Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jezioro Kunice.


73rafi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o info co się obecnie dzieje na Kunicach koło Legnicy ? Chętnie wybiorę się tam w sobotę , tyle tylko że dawno tego jeziora nie odwiedzałem.

Co bierze ?, z której strony jest swobodny dojazd i czy w ogóle warto się tam wybrać ?

Dawniej łapałem tam całkiem fajne leszcze.

Proszę o info i wskazówki.

Dzięki. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Kunice dostęp swobodny od str.wioski i w stronę ruskiej plaży łowić też można z kładek(a raczej ich pozostałości ) na ośrodkach , jednak na wiele bym nie liczył leszcza jak na lekarstwo i drobna płoć lepiej nastawić się na np.węgorza będzie lepsza zabawa wiem bo sam w ubiegłym roku połapałem a i w tym wybiorę się na dłuższą zasiadkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś jednak nie na rybach a na spacerku i zatrzymałem się koło jednego wędkarza , postałem z godzinkę i nic ani brania gość mówi że siedzi od 7 rano i miał trzy brania w tym złapał płotkę ok.25cm ja nad jeziorem byłem o 13tej więc ryba chyba zaspała ;) Za to napatrzyłem się na stada cierników które przy samym brzegu pilnowały gniazd :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jak z braniami na Kunicach?

Dzieje się coś czy tarło w pełni?

Byłem we wtorek czwartego maja. Dwie godzinki od 9 do 11. Po tarle ani śladu. Albo się skończyło albo ze względów pogodowych zostało na chwile przerwane. Na brzegu wylądowałem jedną płotkę około 20 cm. Ten egzemplarz był wytarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
dominikf, masz rację jak na spin to tylko nad Odrę. jak dla mnie Kunice to martwa woda, tyle razy tam byłem (łowiłem z gruntu) i nic. Nigdy więcej tam nie pojadę, mam awersję na tą wodę.
Z gruntu w nocy węgorzyk,jak jest ciepło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Słyszałem o węgorzach z Jaśkowic (parę km dalej), ale nie o Kunicach.

Proszę dać znać jednak jakie wyniki w Kunicach, gdyż dawno tam nie byłem.

Kunice to mocno turystyczne miejsce - zwłaszcza w ciepłe miesiące.

Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o węgorzach z Jaśkowic (parę km dalej), ale nie o Kunicach.

Proszę dać znać jednak jakie wyniki w Kunicach, gdyż dawno tam nie byłem.

Kunice to mocno turystyczne miejsce - zwłaszcza w ciepłe miesiące.

Pozdrawiam i powodzenia.

i tu i tam są tylko trza trafić :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam i pytam ludzi z okolic lub czesto lowiacych na tym jeziorku gdzie najlepiej usiasc za sandaczem z gruntu. Chodzi mi od ktorej strony mozna znalesc twarde dno tak pod sandacza z gory dziekuje za odpowiedz.
na sandacza w Kunicach to przede wszystkim z łódki koło wyspy(inne dobre miejscówki to przeważnie teren prywatny-w sensie że mają wyrzucone wędki) i tylko w tygodniu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.