Skocz do zawartości
tokarex pontony

Bajkał koło kamieńca wrocławskiego.


jaro35

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 weeks later...

odnośnie niszczenia rybostanu bajkalu ostatnio widziałem tak sytuacje:

godzina 16;15 podjeżdża bus ,mercedes Vito na krakowskich blachach , z pobliskiej budowy AOW z busa wysypuje sie okolo 10 pracowników budowlanych w pięknych żułytch-fluo kombinezonach każdy zaopatrzony w gruntówkę niektórzy nawet mieli prawdziwe spiningi i zaczęli czesać blachami 4-kami wodę , wątpię zeby opłacili składki na okręg wrocławski jeśli wogule mają opłacone skladki

przykre ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę na Bajkale trafiły się tylko 2 okonki na boczny trok. Później w ten zestaw, walnęło coś konkretnego. Najprawdopodobniej szczupły. Po 30 sekundach walki przegryzł żyłkę i odpłynął. Później już nic. Dzisiaj 2 malutkie okonki, na podobnym zestawie. żonka trafiła 1 okonka. A tak to straszna bryndza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie te okonie były pytam bo nie długo będą tam zawody???

okonie takie, że bez lupy chłopie nie podchodź :) żonka złowiła 20 cm, ja też takiego i jeszcze takiego co miał z 10 cm :) Dziś wcześniej podobna wielkość w liczbie 2 sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primoo, Na Bajkale dzisiaj odbyly się zawody spiningowe , kture wygrał gość łowiący na boczny trok jego rybki kture złapał to 5 okoni , po zatym lipa!

bylismy na nich ;P oprucz okoni byl bolen i klen ;) na 60 osob to straszna kaszanka ;) ja chodzilem za szczupakiem ktory nie chcial wspolpracowac ze mna ,a znowu na odrze na glowkach porzucalem za sandaczem i zlowilem polowe wiaderka bardzo fajnie nurowalo ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuszA, musisz na bajkale uważać......ja w tym roku straciłem tam parasol przeciwdeszczowy........było cicho i spokojnie ,a tu nagle jak pier.....

......zawiało,i po parasolu

próbowałem go spiningiem sięgnąć,ale nigdy nie wiedziałem że przewrócony do góry nogą tak szybko tonie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuszA, musisz na bajkale uważać......ja w tym roku straciłem tam parasol przeciwdeszczowy........było cicho i spokojnie ,a tu nagle jak pier.....

......zawiało,i po parasolu

próbowałem go spiningiem sięgnąć,ale nigdy nie wiedziałem że przewrócony do góry nogą tak szybko tonie :cry:

NO wczoraj tez troche wialo ;) tyle ze ja poszedlem na brzeg po przeciwnej stronie wjazdy ,tam zawsze lubie chodzic za szczuplym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuszA,To wtakim razie jestem nie doinformowany i teraz niewiem jaka rybka wygrała ? ale tak czy inaczej połowy były słabe .

wygral bolen ;) a pozniej chyba okonki ) ale ogolnie byla zbyt duza presja jeden drugiemu na glowie stal zagladal w pudelka na gumy i lapal na to samo prawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuszA, Ale pogoda była super był odpoczynek i niezła zabawa ja coprawda w zawodach udziału niebrałem ale kiedyś to kto wie , bo fajna taka impreza ja łowłem na cypelku z kolegami ale jakoś nic nam sie nie trafiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuszA, Ale pogoda była super był odpoczynek i niezła zabawa ja coprawda w zawodach udziału niebrałem ale kiedyś to kto wie , bo fajna taka impreza ja łowłem na cypelku z kolegami ale jakoś nic nam sie nie trafiło.

ja wyczerpalem limi szczescia na ostatnich zawodach na bajkale chyba bo tez nic ,pare drobych skubniec w duze kopyta ale nic do zaciecia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

info mam ze spisu lowisk dodawanemu do znaczków opłacanych co roku , czy to idiotyczny przepis to bym polemizował bajkał to nie jest duży zbiornik jak nie masz elektryka (tak jak ja) to wszędzie przktycznie dogniesz wiosłami 10 minut i jestes na drugim brzegu , wole takie rozwiązanie,całkowity zakaz dla spalinowych, bo przynajmniej Ci wariaci na motorówkach i łodziach z silnikami po 200km nie beda popie...lac bez opamiętania i płoszyć ryby ale można by zasugerowac komu potrzeba o ograniczeniu ze spalinowymi np do 5km to wielu wędkarzy uciesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jest oficjalnie na stronie PZW. Całkowity zakaz!!!! ja akurat elektryka posiadam ale mnie coś trafia jak mam targać akumulator i przemieszczać się z szybkością 0. Idę za twoja rada i w przyszłym tygodniu kontaktuje się z PZW. Myślę że jakiś sensowny limit i zapis ze tylko do lodzi wędkarskich i sprawa załatwiona. Niestety w Polsce najłatwiej "całkowity" i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.