Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kutry


Paździoch

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Jestem krótko (23.03) po pobycie na zachwalanym powszechnie w necie kutrze Admirał II z Władysławowa. Postanowiłem na niego się wybrać, gdyż spotkałem wiele bardzo pochlebnych opinii na jego temat. Powiem wam szczerze - nie polecam nikomu.

Cena - 180,00zł. W cenie rejs, ledwo temosik kawy i herbaty na 20 ludzi, załoga nieuprzejma, na prośbę o wyfiletowanie usłyszałem najpierw, że nawet patroszenie to ich ponadnormatywny obowiązek i nie muszą tego robić. Szyper przez cały czas napływał jedną burtą - zero reakcji na prośbę o napłynięcie drugą burtą. Stałem na zawietrznej, więc wiecie co to za mordęga. Łowiłem już na różnych pływadłach :), lecz tak niesympatycznej, nieuprzejmej załogi nie spotkałem. Jak również nigdy nie spotkałem łodzi, gdzie szyper napływa wyłącznie jedną burtą. Chyba wcześniejsze pochwały powywracały chłopcom w głowach. W skali 1/10 u mnie mają słabą 2.

Witam.

Ja tam nie narzekam na AdmirałaII. Mi pasowało że napływa na jedną burtę. Stałam też na zawietrznej i uważam że, jest lepsza od nawietrznej. W razie nastepnego terminu wiem gdzie się ustawić, gdyby rufa i dziób były zajęte :grin:

A kanapki można zabrać swoje. Poza tym, jak sie idzie na niesprawdzoną osobiście jednostkę, to można zapytać o socjal. Przynajmniej ja to robię, żeby nie było niespodzianki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wilków Morskich.Proszę o informacje jakie są wyniki na kutrach z Łeby w ostatnich dniach.Pierwszy wypad planuję 08-09.04 o ile Neptun pozwoli :grin::grin::grin:

Witam.

Na jakim kutrze wypływasz 08.04.10.

Ja wypływam 07.04 Hydrografem a 08.04.10 Delfin C.

Czy ktoś może polecić jakąś kwaterę w Łebie blisko portu i za rozsądną kasę z normalnymi warunkami socjalnymi.

Ważne aby była sprawna lodówka.

Proszę o podanie tel. kontaktowego.

Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kaczor.Oba rejsy zarezerwowaliśmy (osiem osób z Białego)na Dr. Słowiku- nie pływałem na nim jeszcze, ale ciekawi mnie jego wielkość i jak się sprawuje na morzu.Nasz ,,tajny agent" z Łeby donosi że szyper-właściciel p. Bartosz potrafi dobrze napływać.Nocleg bierzemy u jego rodziców- 30 zł za łóżko-warunki bardzo dobre.Namiary znajdziesz w necie-dr. Słowik.Wcześniej pływaliśmy na Misisipi i Księżnej-ja połapałem całkiem niezle :smile::smile::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kaczor.Oba rejsy zarezerwowaliśmy (osiem osób z Białego)na Dr. Słowiku- nie pływałem na nim jeszcze, ale ciekawi mnie jego wielkość i jak się sprawuje na morzu.Nasz ,,tajny agent" z Łeby donosi że szyper-właściciel p. Bartosz potrafi dobrze napływać.Nocleg bierzemy u jego rodziców- 30 zł za łóżko-warunki bardzo dobre.Namiary znajdziesz w necie-dr. Słowik.Wcześniej pływaliśmy na Misisipi i Księżnej-ja połapałem całkiem niezle :smile::smile::smile:

Witam.

Ja pływałem w zeszłym roku we wrześniu na Delfinie C.

Z synem złapaliśmy sporo ryby, w szt. to dziesiąt.

A jakiś telefon do rodziców p.Bartosza, bo w necie będzie tylko kego numer.

Pozdrawiam Piotr K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasowało że napływa na jedną burtę. Stałam też na zawietrznej i uważam że, jest lepsza od nawietrznej. W razie nastepnego terminu wiem gdzie się ustawić, gdyby rufa i dziób były zajęte

A kanapki można zabrać swoje. Poza tym, jak sie idzie na niesprawdzoną osobiście jednostkę, to można zapytać o socjal

Witam.

Jak świat światem, tam gdzie 2 Polaków, tam opinii 6.

Wszystko zależy od warunków meteo. Jak solidnie wieje i dodatkowo są duże pływy chciałbym widzieć jaka jesteś zadowolona z tej "lepszej" burty. Nie złośliwie, lecz szczerze z całego serca, abyś zrozumiała o czym piszę, życzę Ci takich warunków przy najbliższym rejsie.

A cena nie jest adekwatna do rzeczywistych warunków na kutrze.

Życzę połamania a temat uważam za zamknięty :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serecznie.

jest to mój pierwszy post na tym forum, i od razu licze na Wasza pomoc!!!

mianowicie...30 kwietnia chciałem wypłynąc z Darłówka, ale mój ulubiniec Dar116 pływa dopiero od czerwca, podobnie jest z dar-19, innych darów nie znam, ale ponoc wogóle już nie pływają. Darłowiak zarezerwowany na amen, a Pani namawia mnie na ich nową jednostke "KIMING" (czy jakas tak się to pisze). Wypłynięcie tym kimingiem, to jak kupno kota w worku....kompletnie nic o tym nie wiem, nic nie ma w sieci i żadnych fot...ma ktoś może doczynienia z tą łajbą ?? wiem tyle że ma 17m dł.

jest jeszcze iskra, na niej byłem i wiem o co tam chodzi.....

ciekwai mnie ten kiming....???

pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj wróciłem z Łeby byłem na Szmuglerze

limit złowiłem w ciągu 13godz rejsu nie było ryby na płytkim wiec płynęliśmy na głębsze wody

morze było bardzo spokojnie jak to mówią flauta żadnej falki i wiatru dosłownie cisza i pewnie to było przyczyną tak słabych wyników na kutrze

szyper starał się jak mógł, tyle pływaliśmy i nic ale ogólnie jestem zadowolony

bo nie znam takiego kutra co przedłuża tak rejs wypłynęliśmy o godz 6.00

a w porcie byliśmy 19.30 tak więc daje do myślenia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś o 15.30 dostałem wiadomość z Hydrografa, że rejs odwołany z powodu choroby p.Mirka.

Cztery miesiące wcześniej zrobiona rezerwacja i taki numer na koniec.

Hydrograf może jest i dobry ale całkowicie niepewny, dla mnie już jest historią.

Szykamy rejsu na jutro i coś się znajdzie.

Pozdrawiam Wilków Morskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mroweczka177

Hmmmmmmmm z chęcią bym pomógł ale nie bede wypowiadał sie bo nie płynołem na nim. Ostatnio jakos cisza tutaj w tym dziale, nikt nic nie pisze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

Wczoraj byłem na Pasacie 7 na zatoce...............z rybami bardzo cieniutko.Za dwa tygodnie planuję kolejną wyprawę ale chyba z Ustki.Czy macie jakieś wypróbowane łajby z Ustki?Passat jest ok.ale lepiej chyba wypłynąć w morze.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy

Byłem w środe na Księżnej w Łebie.Od kolegów wędkarzy dowiaduję się że dorszyk jest na 60 m. My zaczynamy łowić na około 20 m i co jakiś czas płyniemy dalej(t.j. głębiej), ogólnie więcej pływania więcej niż łowienia i co za tym idzie brak ryb. Pod koniec rejsu głębokość 60 m i zaczyna się jazda, każdy wyciąga rybkę. Nie trwa to jednak długo bo szyper kończy rejs. Potem wychodzi gościu z obsługi i pyta się czy przedłużamy rejs (10 zł za godzine ). Ponieważ pokazała się rybka prawie jednogłośnie się zgadzamy. Szyper daje dwa sygnały w celu ponownego napłynięcia na łowisko i ruszamu, płyniemy około 20 min i zaczynamy wędkować ale już efekty mizerne, jeszcze jedno napłynięcie i też kiepsko. Mija godzina i wracamy do portu.

W porcie wielkie zdziwienie bo koledzy z innych jednostek połapali całkiem fajnie, były 5,6, i kilka 10, a u nas na 20 osób jedna 5 a reszta to troche większe bolki.

Księżna Łeby zafundowała nam wycieczkę z godzinnym efektywnym wędkowaniem i rejs przedłużony o godznę z czego zadowolony był tylko szper(dodatkowe 2 stówki).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów wędkarzy.Krótka relacja z rejsu 08.04.czwartek z Łeby.

Wypływamy o6.00 Dr.Słowikiem (dla mnie-rewelacyjna krypa,duża ,wygodna, stabilna na morzu) i od razu płyniemy daleko na 60-70 m. Wyniki-nie za ciekawie dorsz nie żerował więc wszyscy połapali w granicach limitu(ja niestety tylko 4 :evil::evil::evil: ).

Załoga-na medal-Bartosz niezle kombinował żeby wszyscy połapali.

Niestety drugi rejs 09.04 odwołaliśmy z powodu pogody.

Następny już 28.05 o ile pogoda dopisze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pierwszy raz wypływam na dorsze w czwartek z Jastarni na zatokę, może jakieś rady odnośnie łowienia na wrakach (głównie na nich będziemy łowić) wiem, że zamiast pilkera używać oliwki + przywieszki , ale słyszałem że rewelacyjną przynętą są mrożone dorsze. Znajomi pokazywali zdjęcia z zeszłego tygodnia i najmniejszy dorsz miał 4kg , największy 15kg i przy 6 osobowym składzie każdy miał komplet. W praktyce to tak dobra przynęta na większe dorsze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.