Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Ostatnia aktualizacja forum


Rekomendowane odpowiedzi

W ostatni czwartek został zaktualizowany skrypt forum na bardziej rozbudowany, przejrzysty i bezpieczniejszy.

W przypadku gdybyście mieli jakiekolwiek problemy z użytkowaniem forum po tej aktualizacji, proszę o sygnały i opinie. Proszę również o ocenę obecnej aktualizacji, czy Wam odpowiada obecny wygląd, i rozmieszczenie forum, czy akceptujecie prawą ramkę "Polecamy" itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Tomik szczerze bardziej dla usera przejrzyste jest chyba jesli ramka jest u gory/dole strony niz wstawiona z boku

Dlaczego juz odpowiadam

Otoz przy rozdzielczosci 800x600 (uzywam takiej bo mniej po niej wzrok siada a ci co sie chwala ile to nie moga "wyciagnac" niech polemizuja ze mna za kilka lat :twisted: ) rozjezdza mi sie juz stronka wlasnie przez ramke

Wczesniej tak nie bylo (chyba ze ktos wstawil duze zdjecia)

Rozumiem jednak ze moze to byc spowodowane wzgledami marketingowymi czyli lepiej jesli dla komus przegladajacemu stronke ciagle cos sie placze czyli wspomiana ramka - zawsze to zwieksza szanse na klikniecie na baner :cool: dobrze ze poki co nie ma pop up'ow

Hmmm a tak poza tym to innych zmian nie zauwazylem ale to moze dlatego ze po prawie tygodniu odpoczywania od komputerka w zwaizku z dluuugim swiatecznym wyjazdem siedze przed nim po raz pierwszy

Pozdrawiam

PS ciekawe co sadza inni bo jakos malo cos ostatnio wypowiedzi

Czyzby wszyscy juz na rybach siedza :?:

Jesli tak to moze jakies relacje :?::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie!!!!! NIC A NIC!!!! .... to cos z prawej powoduje u mnie wstret i niechec. Jest to na forum calkowicie zbedne, niczemu nie sluzy poza wprowadzeniem oczoplasu i haosu.

Darowalbys nam Tomik reklamy przynajmniej w tym, jak do tej pory zacisznym miejscu :evil::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość zmian na forum jest pozytywna :grin: no ale panel reklamowy /zapewne istotny/ jest delikatnie mówiąc uciążliwy. Ustawienie go z boku strony zmieniło radykalnie nasze forum a co za tym idzie stało się ono mniej czytelne.

:roll::roll: No niestety tak to postrzegam :roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoż przy rozdzielczosci 800x600...

u mnie nic się w bok przy tej roździelczości nie rozjeżdża?

W każdym razie tak myslałem, że ze zmian najbardziej widoczna będzie belka z rekalmami :cool:

Nikt się nawet nie ucieszył i nie zauważył , że wreszcie wstawiłem logo na forum :cool::wink:

jeżeli chodzi o reklamę, to nie będe Was czarował, ale bez wsparcia tego typu a przynajmniej próby zarabiania na reklamach, rozwój forum będzie blokowany i powolny tak jak np: przejście na nowy portal (shogun coś powinieneś wiedzieć na ten temat :cool:)

Nawet nie chodzi w tym wszystkim o utrzymanie serwera, domeny itp. choć to też akurat sporo mnie kosztuje, ale mam, nazwijmy to też trochę innych bardziej ambitnych planów i pomysłów, które może dzięki tym reklamom uda się zrealizować.

Chociażby to, żeby się jeszcze lepiej pokazać w internecie, zdobyć więcej użytkowników tak, aby nas było nie kilkustet a parę tysięcy :grin: (wtedy zrzucicie się po złotówce raz do roku i reklamy znikną :wink::cool: )

A tak na poważnie to myslę że fajnie by było zbudowac przy haczyku taką większą społeczność wędkarską :cool: byłby z tego korzyści dla nas wszystkich.

A skoro sie już rozpisałem, to napiszę o najbliższych planach:

W najbliższych dniach będzie, kilku tygodniowa kampania reklamowa forum w wyszukiwarce google.pl w postaci boksów reklamowych wyświetlanych w wynikach wyszukiwania. Myśle, ze przybędzie nam trochę użytkowników.

W maju będzie druga rocznica działania forum, stąd z tej okazji będzie trochę drobnych "firmowych" gadżetów do rozlosowania, wsród użytkowników forum.

Artech wstępnie zgodził się być moderatorem w kilku kategoriach, będę proponował tą funkcje w najbliższym czasie także innym użytkownikom.

I póki co nie będę Wam więcej robił szkód na forum :cool: zajmę się spokojnie nowym portalem.

Pozdrawiam

Tomik

P.S.

Docelowo myslę, że w belce reklamowej pozostaną tylko odnośniki, z migających banerów raczej zrezygnuję. Napewno nie będzie wyskakujących reklam itp. Zresztą duży baner też zjechał na dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nawet nie ucieszył i nie zauważył , że wreszcie wstawiłem logo na forum

Oj Tomik nie prawda ,bo pierwsze co mi się żuciło na oczy to własinie logo forum.

jeżeli chodzi o reklamę, to nie będe Was czarował

Tomik nie musisz ,dziś reklama to życie codzienne ,tym bardziej że użytkownicy nie współfinansują portalu haczyk.I nie wierze w to że kazdy co roku może coś grosza dożucić na finansowanie, może to by była garstka z całego ogułu.Jeszcze coś o reklamach ,pewnie że dobrze by było bez nich ,ale tak jak jest może zostać oby nie było gorzej

Jak do najblizszej niedzili to nie zniknie ... wypisuje sie z klubu

A tylko sprubuj to wszystkie sandacze będą cie unikać ,he he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik rozjezdza sie w ten sposob ze pojawia sie pasek do przewijania w bok i szczegolnie gdy ktos pisze dlugie zdania koncowki mi obcina (moze nieprezcyzyjnie sie wyrazilem)

Co do reklam to jest tak ze nie ma co narzekac bo wiadomo ze nic za darmo nie ma

Jedynie moze ich umiejscowienie zmienic (hmm wydaje mi sie ze u gory/dole by bylo lepsze ale to tylko moje odczucie)

Co do zmian na forum to ciesze sie ze bedzie nowy moderator :smile:

Pytanko jeszcze mam co to za wyzrozniony nick na dole junior admin (kto to taki i jaka bedzie jego funkcja)

Z istotnych zmian jest panowie chat :!:

Jesli o nim nie pisze sam admin to musze go uzupelnic :lol: skromny jest

Pytanko kolejne w zwiazku z tym czy planowane beda jakies pogawedki o staly z gory okreslonych porach

Bo raczej w ciagu dnia trudno zlapac kogos a jesli byly by okreslone pory chyba latwiej i szybciej mozna by sie bylo dogadac

I jeszcze dosc mala popawa ale jak dla mnie fajna to ze w momencie kiedy czyta sie posty to przy uzytkowniku jest informacja ze jest online (jesli jest w danej chwili zalogowany)

Maly szczegolik ale mi sie to podoba

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po szybkim tescie czata stwierdzam ze bardzo dobre jest to iz nie moga rozmawiac na nim goscie (osoby niezalogowane)

Pozwoli to na unikniecie jakis hmmm dziwnych tekstow bo kazdy bedzie wiedzial z kim rozmawia

Innych funkcji nie mialem jak potestowac bo bylem sam na nim :lol:

Ale ogolnie nie robi zlego wrazenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyzrozniony nick na dole junior admin (kto to taki i jaka bedzie jego funkcja)

To taki jakby administrator - zastepca, ale póki co nikogo takiego nie ma.

I jeszcze dosc mala popawa ale jak dla mnie fajna to ze w momencie kiedy czyta sie posty to przy uzytkowniku jest informacja ze jest online (jesli jest w danej chwili zalogowany)

Rzeczywiście bardzo fajny szczegół.

Z istotnych zmian jest panowie chat

Jesli o nim nie pisze sam admin to musze go uzupelnic skromny jest

Wspomniałem o tym w poniższym temacie. Propozycja artecha.

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=953

Natomiast pomysł dotyczący pogawędek o stałych porach jest dobry, musielibysmy sie tylko jakoś zbierać, może temat do umawiania na czat warto założyć.

Przy okazji na stronie głównej forum pod wszystkimi kategoriamii macie taki odnośnik "Preferencje" dzięki któremu macie możliwość w pewien sposób indywidualnie ustawiać sobie pewne rzeczy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

No tak chyba zaczynają tu żądzić pieniądze .I zaczyna być natarczywie . nienawidze reklam i niepodoba mi się to że dotkneły haczyka.

Kułko wzajemnej adoracji mówi że wszystko ok. gówno prawda haczyk zaczyna być miesem na sprzedasz.

i to mi się niepodoba traci klimat i już.

Kolego Tomik niekażdy sie zna na tym co pisałeś do SZOGUNA. Wiec jesli łaska?

REKLAMY PRECZ Z FORUM

KASA KASA I JESZCZE RAZ KASA jakos inne małe fora są bez reklam i szlag ich nietrafia.

Pisze te słowa poniewaz jeste tu niemal od początku.

Choć prawde powiedziawszy to wiedziałem że kiedy łudż złapie wiatr w żagle to sternik oleje załoge.

Przynajmniej forum powinno zostać czyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji na stronie głównej forum pod wszystkimi kategoriamii macie taki odnośnik "Preferencje" dzięki któremu macie możliwość w pewien sposób indywidualnie ustawiać sobie pewne rzeczy na forum.
W tych właśnie "Preferencjach" możemy wyłączyć reklamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Tomik niekażdy sie zna na tym co pisałeś do SZOGUNA. Wiec jesli łaska?

Ty powinieneś wiedzieć bardzo dobrze o co chodzi, oprócz shoguna i kilku innych osób pisałem do Ciebie w tej sprawie również. Sprawdź prywatne wiadomosci sprzed kilku tygodni.

KASA KASA I JESZCZE RAZ KASA jakos inne małe fora są bez reklam i szlag ich nietrafia.

Forum haczyka mając tak wartościowych użytkowników jak obecnie, napewno przetrwa i bez reklam, niemniej przeczytaj jeszcze raz dokładnie mój post dotyczący decyzji o zamieszczeniu reklam.

W tych właśnie "Preferencjach" możemy wyłączyć reklamy.

dokładnie :cool: wreszcie ktoś zauważył :grin:

póki się nie przyzwyczajicie zostawiłem Wam taką opcję... :cool: do końca kwietnia :twisted:

Tomik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Sorki Tomik za ostre słowa ale jak mi cioś sie podoba to podoba a jak nie to nie.

Człowieka jak rybe można do wszystkiego przyzwyczaić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o reklamę, to nie będe Was czarował (...)

Jasne, reklama dxwignia handlu, ale dla czego na forum!!! Na stronie glownej, OK, rzecz jasna, ale forum!!! Czyzby tu wiecej osob zagladalo niz na strone glowna? :mrgreen:

Tomik, to jest pierwsze forum jakie widzialem z reklamami :cool:

Ale ... Ty tu rzadzisz, wex jednak pod uwage moja skromna prosbe :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam faktycznie w preferencjach jest wylaczanie reklam :roll:

Przyznam szczerze ze w zeszlym tygodniu ogladalem je i nie przeczytalem wszystkich mozliwosci do konca :roll:

A tak szybko i po problemie z reklamami :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.