Skocz do zawartości
tokarex pontony

Filmy wędkarskie


artech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość FALUBAZ_ZG

No wiem panowie, ale mi chodzi o starsze odcinki. Na stronce najstarszy jest ten z numerem 77. Gdzie zatem mozna obejrzec odcinki 1-76? Na youtubie wlasnie tych starszych nie znalazlem. Moze nie tak szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może jakieś filmy dokumentalne związane z wędkarstwem lub rybami ?

Najlepiej żeby to były ryby występujące u nas niż jakieś merilny zza oceanu.

Chociaż podobał mi się ten o profesjonalistach łowiących bassy i wielkim komercyjnym przedsięwzięciem za tym stojącym.

Pozdrawiam i czekam na tytuły, nie muszą być linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Miro :) Ja oglądam już 3 odcinek z TV Trwam i na szczęście jest to zwykły program bez krzyży itd. :) dość słaba jakość i prowadzący ale i tak przyjemnie się ogląda.

Ja mam za sobą prawie wszystkie Wędkarstwo Moje Hobby i trochę produkcji Kowsona.

Widziałem parę dokumentów produkcji Discovery i innych o łososiach płynących na tarło (nie pamiętam tytułu), o niszczeniu sztucznego spiętrzenia wodnego w celu przywrócenia naturalnego biegu rzeki (tez tytułu nie pamiętam) i o kolesiu który chciał złowić Arapajmę (?).

Były to fajne filmy i z chęcią zobaczyłbym więcej podobnych. Kto zna tytuły i kojarzy o co mi chodzi niech poda bo może innym się przydadzą.

- Są serie z Johnem Wilsonem (m.in na ryby, z wędka po świecie i wędkarskie safari ).

- Seria Rex Hunt - Wędkarskie Przygody.

- seria "Taaaka ryba"

- Jest film dokumentalny - "Karp moja obsesja" prod. franc. 2010

- Film - "Wielkie łowienie - Polska"

- Były też znane filmy na VHS od D.A.M.

- Kiedyś był program chyba na Discovery - "Road Wars" (surviwalowo-wędkarski), łowili tam żeby się pożywić i przetrwać, jednocześnie były to zawody i dostawali punkty za różne ryby i tak jeździli po świecie. Było kilka odcinków ale później nigdzie nie mogłem ich znaleść.

- znaleść w internecie tez można serie filmów produkcji Rosyjskiej, niemieckiej i z Wielkiej Brytanii.

- jest też seria dokumentalna z programu Planete - "Dolinami rzek" i są tam Biebrza, Bug, Dunajec, Narew, Warta, Odra, Wisła (nie wiem czy zawierają jakieś informacje wędkarskie).

- znam 2 filmy Bass Champions Team Sobieski (Na szczupaki i relacja z zawodów)

- National Geographic - Wild Hooked Monster Fishing Giant Stingray

- Produkcji Wiadomości Wędkarskich "Tajna broń" 2010

- Jet fish Tour the Europe

Jeśli ktoś zna jeszcze jakieś serie bądź filmy to z chęcią się o nich dowiem :)

Jeśli chodzi o zwykłe fabularne filmy związane mniej lub bardziej z wędkarstwem to w tym momencie przychodzą mi dwa do głowy - komedia "Gone Fishing"/"Przygoda na rybach" z 1997 i "A river runs trough it"/"Rzeka życia" z Bradem Pitem z 1992.

Również proszę o tytuły :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze sporo karpiowych filmów- Mroczek, Szewc i kliku innych. Z zagranicznych podwodne filmy Kordy.

Podlodowe filmy z Rosji, surfcasting Hiszpania i inne kraje południowej Europy itd.

trochę produkcji Kowsona

Robi dobrą robotę :wink: Mam nadzieję, że tak jak rozmawialiśmy na początku działalności WTV kiedyś uda nam się spotkać przy jakiejś wspólnej realizacji :wink:

Robią bardzo ciekawe filmy. Właściwie przecierają szlak w reportażu wędkarskim i zmierzają do miliona wyświetleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam szwedzką serie Fiskedrag (jest 5 sezonów) ,kolesie jeżdżą po całym świecie i wędkują (spinning i mucha).

Oprócz tego ostatnio oglądałem "A Fish For All Seasons" wędkowanie w UK rożne gatunki i metody. Polecam

Wszystko do znalezienia i pobrania w necie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jakiś czas temu widziałem filmik w necie o chyba dwóch gostkach, byli to Rosjanie którzy łowili wielkie Sumy na jakiejś rzece we Francji. Teraz nie mogę sobie przypomnieć tytułu i nie mogę znaleźć tego filmu, może ktoś kojarzy i pomoże znaleźć.

Był tam taki kawałek że te sumy po złapaniu wędrowały na "smycz" taka gumowa linka którą przebijali pysk i mocowali do brzegu, potem po zrobieniu zdjęć wypuszczali sumy do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

GrzesMan jesli nie przeszkadza Ci brak napisow i lektora polecam Ci serie "Catching the impossible". Swietnie zrealizowany program, piekne ujecia natury oraz wielkie okazy ryb.

Tu masz trailer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.