Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowisko w Krobielowicach


SQra

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździ ktoś ewentualnie ktoś coś słyszał na temat tego łowiska ?

http://www.stawykrobielowice.pl/lowisko/

Wstęp: 5pln od osoby

Ryby można wypuszczać a cen za kg nie znam bo wole schabowe :mrgreen:

Wiem że 2/3 lata do tyłu można było tam fajnie połapać - karpie od 3 do 5 kg trafiały się często, parę ładnych dwu-cyfrówek wiem że też wyciągnęli (osobiście nigdy tam nie łapałem a byłem kilka razy bez sprzętu). Z moich znajomych nikt już nie jeździ więc nie bardzo wiedziałem czy warto ale byłem zobaczyć dzisiaj i w sumie dalej nie wiem czy jest tam ryba warta poświęcenia chwilki czasu. Było kilku wędkarzy z czego dwóch "karpiarzy" chyba że tylko sprzęt mieli profesjonalny :roll: Reszta to "miejscowi"

Siedziałem od 17 do 20 z dwoma kijami - jeden na kukurydze drugi na kulke - ok 18 podręcznikowy odjazd i puste zacięcie, obok na spławik złapali 2 karpiki na oko 40cm i amura, którego pomylili z linem, byłem im go podebrać bo nie mieli podbieraka a widziałem że dwa poprzednie karpie jeden drugiemu wyciągał chwytając ręką za żyłkę.

Ogólnie woda fajna, cisza, spokój tylko czy są tam większe sztuki niż 50 cm :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja byłem tam parę razy i mam kupla ktory często tam jeździ ogólnie wiem ze jest wpuszczony karp i amur, łowiłem tylko na spining największy sukces szczupak 2,5kg pare mniejszych i okonki stawiki małe ale rybne i okolica ciekawa , ogólnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co tamtejsze miśki lubią najbardziej ? ewentualnie co sie nie sprawdza ? Jadę chyba jutro usiąść na parę godzin, nie zrobiłem zakupów i nie bardzo miał możliwość kombinowania nad wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Byłem tam z 4 razy. Ogólnie to słabo, niby kukurydza najlepsza do łowienia, a mało co weźmie, na kulki tez nic nie bierze, czasem z gruntu na kanapke 3-6 białych i ziarno kukurydzy. Na spławik to tylko małe płotki przy trzcinach, też na białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to trzeba tera zapachy wypróbować różne bo na Scopex 'a i Fruit-Tella 'e nic nie bierze... A nie wiesz może na jaką kukurydze tam karp bierze? Bo podobno tam sie karpie na kuku łowi, a ja mam na kukurydze 1 amura/karpia na zasiadkę. Na szczęście chociaż na drugiej wędce co jakiś czas karaś siada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm cofam wszystko złe, co powiedziałem o tym łowisku! byłem tam dzisiaj. Razem z towarzyszem wyprawy 17.5 kg ryby z czego ok. 16.5 kg to amury (brały jak oszalałe - ok. 8 sztuk) !!! Amury przez nas łowione były od 1.5 do 4.5 kg! Poza tym 2 płocie gruntowe, przyzwoity japoniec i okoń. który uwiesił się przy zwijaniu zestawu z robalami. Na trupka tylko jeden odjazd, na spławik też brały amury (przy zacięciu cały zestaw szedł się je**ć :shock: - a żyłka 0.20 i przypon 0.18 - na kilówke lub dwu powinno starczeć... ).

Sqra odpowiadając na twoje pytanie z I postu - jak dzisiaj łowiłem same amury powyżej 55 cm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Byłem na tym łowisku i powiem że bardzo przyjemne jak i obsługa jak i rybki

1x karp 5,5

1 x karp 4,8

1x karp 2,80

2x amur 1,8 oraz 2,1

oraz 6 xjapończyk

amur na kurydze 1x karp kuku oraz 2 x kuleczka proteinowa tuti

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec czerwca i na poczatku lipca zlowiono tam 2 sumy - 11.2 kg na watrobke i 13 kg na zywca. Rozmawialem z lowca tego drugiego pare godzin po tym jak go zlowil - mowil, ze dzien wczesniej w wieczorem przez 2 godziny nawet zywca nie mogl zlowic, potem w nocy zlowil ich 10 w 10 minut, zarzucil na suma (ale kiedy on wzial to nie wiem) i po 40 minutach walki wycholowal go na brzeg. Zywcem byla plotka ok 12 cm.

Jak mowi moj post z dnia 5.07 (ten sam dzien w ktorym zlowiono tego suma) :

Razem z towarzyszem wyprawy 17.5 kg ryby z czego ok. 16.5 kg to amury (brały jak oszalałe - ok. 8 sztuk) !!! Amury przez nas łowione były od 1.5 do 4.5 kg! Poza tym 2 płocie gruntowe, przyzwoity japoniec i okoń. który uwiesił się przy zwijaniu zestawu z robalami. Na trupka tylko jeden odjazd, na spławik też brały amury (przy zacięciu cały zestaw szedł się je**ć - a żyłka 0.20 i przypon 0.18 - na kilówke lub dwu powinno starczeć... ).

to musial byc naprawde dobry dzien na tym lowisku - ja bylem od 7 do 18. Akurat trafilem na pore karmienia to wlasciciel zanecil mi miejscowke karma ktora stosuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

witam bylem tak kilka razy

dniowka udana 5 amurow takich od 3-do 6 killo kulka proteinowa

nocka udana jakies miesiac temu

ponad 32 kilo ryb

5 karpi i sum wszystko na kulke

bylem przedwczoraj na nocce wydalem 20 zl na wjazd i zadnego brania

metoda

kulka zywiec kuku i nic

raz bywa tak raz tak:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Maniek :wink: Jakoś po ostatnich wypadach na Odrę czy inne łowiska nie chce mi się jezdzić do tych Krobielowic - biorą tam głównie sztuki od 4 do 7kg a w takiej wannie jak tam to żadna frajda. Opłacaj kartę to na wiosnę sie wybierzemy nad Odrę razem z Łukaszem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

W tamtym roku byłem tam pierwszy raz na początku kwietnia ale podejrzewam że udostępniają łowisko wcześniej, jak tylko zejdze lód.

609 350 808 Tu masz numer do Maćka, współwłaściciela gospodarstwa w Krobielowicach. Najlepiej zadzwonić i zasięgnąć info u źródła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gość Tench

Dzisiaj pierwszy raz w Krobielowicach i totalne zero jak u wszystkich. Kukurydze, kulki, pelety karpie miały w... za to na powierzchni robiły taki łomot :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś ostatnio? W niedziele dużo ludu siedzi? I jeszcze jedno pytanko - preferowane smaki kulek - z nęceniem truskawkowe, scopex, tutti-frutti i nic. Chyba, że trzeba spróbować z pływaczkiem? Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tench

Byłem z feederem i nic, karpiarze też nic ale ryba pływa. Stali bywalcy używali rybnych smaków, pewnie dlatego że rybka dokarmiana karmą i dobrze reaguje na rybno-mięsne smrodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.