Skocz do zawartości
tokarex pontony

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z 24h wypadu do Rakowa --- łapałem na; kuku, białego, Rasówkę i żywca (ukleja) ogólnie zerowy wynik, ale nie tylko ja pobliscy wędkarze również wielkie zero, prócz jednego co prawdopodobnie wyciągną 50cm sumika.

Ps. Komarów zatrzęsienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

26.08.2011

Przy Wyspie Opatowickiej brały oknie na białe kopyta. Inne kolory były ignorowane.

W trakcie konkretne branie, a że zestaw przygotowany na późniejsze bolenie zdziwienie, że nie mogłem ryby odciągnąć od dna. Po kilku minutach pokazała się płetwa grzbietowa, sądzę, że mógł być to potężny kleń. Niestety już się tego nie dowiem.

Później parę wyjść boleni do bezsterowca, ale słabo dzisiaj żerowały.

hpim5703n.jpg

Ale chciałem przekazać pocieszająca wiadomość. Odkomarzanie zaczęło działać! Do zmroku siedziałem w krótkim rękawku i parę komarów tylko brzęczało. Jeszcze dwa dni temu ledwo wysiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odra miedzy mostem warszwaskim a kolejowym. Z nastawieniem na dużego leszcza. Metoda fedder. Od 6 do 12 jeden ładny leszcz na kiju i kilka mocnych brań. Powoli cos się rusza. Następna szansa od koniec tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sobote byłem ze spiningiem na rędzinie od 5 do 11. Słonko ładnie przyświecało i to wszytsko. 0 kontaktu z rybą.

Co sie dzieje na odrze ? Z kim nie rozmawiam to mówi że nic sie nie dzieje i tak od początku sezonu. Ma ktoś jakieś teorie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wypad na ujście Bystrzycy. Mogłem sie lepiej zastanowić nad wyborem miejsca. Dojazd fatalny, droga rozorana i peło błota. No ale jakoś dotarłem :) Dziwne, ale miejsca wolne. Zasiadłem przy 2 gruntówkach jedna na białego, druga na kukurydze. Zero brań. Ojciec miał postawionego fileta z gruntu i zywca przy powierzchni. Zero! W międzyczasie kilkanaście rzutów na spin ale poza okonkiem 15-20cm na wirówkę 00 brak kontaktu z rybą. Kilka efektownych uderzeń bolka w drobnice uswietniło ten wypad. szkoda że na spin się nie skusił... A komary to chyba z całego województwa się zleciały... Dobrze że zapas MUGGI mam więc az tak nie cięły, ale ten nieustany brzęk do rozstroju nerwowego moze doprowadzić :)

Gratuluje tym którzy połowili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny popołudniowy wypad nad odrę w okolicach Janówka zakończył się niepowodzeniem :( zero brań : biały, czerwony, filet, żywiec na nic nie ruszyło, nawet na spining gdzie ciągle boleń i sandacz ganiał za drobnicą nic nie chciało uderzyć. Co sie stało z tą Odra w tym roku ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowisko barek wczoraj, dwie osoby dwie wędki (koszyk) kilkanaście małych leszczyków jeden większy taki około 1kg płotka i dwa okonie.

Ogólnie lipa totalna śmiem twierdzić, że na łowisku tylko my połowiliśmy po obu naszych stronach nikt nic nie ciągnął a z tego co obserwowałem na drugim brzegu tez nie za bardzo połowili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę na Odrze koło ul. Potokowej, mianowicie na grobli pilczycko-prackiej. Łowiłem bolonką 6m od 11.30 do 14 efekt ok. 25ryb, większość leszczyki i kilka ładnych płoci. Nie wiedziałem, że we Wrocławiu jest taka fajna miejscówka, czułem się jakbym był daleko poza miastem ;) Odra w tym miejscu dosyć wartko płynie, jest głęboko, sporo ciekawych miejscówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.