Skocz do zawartości
tokarex pontony

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Właśnie wróciłem z kanału ul. monopolowa , po pierwsze cholernie zimno , rano było -5 stopni, byłem z kolegą , ja tradycyjnie :evil: nic nawet brania nie miałem , wędkowałem dwoma gruntówkami , zanęta bogata w pinke,kolega łapał batem i połapał trzy garbusy takie po 10 centów każdy :mrgreen: i dwa lechole łopaty w takim samym wymiarze co te garbusy :mrgreen: . z pozdrowieniem Wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. byłem dzisiaj między 7 a 13 na ul. Betonowej i ogólnie nie było źle kilkadziesiąt bolków, płoteczka, dwa leszcyki i cztery klenie ok 20-25 cm. brań było sporo ale bardzo delikatne gość z drugiej strony też miał kilka brań i jeno trafienie konkretne chyba jaż lub kleń :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano wypad ze spinem na Odre pod Wrocław i szok najpierw sandaczyk 32cm a później dwa bolki 1,4kg i 3,3kg i na koniec leszcz 1,7kg.przy trzech braniach żyłka 0,20 nie wytrzymała :razz: wszystkie rybki wróciły do wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień sponsoruje Wrocław, ulica Betonowa. Od 6 rano jedna wędka na grunt, druga na spławik. Efekt - 6 Leszczyków około 20-25 cm i 3 bolenie ~20cm. Jeden leszcz z gruntu, a reszta na spławik. Wszystko pływa dalej w wodzie. Zszedłem przed 11, a ostatnie branie miałem o 8:30 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj:

6:00-8:30 Kanał powodziowy. Zero brań, tylko wiatr i deszcz.

9:00 - 10:30 Odra w okolicach Kromera z takim samym efektem.

Trochę to denerwujące, że w tygodniu ładna pogoda kiedy człowiek musi pracować a w weekend, kiedy wreszcie można na rybki skoczyć to deszcz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi jaki uciąg jest obecnie na kanale powodziowym w okolicach stadionu między mostami Swojczyckim i jagielońskimi, da się łowić na tyczkę dzieje się coś? Interesuje mnie tez kanał żeglugowy przy ulicy betonowej co się dzieje? Kolejne pytanie interesuje mnie Odra poniżej Oławy a konkretnie główki metoda zestaw skrócony. Nigdy tam nie byłem widziałem tylko zdjęcia satelitarne wyglądają zachęcająco, czego można się tam spodziewać, byłbym wdzięczny za jakiś szerszy opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,dzisiaj wypad na kanał miejski ul.Bujwida dwa feederki,efekt 12 płotek,3 jaziki,5 leszczyków i 3 okonki wszystko wróciło do wody ale coś się działo,nad wodą byłem od 16-tej do 20tej,a jak u was koledzy wyniki,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.