Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ranking wędkarskich stron internetowych w PL


Rekomendowane odpowiedzi

Kolega przesłał mi dość interesujące zestawienie-ranking polskich stron internetowych o tematyce wędkarskiej. Zestawienie zawiera również interesujące statystyki dotyczące poszczególnych stron.

Szczerze mówiąc jestem dość zaskoczony odległą pozycją haczyka, szczególnie patrząc kto znalazł się na wyższych miejscach.

Macie jakieś komentarze? Spostrzeżenia?

http://www.alexa.com/topsites/category/Top/World/Polski/Sport/Sporty_terenowe/W%C4%99dkarstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Macie jakieś komentarze? Spostrzeżenia?

Po pierwsze witaj z powrotem :wink:

Kolega przesłał mi dość interesujące zestawienie-ranking polskich stron internetowych

Zestawienie znamy. Jeżeli będziesz go śledził to zauważysz, że strony bardzo często zmieniają się pozycjami. Dla przykładu- jak ostatnio rozmawialiśmy o nim w gronie moderatorskim (styczeń 2009) Haczyk.pl był na drugiej pozycji.

Traktujemy to z przymrużeniem oka. To nie prawybory :wink: Można by dosyć łatwo podwyższyć pozycję naszego serwisu zmieniając kilka rzeczy. Pytanie tylko po co? Myślę, że większość członków społeczności skupionej wokół Haczyk.pl jest tu ze względu na to jaki nasz serwis jest dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest to dość interesujące zestawienie-ranking polskich stron internetowych o tematyce wędkarskiej. Szczególnie, że nie zawiera kilku bardzo popularnych polskich serwisów wędkarskich... w ogóle.

Zapytam: Te serwisy już nie istnieją, zmieniły profil działalności czy może są w kategorii motoryzacja? :wink::lol:

Powinieneś się z kolegą bardziej przyłożyć do tematu, może by wtedy wyszło, że haczyka nie ma nawet w pierwszej 10-tce takiego rankingu.

Radochę byście mieli większą i moglibyście się bardziej podniecać.

Ps.

Tomaszek rozumiem, że: "Kolega przesłał mi" :wink: ale myślałem, że jesteś bardziej "czujny" w takich tematach szczególnie jako informatyk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś komentarze? Spostrzeżenia?

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: orły ,sokoły spadły jak grom z jasnego nieba na Tomaszka. Trochę się ożywiło :mrgreen:

Pytanie tylko po co? Myślę, że większość członków społeczności skupionej wokół Haczyk.pl jest tu ze względu na to jaki nasz serwis jest dzisiaj.

Dobre pytanie i dobra odpowiedź bez zaskoczenia samego siebie :mrgreen: Kto jest przeciw? Są za drzwiami :cool: Sielanka :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie i dobra odpowiedź bez zaskoczenia samego siebie :mrgreen: Kto jest przeciw? Są za drzwiami :cool: Sielanka :???:

Odpowiem tak jak w Twoim podpisie

Moje wypowiedzi to moje prywatne zdanie.

Nie wiem dlaczego odczytujesz moją wypowiedź jako atak na Tomaszka? :roll: kłóciliśmy się nie raz, ale do dziś go szanuję i nie sadzę, żeby jego post miał w zamiarze być złośliwy.

Kto jest przeciw? Są za drzwiami :cool: Sielanka :???:

Akurat Twój przykład dowodzi, że można być często przeciw i jednocześnie być w środku :wink:

W poprzednim poście miałem na myśli, że rozwój Haczyka nie ma na celu usytuowania się na czele listy "ruchu w sieci", bo o takim rankingu rozmawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki :)

tomik, wyczuwam spore napięcie w twoim poście :smile:

Szczera prawda że kolega mi przysłał link wskazując na wysoką pozycję swojego faworyta. Ja przez sentyment zwróciłem uwagę na haczyk, stąd mój post. Radości nie mam z tego żadnej a i podniecają mnie zupełnie inne rzeczy.

Tak więc proszę nie odbieraj mojego tematu jako napaści na twoje królestwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy to prawie mi żyłka pękła na czole, jak zobaczyłem kolejną próbę wklejania i podniecania się tym rankingiem na forum :wink:

Na szczęście napięcie mi się szybko rozładowało jak zobaczyłem kto tym razem postanowił "błysnąć" tym tematem... :lol:

Tomaszek kolega kolegą, sentyment sentymentem ale może jednak warto by było samemu mieć trochę wiedzy o tym co się pisze :wink:

Dlatego cały ten Twój temat odbieram jak co najwyżej nieudaną i bardzo nieudolną próbę powrotu na forum lub próbę zwrócenia na siebie uwagi po dłuższej nieobecności.

Myślę jednak, że najpierw powinieneś zacząć od tematu: "Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)" bo wielu użytkowników Cię po prostu nie zna a wielu o Tobie zapomniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dziś zajrzałem z ciekawości na ranking. Tak jak pisałem

Zestawienie znamy. Jeżeli będziesz go śledził to zauważysz, że strony bardzo często zmieniają się pozycjami. Dla przykładu- jak ostatnio rozmawialiśmy o nim w gronie moderatorskim (styczeń 2009) Haczyk.pl był na drugiej pozycji.

Nie minęły 3 tygodnie od założenia tematu przez Tomaszka i dziś Haczyk.pl jest na drugim miejscu ogółem i na drugim po PZW jeżeli chodzi o ruch na terenie Polski.

http://www.alexa.com/topsites/category/Top/World/Polski/Sport/Sporty_terenowe/W%C4%99dkarstwo

Traktujemy to z przymrużeniem oka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

ranking alexa.com - śmieszne i nie trzeba być zbyt wielkim ekspertem od SEO / SEM by się z tego śmiać :wink:

Ten temat to kolejny pomnik hołdu dla galopującej głupoty, ...a może osobistej zawiści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.