Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybach? Maj 2010


Deuuu

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 284
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Gratulacje dla tych co połowili u mnie wczoraj 2 dzień sypania i ładny karaś poszedł mi w zielsko.. Co ciekawe znalazłem w miejscu straty scyzoryka fajne obcęgi :lol: i zaczynam brać parasol na ryby, nie ma bata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla tych co połowili u mnie wczoraj 2 dzień sypania i ładny karaś poszedł mi w zielsko.. Co ciekawe znalazłem w miejscu straty scyzoryka fajne obcęgi :lol: i zaczynam brać parasol na ryby, nie ma bata.

Ja jak wczoraj byłem to co chwile rozkladalem i skladałem swoj parasol. Ale po wczorajszym stwierdzam ze rozkłladam nawet jak jest bezchmurnie, a skladam na samiuśkim końcu, bo nie wesoło jest w ulewę dopiero wyciągać parasol i się męczyć z rozkładaniem. Pogoda jest po prostu nieobliczalna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dosłowie 15 minut na Dziewokliczu, a w zasadzie w rejonach mostu nad Odrą koło niego, bo samo wejście zalane :) Za 2 rzutem szczupak w granicach 45 - 50cm, po 10 minutach kolejne branie i odgryziony ogon w kopycie zasygnalizował koniec łowienia :) Przynęt ze sobą nie miałem, w aucie był tylko uzbrojony spining :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień był najgorszym jaki może być :sad: Straciłem blaszkę i przeponę na chwilę ale ją odzyskałem. Był ze mną mój sąsiad ma 18 lat a zachował się jak dzieciak który ma 11 położyłem kij i wszedłem do wody by odzyskać blaszkę a ten zaczął bawić sie spinningiem i machnął i wyleciała górna część do wody. Nawet nie zauważyłem gdzie spadła i po kiju nieźle się wkurzyłem. Bo kij do tanich nie należał i ciągało się na niego duże sumy i szczupaki. Musi odkupić innego wyjścia nie ma :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dosłowie 15 minut na Dziewokliczu, a w zasadzie w rejonach mostu nad Odrą koło niego, bo samo wejście zalane :) Za 2 rzutem szczupak w granicach 45 - 50cm, po 10 minutach kolejne branie i odgryziony ogon w kopycie zasygnalizował koniec łowienia :) Przynęt ze sobą nie miałem, w aucie był tylko uzbrojony spining :)

No, dzięki, wielkie dzięki, mogłeś się wstrzymać z tym postem ;):)

Dzisiaj planowałem wypad ze spinningiem na Dziewoklicz, ale jak wracając z pracy zobaczyłem ta pogodę - deszcz non stop i wiatr - to pomyślałem, że lepiej sobie jednak odpuścić. Ryby i tak pewnie są przymulone i nieaktywne, tak jak ja i większość ludzi których dzisiaj spotykałem, coś chyba z ciśnieniem.

No więc zaplanowałem spokojny wieczór w domku, może jakiś film albo coś. No ale nieopatrznie zajrzałem na haczyka i przeczytałem powyższego posta.... Chwilę się nerwowo pokręciłem, no i oczywiście założyłem ortalion i pojechałem. Przemokłem, zmarzłem, obejrzałem wielką wodę i złowiłem małego okonka, co przy tych warunkach i tak było nie lada wyczynem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczął bawić sie spinningiem i machnął i wyleciała górna część do wody

miałem to samo ale skład odzyskałem( tak się wbił w dno że wystawał nad powierzchnię) :razz:

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.