Skocz do zawartości
tokarex pontony
carlos

Plany barymetryczne jezior

Recommended Posts

Witam Wszystkich

Nie wiem czy temat pojawił się juz na forum czy jeszcze nie. Próbowałem znaleźć ale się nie udało.

Czy macie jakies plany batymetryczne jezior? Chodzi mi głównie o jeziora z województwa lubuskiego, zachodnio-pomorskiego i wielkopolski. Osobiście posiadam ich kilka chętnie je udostepnie tylko nie wiem jak je można wstawić tu na Forum. Mi udalo sie znaleźć jeziora:

Czołnów

Lubie

Komorze

Myśliborskie

Paklicko Wielkie

Pile

Renickie

Siecino

Możliwe że ostatnio pojawiło sie cos więcej dawno nie sprawdzałem. Bardzo duzo osób posiada echsondy z GPS którymi można utworzyć takowe mapy nie wiem czy można prosić o prywatne zasoby ale może zechca udostępnić wędkarskiej braci to co posiadają z góry bardzo dziękuję w imieniu wszystkich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacze   Dragon

Zastanawiam się nad kupnem książki zawierającej profesjonalnych map batymetrycznych opracowanej i wydanej przez specjalistów z IRS: J.Waluga, H.Chmielewski.

http://www.swistak.pl/z4412244,1,MAPA-BATYMETRYCZNA-Pojezierze-Elckie-54-mapy-.html

Niestety książkę będę zamawiał przez internet i nie mam możliwości obejrzenia jej przed zakupem. Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał coś takiego w ręku? Warto to kupować?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach