Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kutry


Paździoch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj byłęm na kutrze Alvan w zatoce Gdańskiej (Sobieszewo)

sama jednostka jest super bardzo dużo miejsca śniadanie i obiad w cenie

co do ryb to nie dopisały byliśmy dwa dni po tych mocnych sztormach i cofce która nawet tam weszła ze na kuter wchodzili po drabinie

Na 10 wędkarzy tylko 2 bolki a i na wszystkich jednostkach było podobnie

ja na zatokę już nie jade teraz będę jeździł do Władysławowa na kutry DENEGA, MORGAN. ORION to moi faworyci jeśli ktoś był to proszę o jakieś opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Cały czas człowiek się uczy. Teraz wiem że jeśli bedzie sztorm ale taki powyżej 7-8 Beaufort'a to nie jadę szkoda pieniędzy i czasu

Tak jak napisałeś Góral dokładnie tak było zapis na echo sondzie praktycznie był wszędzie

ale co z tego że nic sią nie zahaczyło

Teraz jadę 11 listopada na denegę zobaczymy co będzie na otwartym morzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na zatokę już nie jade teraz będę jeździł do Władysławowa na kutry DENEGA, MORGAN. ORION to moi faworyci jeśli ktoś był to proszę o jakieś opinie

Orion-R to kuter na którym bywam najczęściej. W tym roku byłem na nim 3 razy i limit miałem praktycznie po pierwszym napłynięciu. A do tego jednostka zadbana nowoczesna i Naprawde szybka, a za sterami sam Armator. Naprawde polecam. Moja ocena 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze armatorz tez czesto zagladaja na nasze forum i czesto sobie robia reklame a konkurecji bruzdza , dlatego z dystansem czytam opinnie te pozytywne i te negatywne . jestem przekonany ze na kazdej lajbie mozna nalowic jak sie ma odrobine szczescia. ja ostatnio mialem przy pierwszym naplynieciu kazdy szarpnol limit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może wędkarze reklamują (pozytywnie i negatywnie) różne jednostki to jednak ja staram się być obiektywny. Na dorszach byłem już 15 razy i naprawdę scirocco to jedna z nielicznych jednostek, której zależy by ludzie połowili. Chociaż płynąłem na nim już kilka razy to p. Józek - szyper za każdym razem robił wszystko,by nie wrócić o kiju- stąd moja ocena, a skoro zmienia się szyper i jemu też zależy to Znaczy, że armator dba by było dobrze. Tak się pracuje na dobre imię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Władysławowo kuter wła 130 po prosu rewelka , rekord za rekordem wszyscy na lajbie połapali. 5 z + dla wlasciciela dwie jego jednostki na morzu i wszyscy polapali nie wiem jak na innych jednostkach ale chyba raczej nedznie polapali. Jako jedyni plywalismy przy brzegu i polapalismy reszta poplynela na glebiny i to raczej byl błąd.Dziękuje panie Maciejewski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Władysławowo kuter wła 130 po prosu rewelka , rekord za rekordem wszyscy na lajbie połapali. 5 z + dla wlasciciela dwie jego jednostki na morzu i wszyscy polapali nie wiem jak na innych jednostkach ale chyba raczej nedznie polapali. Jako jedyni plywalismy przy brzegu i polapalismy reszta poplynela na glebiny i to raczej byl błąd.Dziękuje panie Maciejewski.

Witam.

A może tak bardziej szczegółowo napiszesz? Ja płynęłam u Maciejewskiego we wtorek i było bardzo słabiutko. Na 15 osób wyniki od 0 do 8szt. Sama drobnica, tylko jedna sztuka na rufie 3,5 kg. Ma duży niedosyt niestety i troszkę zazdroszczę :grin:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze napisz co chcesz wiedziec, w poscie chcialem pochalic armatora bo na innych jednostkach raczej lipa z ryba.Myśle ze jeszcze nie namiezyli rybek dlatego nie polapaliscie , armator w rozowie mowil ze z ryba od paru dni lipa i zeby sie nie nastawiac na extra polowy, ale sie udalo nie bylo to moze duze ryby ale i nie malutkie a wyniki yo 40 50 30 30 tak wiec jest z czego sie cieszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc wyjazd udany choc podobniez dorsz nie dopisal, ja zlapalem 20 szt wiec nie narzekam ale inni mieli po 3 szt co naprawde juz dlugo lapia.

Bylem w Darlowie na "Skarpie" . Armatorem "wlascicielem" tegoz statku jest pan z mojego miasta oddalonego 600km . tego dnia jednak plywal jego pracownik i mial problemy z znalezieniem dorsza i ustawianiem sie w dryfie. Z tego co chlopaki mowili ze właściciel przyklada sie do plywania i wyniki sa bardzo dobre nawet po 50szt .

wiec polecam ta lajbe pod warunkiem ze za sterami plywa armator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze napisz co chcesz wiedziec, w poscie chcialem pochalic armatora bo na innych jednostkach raczej lipa z ryba.Myśle ze jeszcze nie namiezyli rybek dlatego nie polapaliscie , armator w rozowie mowil ze z ryba od paru dni lipa i zeby sie nie nastawiac na extra polowy, ale sie udalo nie bylo to moze duze ryby ale i nie malutkie a wyniki yo 40 50 30 30 tak wiec jest z czego sie cieszyc.

Witam.

Myślę że to co napisałeś wystarczy. Kilka dni wczesniej była bryndza na wszystkich jednostkach. Nie powiedziałabym że szyper nie namierzył dorszy, nie było poprostu jeszcze brań po sztormie. A armator faktycznie OK, dobrze sie z nim współpracuje :lol:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widzę, że nie na jednej wyprawie na Bałtyk się nie skończy :lol:

Ja tydzień temu nie miałam takich wyników, zaledwie 6 sztuk, dwie się spięły.

Ale tych kilometrów to... chyba trochę dodałeś? Ja mam z Wrocka do Władka 520 km.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.