Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

właśnie wszedł leszcz na tarło do zatoki osobowickiej i cała zatoka obstawiona przez "wędkarzy" :evil: całe szczęście że kanał pusty, to na spining miałem niezłą zabawę , dwa szczupaczki 45 i 48cm. dwa okonki po 15cm. i boleń całe 20cm. boleń był nieźle poharatany przez szczupaka wszystkie te rybki wzięły na 1,5cm. woblerka i na plecionkę 0,04mm. strasznie mała woda i były problemy żeby podebrać ryby. z pozdrowieniem Wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wasylem- bylem dzis zobaczyc po pracy na chwilke nad zatokę na Osobowicach i leszcz szaleje a wraz z nim wedkarze lapiacy 1-2m od brzegu z calymi rodzinami ;/ SZARA POLSKA RZECZYWISTOŚĆ i kontroli brak bo po co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z nad odry w rędzinie, rano jak w siadałem do auta było 5 stopni , efekt mizerny - szczupaczek 20 cm. i dwa małe okonki jak zaczął padać śnieg powiedziałem dość tego hard cora , już dawno tak nie zmarzłem :mad: , trochę zaniedbałem ten odcinek odry w ostatnich latach ale w tym roku zacznę na nowo tam jeździć bo po powodziach zrobiło się całkiem przyjemnie . z pozdrowieniem Wasyl ps na powrocie było tylko 2 stopnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relacja z dzisiaj od 16tej do 20tej kanał żeglugowy totalne bez rybie równie dobrze mogłem woblery ćwiczyć w wannie , ani wyjścia żadnego drapieżnika nawet nie widać było bolenia żeby ganiał drobnice tylko cholera kajakarze zrobili sobie regaty i zapychali w te i na zad :evil: , jutro rano jadę do trestna jak wrócę to zamelduję co i jak . z pozdrowieniem Wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raport z Trestna - totalne bez rybie , dwie osoby dwa spiningi nawet nie widzieliśmy żeby co kolwiek odprowadzało przynętę, woda przypominała kawę z mlekiem może to była przyczyna że nic nie brało. z pozdrowieniem Wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wróciłem z nad kanału żeglugowego i chyba zmienię hobby , jeden okonek a drugi chciał się chyba zabić o kotwiczkę bo był niewiele większy od obrotówki , przez okulary widać było tylko bolenie jak patrolowały swoje rewiry, byłem też we wtorek po pracy i takie same efekty . z pozdrowieniem Wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 2.5h porządnego obławiania w okolicy mostu zwierzynieckiego nic nie złapałem nawet na malutkie twisterki z bocznego troka nic się nie zapięło,

poniosłem jedynie straty urwałem dwa rippery, dwa zestawy do bocznego troka i dwa wahadła :)

Jakie odcinki Odry polecacie na spinning? Może mosty warszawskie co o nich sądzicie?

16052011935.jpg16052011936.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednią środę na godzinkę ze spławikiem i czerwonym na zatoce policyjnej na kozanowie - trzy okonie (35 cm, 17 cm i 28 cm) w trzy minuty i potem nic. Strasznie wychudzone coś te okonki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEj_

Przed wczoraj 3 godziny łapania na kanale żeglugowym w okolicy mostu Swojczyckiego na małe i średnie twisterki i nic. Nawet uderzenia. Dajcie znać jakby drapieżnik gdzieś chodził bo zwariuje tutaj:) i vice versa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak wam idzie sezon na szczupaka w tym roku? Pochwalcie się trochę!

Ja sie jutro wybieram na Zimowisko i okolice. Kiedyś tam takiego drania zaciąłem, że po 45 min walki nawet się nie pokazał i w końcu urwał.

Piszczcie gdzie można się wybrać ze spinningiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad pewnosc ze to był szczupak?? predzej typowałbym ze był to sum, a podobno ładne tam sumy pływaja.

Dokładnie. Skoro przez prawie godzinę się nie pokazał, murował do dna to na pewno nie był szczupły a raczej sum, nawet nie rekordowy okaz a nawet `100cm. Waleczne bydlaki potrafią być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.