Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Tyczka czy Bolonka?


Surfi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy kupić 11 metrową tyczke czy dobrą Bolonkę na spławik....;)?

Moje pytani brzmi tak jaki zalety ma Tyczka, jakie dobra bolonka...?

Co wybrać?

Proszę o odpowiedz....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Bolonką można łowić bez wielu dodatkowych sprzętów, jest łatwiejsza w obsłudze, hol ryby jest bardziej bezstresowy bo masz zapas żyłki, tyka to typowo zawodnicza wędka, przydał by się do niej podest i wiele innego sprzętu, kosztuje znacznie więcej ale można nią łowić bardzo szybko na zawodach. jeśli masz zamiar śmigać na zawody to tyka i kombajn jeśli chcesz łowić rekreacyjnie to dobra bolonka 6-7m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Podobne sie pod ten temat bo mam ten sam klopot, szukam nowego sprzetu do łowienia na splawiczek na Wisle w okolicach W-wy. Lowienie typowo rekreacyjne, bez startow w zawodach. Do tej pory uzywam tylko DS-ow. Doradzcie co lepsze Tyczka czy moze Bolonka, a moze cos inego? Przy tyczce lowinienie jest bardzo precyzyjne, ale chyba bez duzych wydatkow ciezko a metoda Bolonska jest mi jeszcze troche obca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.