Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Filmy wędkarskie


artech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
bonk, Jeśli tak twierdzisz to wrzuć jakieś fotki :razz:

To odcinek od źródeł do jeziora Goczałkowickiego dzierżawiony przez prywatnego dzierżawcę i zarządzany jak najlepsze łowiska na świecie- zobacz temat w dziale łowiska komercyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam nadzieję, że to nie wyjdzie jak jakaś tania naciągana reklama ale moi znajomi ostatnio zaczęli tworzyć taki projekt wędkarski "Z wędką po Polsce". Mam nadzieję, że wam się spodoba. Oczywiście przy okazji wszelkie przejawy konstruktywnej krytyki mile widziane.

http://www.movie-box.pl/category/21/Z-wedka-po-Polsce.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie wyjdzie jak jakaś tania naciągana reklama ale moi znajomi ostatnio zaczęli tworzyć taki projekt wędkarski "Z wędką po Polsce". Mam nadzieję, że wam się spodoba. Oczywiście przy okazji wszelkie przejawy konstruktywnej krytyki mile widziane.

http://www.movie-box.pl/category/21/Z-wedka-po-Polsce.html

Pozdrawiam

Podoba się i to bardzo.

Nie chodzi o to, aby w filmie kilkuminutowym ciągnąć kilkadziesiąt ryb.

Odnoszę się do odcinka o pstrągach, który oglądałem wcześniej.

Resztę zostawiam na wieczory bez zajęć. Kolegę Kubę szczególnie podziwiam za zimowe jazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie wyjdzie jak jakaś tania naciągana reklama ale moi znajomi ostatnio zaczęli tworzyć taki projekt wędkarski "Z wędką po Polsce". Mam nadzieję, że wam się spodoba. Oczywiście przy okazji wszelkie przejawy konstruktywnej krytyki mile widziane.

http://www.movie-box.pl/c...-po-Polsce.html

Pozdrawiam

Na razie wygląda na reklamę. Jakiś czas temu dostałem propozycję współpracy w tym projekcie, ale moje pytanie o szczegóły pozostało bez odpowiedzi. Wnioskuję z tego, że chodziło o zalinkowanie strony a nie żadną współpracę.

Mam nadzieję, że się mylę, ale póki co tak to wygląda- reklama agencji filmowej, rejestrującej głównie filmy reklamowe i przy okazji ktoś z firmy jest hobbystą wędkarzem i kręci filmy o wędkowaniu.

Obejrzeć warto- jak każdy ciekawy film wędkarski, ale na dziś idea i cel projektu jest dla mnie niejasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale póki co tak to wygląda- reklama agencji filmowej, rejestrującej głównie filmy reklamowe i przy okazji ktoś z firmy jest hobbystą wędkarzem i kręci filmy o wędkowaniu.

Jeśli nawet to reklama o takiej jak mówisz - to filmiki fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie orientuję o co mogło chodzić z ową "współpracą". Wiem natomiast, że znajomi kręcą program na fajnym poziomie. Nikt nikomu nie każe za to oglądanie płacić, ani innej krzywdy nie robi, czemu więc snuć teorie spiskowe?

Ja mam tylko nadzieję, że się spodoba i zyska widownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wielu z Was zna Marka Melmana, autora kanału YT Marfish. Dziś po raz pierwszy na naszym forum- transmisja na żywo z kanału Marka.

Odtwarzacz znajdziecie w nagłówku forum, wystarczy wcisnąć "play".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Troszkę się pośmiałem z tekstów w tym filmiku hehe :mrgreen:

"Biorą, biorą?" "Nie" "Ty oszustko mała..." :mrgreen:

My tak zawsze jak się spotkamy :wink: . Aż się nie chce wierzyć, że od nagrania tego filmu minęło 6 lat. Trini fajnie połowiła na moich nęconych miejscówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.