pod płotem ośrodka tam jest pies i w nocy światło,

na parking nigdy nie stawiałem ,bagaż to jest problem jeśli nasz zamiar łowić na drugim

stawie ,trza nie za dużo.Można biwakować bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Od poniedzialku kombinuje, zeby wyskoczyc chociaz na 2 godzinki. Niestety robota mi sie tak uklada, albo pogoda :evil: ze nie moge podjechac. Moze jutro .... bo dzisiaj bedzie chyba caly dzien kapac z nieba.

Kurcze przyzwyczailem sie do lowisk, gdzie mam auto za plecami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie dzisiaj wyskoczyc po pracy nad to lowisko. Osobiscie z wody wiciagnalem 2 mikro plotki i podleszczaka. U innych wedkarzy bylo roznie, widac ze wybor miejsca jest tam jednak wazny. Ja usiadlem w miejscu "wygodnym", czyli przy samym wejsciu :P Za to mialem mozliwosc zagadania z prawie wszystkimi opuszczajacymi lowisko :) kilka osob mialo jakis rybki ze soba, ale wiekszosc wychodzila o kiju. Na pewno tam jeszcze pojade, bo widac ze lowisko ma bogaty rybostan i panuje przyjemna atmosfera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miejsce zaraz przy wejściu to bardzo dobre miejsce, pikera w nurt kanału.

To jeszcze nie pora na stojące wody ,wczoraj na Kotlinach płotki te większe to ostre,

NIE WIADOMO O CO TYCH RYBACH CHODZI nie do się tego wytłumaczyć naukowo.

:lol::mrgreen::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wczoraj od ~16 do zmroku, mikro plotki i podleszczaki. U sasiada obok podobnie. Znajomy na spina pistoleta zlowil. Rano podobno troszke polowili, amurek i karpie + kilka karasi. Miejsce jak ostatnio - przy samym wejsciu, leniwy chyba jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Leniwy to bardzo dobre miejsce tam kiedyś siedział facio około60 łowił pikera i on o ile pamiętam to pracował w tej firmie co ta woda była ich własnością SIERA WERA

nie pamiętam ,ale on miał zawsze dobre wyniki.

Do zobaczenia nad wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, ze miejsce nie najgorsze - juz pisales :) Chociaz bylem tam tylko 2razy, ale zawsze schodzacy z lowiska mieli jakies wyniki a siedzieli w koncu przy wyspie...

Tyle, ze jak pisalem lenistwo mnie ogarnia i nie chce mi sie majdanu taszczyc taki kawal... chyba jakis wozek transportowy trzeba bedzie wykombinowac :P

Byl ktos moze na Zosce i pochwali sie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przeczytalem wlasnie na forum mojego kola, ze zostaly wprowadzone dodatkowe oplaty. Parking 3zl, wejscie 1zl.

Moze ktos to potwierdzic ?

Ciekawe kto zbiera te oplaty i na jakiej podstawie .....

Z ciekawosci - moze ktos byl tam ostatnio i cos z wody wyciagnal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Ze strony www kola Klen:

"

W dniu 08.04.2011 roku zbiornik Zofiówka został zarybiony rybą w ilości 210kg. (karp)

[...]

W dniu 16.03.2011 roku zbiornik Zofiówka został zarybiony rybą w ilości 400kg. (karp)

[...]

"

W 2010 roku zarybiane bylo roznymi rybami, a teraz jak widac karpiki same dopuszczaja. W ubiegla niedziele (08V) na zbiorniku organizowane byly mistrzostwa splawikowe kola Klen, wynikow jak na razie nigdzie nie widac.

Ja w tym roku, jak pisalem gdzies wczesniej, odpuscilem sobie Zoske ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nalezę do Klenia i muszę dać 30zł za Zofiówkę.

Nie ma kiedy pojechać do Pabijanic ,ale się jeszcze zastanawiam, miejscowe kłusole nie odpuszczą tym karpikom ,dwa lata temu po 10zł mieli karpie nie wymiarowe około 30cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ub. roku kupowalem wkladke na Zoske w sklepie wedkarskim na ul.Nawrot, mysle ze teraz tez beda mieli, chociaz telefonicznie zapytac nie zaszkodzi ;) W Pabianicach bylem tylko raz - jak "bilem sie" zostac/przeniesc sie. Wcale nielatwo bylo trafic, niestety. Dodatkowo tylko jeden dzien w tygodniu w jakis konkretnych godzinach trzeba byc, a sklep masz otwarty "normalnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebek

dopłata na Zofijówke 80pln i nie polecam łowiska wszyscy narzekają że bryndza totalna a o spiinie zapomnijcie...wyniki to małe płotki wzdrążki opraz skarłowaciałe leszcze czasem karpik urozmaici towarzystwo.

Byłe popytałem porzucałem i nie pojadę tam raczej dłuuuuuuuugo!!!!! :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

koledzy moze ma ktos info czy na zofjowke trza w tym roku 2012 doplacac cos jestem z kola Kleń Koło PZW nr 38 KLEŃ przy Z.O w Sieradzu (Okręg PZW Sieradz)

bo co niekturzy mowia ze takiego niema, tylko jednoKleń w pabianicach wiec ...jednak jest i czy w zwiazku z tym musze wnosic jakies opłaty?dodatkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.