Skocz do zawartości
tokarex pontony

Filmy wędkarskie


artech

Rekomendowane odpowiedzi

tomek1, nie zastanawiałeś się kiedyś, żeby otworzyć biznes "wędkarskie usługi pomocnicze" ? :) Patrzyłem na filmik i z podziwu wyjść nie mogłem jak pięknie operowałeś przynętami, podbierakiem, aparatem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
tomek1, nie zastanawiałeś się kiedyś, żeby otworzyć biznes "wędkarskie usługi pomocnicze" ? :) Patrzyłem na filmik i z podziwu wyjść nie mogłem jak pięknie operowałeś przynętami, podbierakiem, aparatem :)

Było to dość trudne, bo choć tego nie widać na filmie miejsce było "projektowane" na jedną osobę i na dodatek jest dość trudne (stromy brzeg i nawis gałęzi nad głową).

A tak na marginesie, to po tamtym spotkaniu nie zazdroszczę przewodnikom wędkarskim. Trini przejechała ponad 300 km żeby spędzić trzy dni u mnie. Niby łowisko nęcone, ale jest to swego rodzaju obawa- zaczynając od prozaicznego "czy ktoś mnie nie podsiadł?" aż po "czy będą brały?" :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna z moich zasiadek karpiowych. Tym razem kończąca sezon dwudniowa zasiadka w ostatnich dniach września. Chłodne dni, w nocy zamarznięta mata, ale mimo to kilka ryb udało się złowić. Aż się nie chce wierzyć, że od tamtej zasiadki minęło pół roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, Możesz opisać jakich kijów i młynków używasz? :wink: Pozdrawiam

Na karpia ósmy sezon kije Dragon Long Distance Carp 3,9 m 3 lbs i kołowrotki Jaxon Marlon 6500. Kije trochę nie z tej epoki- ciężkie, ale kołowrotki zasługują na uznanie. Używam je na karpia, suma, z plaży, na dorsza... Bez żadnej konserwacji (tylko wymiana łożyska w rolce i woda z prysznica po dorszach i plaży) działają do dziś.

Dopiero w zeszłym sezonie lekko zaczął szwankować mechanizm blokowania korby. Ale po tylu latach surfcastingu, morskiej wody, holi karpi z wywózek itd to można powiedzieć, że są przetestowane :lol:

Zresztą o jakości kołowrotka świadczy fakt, że po tylu latach jest ciągle w sprzedaży i to w cenie wyższej niż 7-8 lat temu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie. Zapraszam was na nowy kanał wędkarski na YT pod nazwą "Wędkarska Pasja". Jest to kanał dotyczący wędkarstwa spinningowego. Jesteśmy z kolegą pasjonatami tej metody od wielu wielu lat. Głównie łowimy na rzece Odrze, Warcie, Postomii i niewielkich rzekach nizinnych na terenie woj Lubuskiego i Zachodniopomorskiego, zarówno z brzegu jak i z łodzi. Zapraszamy do oglądania oraz subskrybowania naszego kanału oraz polubienia filmów.

Kilka naszych filmów:

Spinning pod filarami mostów - 33 min

Wiosenna Odra - 25 min

Kleniowa rzeka - 29 min

Odrzańskie lato - 50 min

link do kanału na YT:

www.youtube.com/user/PLtier

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia sesja na wodzie klubowej Farnham Angling Society. Pieknie położony zbiornik w sosnowym lesie, niedaleko pola golfowego... W roli głównej wystapiły karasie - złote śliczności! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film z mojej wyprawy do Aldershot na flagową wodę mojego koła - Farnham Angling Society.

Mimo zmiennej pogody, gdzie raz świeciło słońce, raz lało jak z cebra o czasami i gradem sypneło - ryby dopisały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz moja kolej. Zachęcam do oglądnięcia mojego krótkiego filmiku który przedstawia moje zmagania z kleniami na rzece Ropie podczas mojego krótkiego pobytu w kraju. Większość ujęć wykonałem kamerą RedLeave rd990. Mam nadzieje że spodobają się Wam te te ujęcia bo uważam że jest to naprawdę fajna kamerka która może godnie konkurować z GoPro Hero?!

https://www.youtube.com/watch?v=shFkBChYFmYj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.