Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zapora Goczałkowice


mariush4

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam

Wykupiłem sobie jednodniowe pozwolenie na ten zbiornik. Przegladałem troche temat jednak kompletnie nie znam tego jeziora i chciałbym jakieś rady odnośnie dojazdu nad wode. Gdzie można zostawić samochód żeby w miarę blisko było dojść. Interesują mnie głownie leszcze na DS. Będe jechał od strony Katowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam byłem wczoraj 1 raz od strony zarzecza . Gdzie tam są jakieś fajne miejscówki. Auto zostawiłem obok kapliczki w lasku szedłem leśną drogą potem po wale i z wału zszedłem. No ale tak bez szału.... gdzie proponujecie ? Wiem ze nikt nie zdradzi swoich miejscówek, no ale jak by ktoś naprowadził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem pierwszy raz na tym zbiorniku w niedziele. Byłem w okolicy Wisły Wielkiej.Złowiłem kilka karsi i kilka leszczy, ogólnie dużo drobnych leszczy ale całkiem przyjemnie sie siedziało miło siedziało pomimo niezbyt zachęcającej pogody. Szkoda że z tym dojazdem jest taka lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam byłem wczoraj 1 raz od strony zarzecza . Gdzie tam są jakieś fajne miejscówki. Auto zostawiłem obok kapliczki w lasku szedłem leśną drogą potem po wale i z wału zszedłem. No ale tak bez szału.... gdzie proponujecie ? Wiem ze nikt nie zdradzi swoich miejscówek, no ale jak by ktoś naprowadził...

Również w tych miejscach byłem pierwszy raz w życiu w tym roku z 2 razy i nie narzekałem, sporo karasi i leszczy można było złapać. Trza iść chyba z km z buta albo lepiej no i te komary tragedia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja siedziałem po lewej stronie w lasy w zatoczce .

To wygląda że ja również gdzieś w tych rejonach byłem, tak daleko nie szedłem też łowiłem w tej zatoczce.

Co do tematu byliśmy w poniedziałek po południu z ojcem od strony Łąki, kilkanaście małych leszczy bez rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przecież nie zarybiają inną rybą chyba że sandaczem, a duże leszcze i karasie nie mają jak wyrosnąć bo ludzie biorą co popadnie po kilkadziesiąt kilo drobnicy a potem siedzą i marudzą.

Dzisiaj byłem 8 karasi takich 20-25 cm syf na brzegu że dziwne że na nockach kogoś jeszcze szczury nie zaatakowały. Ale przynajmniej widoki ładne i coś na otarcie łez się wyciągnie czasami. Prawda taka że wcześniej płaciłem 400 zł a emeryci którzy mieli czas wyłapali wszystko do czerwca potem złapanie leszcza 25 cm było wydarzeniem, naprawdę ludzie nad stawem jesienią potrafili siedzieć 2 tygodnie i nic nie złapali, bo wszyscy limit złapali w miesiąc albo dwa bo 35 karpi można a codziennie 2 szt. Mnie tam najbardziej denerwują te zwały śmieci, naprawdę nie można tego zabrać ze sobą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa gospodarka rabunkowa, wybić co jest- ponad stan, ponad limity , sprzedać, zarybić i na bieżąco odławiać 2-3 kilowe sztuki sprzedawane po 55 zł/kg (cena z marca). Leszcza w 3d.. bo sandał woli inne rarytasy. Jeszcze chwila i będzie tam tylko sandał i leszcz choć i przyjdzie czas na tego drugiego...

Wodę na śluzie zastawili do tego stopnia że w Wiśle poniżej zrobił się gnój i śmierdzi jak z szamba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Możesz mi opisać dojazd z dojściem żeby połowić w okolicach Zarzecza wiem że tam łowisz mieszkam od tej strony jeziora a łowię zawsze w Wiśle na zatoce, chciałbym jutro spróbować od Zarzecza ale mówiono mi że nie tak łatwo trafić.

I jeszcze jedno jak tam z komarami bo na zatoce w Wiśle jest spokój?

Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Możesz mi opisać dojazd z dojściem żeby połowić w okolicach Zarzecza wiem że tam łowisz mieszkam od tej strony jeziora a łowię zawsze w Wiśle na zatoce, chciałbym jutro spróbować od Zarzecza ale mówiono mi że nie tak łatwo trafić.

I jeszcze jedno jak tam z komarami bo na zatoce w Wiśle jest spokój?

Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Jeśli mnie pytasz to ja nie łowię od zarzecza i nie wiem jak tam trafić. Chodzisz na ryby bez niczego przeciw komarom :shock: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Możesz mi opisać dojazd z dojściem żeby połowić w okolicach Zarzecza wiem że tam łowisz mieszkam od tej strony jeziora a łowię zawsze w Wiśle na zatoce, chciałbym jutro spróbować od Zarzecza ale mówiono mi że nie tak łatwo trafić.

I jeszcze jedno jak tam z komarami bo na zatoce w Wiśle jest spokój?

Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Byłem w tamtych rejonach z 4 razy, co do dojazdu to w Chybiu bd miał znak na Zarzecze i Frelichów skręcasz, potem kolejny znak bd na Zarzecze skręcasz i później cały czas praktycznie prosto jak idzie droga z pierwszeństwem i jesteś na miejscu. Dojedziesz pod sam las auto radzę zostawić koło straży ponoć często wjeżdżają do lasu chłopcy, przejdziesz jakieś 500m przez las i jesteś nad wodą tam szukasz już sobie miejscówki, co mogę podpowiedzieć jest tam bardzo płytko i pełno komarów także radze się uzbroić w jakiś preparat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , idzie jeszcze coś złowić na Goczałkowicach czy dalej taka lipa , jak byłem ostatnio na nocce to same leszczyki 35 cm o karasiu można było zapomnieć ... napiszczie jak to obecnie wygląda. Dzięki

kolega był w czwartek tylko małe leszczyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te które mieszczą się między oczkami w sieciach tych kłusowi , taką piękną wodę zniszczyć to tylko Polak potrafi .. co roku powtarzam sobie że już więcej licencji nie wykupie ale teraz wiem że to był napewno ostatni rok .. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.