Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

JEZIORO JAMNO---Unieście,Mielno


slawek761031

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

3 lub 4 lata temu byłem w Łazach,więc niedaleko- domek nad samym jeziorkiem, prawie można było rzucać prosto z domku :wink:

a jak było? 3 dni nęciliśmy chlebem ziemniakami itd (bylo to wtedy zezwolone, nie wiem jak teraz) a potem to juz tylko ciągłe brania jedno po drugim, w większosci ładne leszczyki i płocie, a późnym wieczorkiem trafił się nawet węgorz (na spławik,czerwony robak).

Nie wiem jak sytuacja wygląda obecnie, bo znajomy byl jakoś w tamtym roku i nie był za bardzo zadowolony(może akurat zbieg okoliczności)

Pozdrawiam i życzę udanego urlopu i połamania kija!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

dołączam się do pytania. zna ktoś cenę wynajmu łódki? jak z dnem, czytałem, że dość muliste i nie warto z gruntu łowić. czy biorą sandacze na gumę? Jak aktualnie wygląda sytuacja na jeziorze. Znalazłem na internecie opinie, że jezioro to bezrybie i coś mi się wierzyć nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O bezrybiu nie mam mowy!!! Jeżdżę na jamno bardzo regularnie, jadę nawet dziś w nocy a raczej bardzo wczesnym rankiem. Z tym zamuleniem to jest różnie bywają piaszczyste miejsca i takie bardziej zamulone. Zbiornik bardzo płytki max głębokość poniżej 4 metrów. W jeziorze występuje bardzo dużo leszcza poza tym płoć węgorz i takie tam. Można również trafić flądrę. Osobiście lubię jeździć na rozlewiska od południowo-wschodniej strony można tam trafić naprawdę dużego karasia choć ryba jest tam bardzo kapryśna. Czasami około 5 wypadów bez brania, a czasem za jednym razem kilowe karasie zabijają się o haczyk. Z wypożyczeniem sprzętu pływającego nie będzie żadnego problemu a zezwolenia można kupiś na bank w Mielnie, podejrzewam, że w Unieściu i Łazach również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam.

Mamy zamiar wybrać się z rodzinką nad jezioro Jamno.

Czy w miejscowości Łazy można znaleźć miejsca noclegowe. Chcielibyśmy mieć możliwość wędkowania jak najbliżej naszego zakwaterowania. Jeśli móglibyście mi przesłać jakieś dane kontaktowe do tej kwatery, byłbym niezmiernie wdzięczny.

Pozdrawiam

G. Chalupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.