Skocz do zawartości
tokarex pontony

Bajkał koło kamieńca wrocławskiego.


jaro35

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

moje koło nie decydowało o zakazie pływania po bajkale na spalinowych

na to kto bedzie zakazu przestrzegał a kto nie ma wpływ tylko policja wodna ,

mi taki zakaz pasuje ,chociaz mam tylko silnik spalinowy , na pagajach spokojnie sobie poradze na bajkale a moze tych wariatów juz tyle nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat zakaz używania silników spalinowych na Bajkale popieram w 100%. Każdy kto tam próbował łowić w towarzystwie wariatów na motorówkach i skuterach wodnych powinien sobie z tego zdawać sprawę. I nie jest to przy tym jakiś ogromny zbiornik, żeby wędkarze bez silnika sobie na nim nie poradzili. Mam nadzieję, że nawet jeśli policja nie będzie tam codziennie, to i tak kilka akcji powinno wystarczyć, żeby poszła o tym fama i miłośnicy ryczących silników dali sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Byłem ostatnio na Bajkale zero brań ale za to mnóstwo motorówek , narty wodne itp. Nawet Policja była na silniku spalinowym podpłyneli i wlepili mi mandat za wędkowanie z łodzi bez jej rejestracji . Zaznaczam że był to ponton z silnikiem elektrycznym-ABSURD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Idzie coś połapać na spin na Bajkale? Bo nigdy nie byłem :oops:

Trzeba próbować. Polecam wpadać w tygodniu. W weekendy są tłumy i jest ciężki dostęp do wody. No chyba że wpadasz o świcie. Ja w tym roku byłem kilka razy ze spinem, i z brzegu i z pontonu, i nie mam się czym pochwalić. Ale "na bajkale sa takie ryby o jakich Ci sie nie sniło" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 7 months later...

Witam, w weekend jedziemy na zbiornik Bajkał. Nigdy tam jeszcze nie bylem wiec trzeba tam pojechac, z opowiadam niektorych kolegow slyszalem ze ladna tam jest rybka. Jezeli ktos tam łapie albo byl i osiagnal jakies rezultaty to bardzo bym prosil o jakies wskazowki i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj byłem parę godzin na bajkale. Miałem jedno jedyne pewne branie (drugie chyba też ale akurat zajmowałem się drugą wędką). Efektem tego była płoć około 35cm. I nic więcej. Nawet drobnica nie skubała. Łowiłem delikatnie na DS. Próbowałem na białe, pinke, chruściki, kukurydze. I nic. Rozmawiałem z kilkoma wędkarzami i u nich podobnie. Widziałem też w kilku miejsca wycierające się jeszcze leszcze. Może trzeba jeszcze poczekać i wtedy zacznie tam coś brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajkał z tego co ja zaobserwowałem to kapitalne łowisko ale trzeba łowic daleko i nie w sezonie letnim , za duzo dzieje sie wtedy na brzegu (imprezy,ogniska itp.itd) łowisko jest stale połączone z dość długim odcinkiem odry wiec ryby sa tam wszelkiej maści i rozmiaru w 2010 byłem świadkiem tarła leszcza i nie widziałem sztukl ponizej 50cm a takich 70+ łopat było masa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Może ktoś napisać jak na Bajkale jest teraz z białą rybą ? Jest sens jechać ? W jakiej części zbiornika nahlepiej usiąść ? Myślałem , żeby łowić po prawej stronie cypla , tego pierwszego od wjazdu , nie wiem tylko jak tam wygląda dno i jaka jest głębokość . Jeśli ktoś udzieli informacji będę wdzięczny . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam to zapraszam wszystkich chetnych na te zawody 11-11 na 7.00 wpisowe 20 zł

Można poczytac http://www.pzw.org.pl/zacisze/wiamosci/68434/60/zawody_spiningowe

Zaproszenie OK choć dla mnie na ( marginesie zawody i sport na żywej zwierzynie to barbarzyństwo) to może teraz jakieś info o wynikach, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.