Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jezioro Czarne - Niesiołowice


Personaljesus

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Połów został przeniesiony z poniedziałku na Wielką sobotę

Łowiliśmy nad jeziorem Kamień, ponieważ jezioro w Niesiołowicach zostało w sobotę zarybione pstrągiem i Pani mówiła, że przez najbliższe 2 tygodnie obowiązuje zakaz połowu.

Wygląda, że musisz sobie znaleźć inne miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Czy jezioro czarne w niesiołowicach to te zwane jeziorem u "niemca" ( 30 zł za łowienie)

Byłem w majówkę u sołtysa ze spinem. Łącznie dostałem 15 szczupłych z tym, że tylko 4 wymiary. Miałem jeszcze okoo 10 brań ale zeszły. Rybki pływają nadal i czekają na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

wybieram się na to łowisko w ostatni weekend wakacji mam do przejechania 400 km i nie wiem czy warto metoda połowu to spining Właściciel zapewnia że w jeziorku tym jest dużo szczupaka okonia i sandacza a w kwietniu został wpuszczony pstrąg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dwa razy. Spining na 2 wędki. Widziałem kilka padniętych sandaczy rozkładających się w wodzie i nic poza tym. Mam do tego łowiska 60 km i na pewno na nie nie pojadę. Koszt za 2 wędki + łodka - 100 PLN.konrad1304, sprawdź łowisko Unichowo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk dzięki za odpowiedz niestety znowu nie udany bedzie wyjazd bo juz wysłałem zadatek ja mogę polecić łowisko na mazurach nazywa się dziwiszewo i naprawdę jast tam dużo szczupaka niestety tam z rodziną odradzam jechać bo jezioro to znajduje się na bagnie i z pływania nici.

bym był wdzięczny jak byś mi coś więcej napisał o jeziorku czarnym skoro już tam wedkowałeś z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.