Skocz do zawartości
tokarex pontony

Siweida Caliber Bolo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono specjalistów.Nie dawno stałem się (przez przypadek)posiadaczem ciekawej wędki, jak się domyślam przeznaczona jest ona do połowu metodą spławikową.I tu moja wiedza na temat tego kija ( i tej metody )się kończy. Przeszukując forum również nie natknąłem się na żadną wzmiankę na temat tej wędki.(może źle szukam- nie wiem) przeszukując internet również nic nie znalazłem(kilka informacji na stronach pochodzenia postradziedzkich-niestety nie władam tym językiem) Wędka jest prawie nowa ,no prawie (lekkie ślady użycia )A teraz co wyczytałem z wędki

Siweida Caliber Bolo Carbon 5.00 m Harpoon

Ja rozumiem to jako

Producent Siweida

Model Caliber

Przez skrót BOLO rozumiem że jest to bolonka..???

Wędka teleskopowa z przelotkami wykonana jest jak dobrze czytam z włókna węglowego.. liczba sekcji 6..długość 5 m no i to by było na tyle…Nie ma informacji o c.w.

Czy ktoś mi może powiedzieć jak tym łowić i gdzie? Może ktoś posiada taki egzemplarz?

Przygodę z wędkarstwem odnowiłem po 15 latach ...Od roku łowię na Warszawskim odcinku Wisły feederem oraz na Zalewie Zegrzyńskim pikerem.Nie mam doświadczenia jeżeli chodzi o spławik. No i zwracam się z uprzejmą prośbą o radę.Za wszystkie sugestie i uwagi z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.