Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Kutry


Paździoch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po długiej przerwie na forum

Mam pytanko do was wszystkich czy ktoś był może z was w Kołobrzegu na kutrze foka ?

Bardzo bym prosił o opinię , mam zamiar wybrać się na niego po 10 stycznia ze znajomymi, a może polecicie inne kutry z Kołobrzegu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Witam wszystkich po długiej przerwie na forum

Mam pytanko do was wszystkich czy ktoś był może z was w Kołobrzegu na kutrze foka ?

Bardzo bym prosił o opinię , mam zamiar wybrać się na niego po 10 stycznia ze znajomymi, a może polecicie inne kutry z Kołobrzegu ?

Ja byłem 2 tygodnie temu.

Jak najbardziej polecam. Socjal super , rybki też dobrze współpracowały u mnie x4 a byli lepsi. Łapaliśmyna ok 20-24m większość ryb na przywieszki kolory pomarańczowego.

Wg mnie jeden z lepszych kutrów w Kołobrzegu.

Miałem płynąć znowu 3 dni temu ale pogoda nie pozwoliła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego za odpowiedź , chyba przeniesiemy się do Kołobrzegu , Władysławowo się wypaliło , Łeba wycieczki po morzu robi ze zwiedzaniem bez przystanków , Darłowo takie sobie , czas na Kołobrzeg chociaż troszkę dalej ale ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego za odpowiedź , chyba przeniesiemy się do Kołobrzegu , Władysławowo się wypaliło , Łeba wycieczki po morzu robi ze zwiedzaniem bez przystanków , Darłowo takie sobie , czas na Kołobrzeg chociaż troszkę dalej ale ....

hehe a ja do Władysławowa się chcę wybrać.

i do Łeby też, we wrześniu byłem na Missisipi i nawet połapałem.

Chyba wszędzie biorą gdzie nas nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak teraz z kolorkami pilkerów ? Jakie są najbardziej łowne ? ja w zimie używam srebrne i niebieskie z czerwonym łbem , a także białe z czerwoną głową fluorescencyjne . Jak tam u was parasolki używacie ? bo ja nie jestem przekonany do parasolek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak teraz z kolorkami pilkerów ? Jakie są najbardziej łowne ? ja w zimie używam srebrne i niebieskie z czerwonym łbem , a także białe z czerwoną głową fluorescencyjne . Jak tam u was parasolki używacie ? bo ja nie jestem przekonany do parasolek.

Generalnie łowie na srebrne,a co do parasolek to są to jedne z najlepszych pilkerów :shock: Szkoda tylko że niema jak połowić przez te sztormy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek1395 z tego co wiem to tylko małe jednostki rybackie i nic więcej, proponyje odbic troche na wschod i sprobowac w Kołobrzegu, tylko teraz to mamy mały problem, dlatego ze basen portowy jest skuty lodem i prawie wszystko stoi w porcie. Trzeba poprostu dzwonic na bieżąco do armatorów i pytać co i jak, odrazu nadmieniam że w Darłowie jest podobna sytuacja :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej przerwie na forum

Mam pytanko do was wszystkich czy ktoś był może z was w Kołobrzegu na kutrze foka ?

Bardzo bym prosił o opinię , mam zamiar wybrać się na niego po 10 stycznia ze znajomymi, a może polecicie inne kutry z Kołobrzegu ?

witaj

foka ma dobre opinie ja osobiście nie nie płynąłem ostatnio byliśmy na Globtroterze, jednostka dobrze wyposażona, rybki słabo współpracowały ale każdy coś połapał, w cenie oczywiście wyżywienie i ciepłe napoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Wreszcie udany wyjazd do Władysławowa,pogoda dopisała no i rybki też :mrgreen:

W sumie limit złowiony :mrgreen: Szkoda tylko że pogoda się popsuła,bo miałem zamiar jeszcze popłynąć :wink:

A z jaką jednostką płynąłeś, bo ja też byłem wczoraj i kompletna nędza była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że będę musiał wystawić Admirałowi tak niską notę.

Ogólnie była lipa żeby znaleźć rybę :mrgreen: A to nie wina Admirała[bo pan Zenek zawsze zlokalizuje ryby] :mrgreen:

Ale kolega Zdzisiu się wykazał i znalazł :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admirałowi stawiam duży minus totalna cienizna , przereklamowany jechałem żeby

trochę powalczy z dorszem nie chciałem cudów nic z tego nie wyszło -porażka -

Szyper jeśli był by honorowy to wziąłby za paliwo i ok a tak schodziliśmy z kutra z

niesmakiem.Zgadzam się z przedmówcą krzychu 2711 Masz rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admirałowi stawiam duży minus totalna cienizna , przereklamowany jechałem żeby

trochę powalczy z dorszem nie chciałem cudów nic z tego nie wyszło -porażka -

Szyper jeśli był by honorowy to wziąłby za paliwo i ok a tak schodziliśmy z kutra z

niesmakiem.Zgadzam się z przedmówcą krzychu 2711 Masz rację

Przeglądam od czasu do czasu te forum i dzisiaj postanowiłem się zalogować i pare słów napisać mam takie wrażenie że kolega Słowik dyskutuje sam ze sobą być może sie mylę ale wszyscy jego rozmówcy zalogowali sie dopiero wczoraj ?Kolega twierdzi że był na tym rejsie tak sie składa ze ja też i co moge powiedzieć to był słaby dzień ale mimo wszystko limit złowiłem najlepszy miał 8 sztuk i co jeszcze mi się w kolegi poście nie zgadza był mały rabat w jakiej wysokosci i tu licze ze kolega mi odpowie bo jezeli nie to wiarygodnośc kolegi jest żadna Pozdrawiam Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janek_bor byłeś na Admirał II 28.12?

Na Admirale

A my piszemy o Admirał II, a to zupełnie inna bajka. Na naszym kutrze nikt nie miał więcej jak 4 ryby, a pewnie i z połowa wróciła o kiju. Atmosfera stworzona przez załogę pozostawiała wiele do życzenia. To nie było to do czego przyzwyczailiśmy się na Admirałach. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten post który odpisałem dotyczył Admirała i tak w nawiasie z Zenkiem pływałem na WŁA-32 i atmosfera zawsze była ok, moim skromnym zdanie jest to jeden z najlepszych szyprów we Władysławowie Pozdrawiam

Najlepszy jest bez wątpienia Olek, a z tym szyprem płynąłem pierwszy raz. To na Admirale trochę połapaliście jednak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Admirale też bogato w ryby nie było może ze trzy osoby zrobiły limit jeden miał 8szt a reszta po 2-3 szt na całej jednostce bylo moze z 70-80 szt cały dzień to było ogólnie pływanie i dłubanie pojedyńczych ryb w porcie byliśmy kolo 18 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na Admirał II mieliśmy 1 dobry dryf gdzie może co drugi wyciągnął rybę. W porcie byliśmy około 17. Tak jak piszesz dużo pływania, szukania i wiele pustych dryfów. Narazie nie widać nadziei żeby było lepiej. Chyba musimy poczekać na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś w tym temacie pisałem. Sugeruję w ogóle nie brać pod uwagę opinii osób, które ledwo się zarejestrowały na forum a piszą od razu w tym temacie... bez względu czy negatywnie czy pozytywnie. Dajmy im się najpierw poznać w innych tematach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Olka to się z kolegi opinią nie zgadzam jest dobry ale czy najlepszy? Ja i moi koledzy przenieślismy sie na dwójkę bo nie odpowiadało nam chamskie zachowanie Olka jego teksty były czasami po prostu nie do wytrzymania Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.