Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wilczków


73rafi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o pomoc, kiedyś tam łapałem ładne ryby.

Jak jest teraz, jaki dojazd i jaki rybostan ?

Czy zaczęły się już brania, jak tak to jakie rybki i na co?

Jeszcze jedno, czy można tam jechać na nockę?

Proszę o pomoc.

Dzięki z góry :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

73rafi, rzadko tam wedkuje,ale ostatnio przejezdzalem jadac do Malczyc,po drodze jest kilku km. objazd,w nocy mozna wedkowac tylko autem nie wolno dojezdzac do wody,musisz zostawic na drodze przed lasem,okolo 80-100m,a propo,nie wedkujesz na zalewie dywanowki?.i masz ciekawsze wody w poblizu.Wojanow,Sedzislaw. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkuję na Zalewie oczywiście ale lubię wyskoczyć na nowe (stare) wody bo mieszkałem kiedyś w Lubinie. Wojanów fajna woda bardzo dobrze mi znana, obecnie ruszył się karpik do 40 cm, linek i drobna płotka. Do Sędzisławia nie jeżdżę , nie znam tej wody. Na Pilchowicach ładna duża płoć na DS, wysoka woda mało miejsc do wędkowania ale warto. Bukówka jeszcze martwa, pojedyncze jazie ale sporadycznie. Tęskni mi się za wodami porośniętymi trzciną , grążelami - to lubię , każdy ma jakiegoś bzika :lol: .

Napisz jak możesz coś o Sędzisławiu, ruszyła już tam ryba i gdzie to jest.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

73rafi, nie jezdze od lat na Sedzislaw,najczesciej poluje na miski,na nie duzych stawach-glinianki zwirownie,teraz najczesciej Zagorze i mietkow,ale tylko ploc,no i mietkow rzeka-ujscie -jazie i trafiaja sie ladne bolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam . Byłem ze środy na czwartek (z żoną) od strony Domanic , 200m za kontenerem , rzeczywiście o miejsce trudno ! ale jak się postarasz -znajdiesz . woda schodzi , przez noc około 0,5 m . Efekty to leszcz 59cm i pełnouski =63cm . ku zdziwieniu żony komarów MAŁO . Przy nas na spina gość wyjął bolka na oko min. 60cm . O Wilczkowie to prawda ZERO !

! ! Ps .Podziękowania dla pani ze sklepu w Domanicach za użyczenie garczka (na kawe) ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Miro 1956 ,ja też się ciesze . Jest jeszcze 2 lub 3 użytkowników HACZYKA z naszego pięknego Wałbrzycha , ale milczą . . .teraz tylko spotkanie nad wodą , oczywiście na rybach . Pozdrawiam . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w czoraj od 14 do 17 woda jak by martwa poza płoteczkami takimi po 10-15 cm na pinke nic wiecej nie brało .

miejscowy mówił ze 2 tygodnie temu były jakies zawody i wygrał facet co wyciągną 2 karpie 4 kg i 7 kg ile w tym prawdy nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.