Skocz do zawartości
tokarex pontony

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

dzieki maniek, , ten karp to poczesci zasługa Twoich informacji zamieszczonych na forum i przekazanych na zywo , zmierzyłem dlugosc karpia odznaczona na podbieraku 78cm miśka (oczywiscie wrocił do wody)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.nie ma to jak mata profesional :)
he he racja ale gdys musiał chodzic tyle co ja na łowisko to tez byś ograniczył sprzęt do minimum , juz mam przygotowane coś zastępczego , dzięki za graty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Od 17 w piątek do 13 w sobotę nad odrą. Do godziny 1 w nocy po ulewie ( którą przesiedziałem nad wodą) zaczęły brać krąpie, największy okaz około 40cm. A nad ranem płoć podeszła... W sumie 4kg ryby w siatce w 9 sztukach... Przynęta tylko kukurydza i ziemniak, chociaż na ziemniaka tylko jeden odjazd którego nie udało się przyciąć...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Odra na wysokości Starej Karczmy za Maślicami. Od 10-18 wyniki zerowe :( Ani brania. Na wszystko próbowałem - białe, czerwone, rosówka, pęczak, kukurydza, filet z uklei, na ogon, i na całą ukleje. I nic nawet nie ruszyło, co jest z tymi rybami ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem usiąść z zamiarem nocki 22/23 czerwca. Uciąg wody, wysoki stan i płynące syfy (rośliny folie etc.) spowodowały, że się zwinąłem chwilę po 23.00 Zestawy z ciężarkami 176g ściągało równolegle do brzegu :(

Oczywiście bez kontaktu z rybą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem usiąść z zamiarem nocki 22/23 czerwca. Uciąg wody, wysoki stan i płynące syfy (rośliny folie etc.) spowodowały, że się zwinąłem chwilę po 23.00 Zestawy z ciężarkami 176g ściągało równolegle do brzegu :(

Oczywiście bez kontaktu z rybą..

Zazdroszczę umiejętności przenoszenia się w czasie :)

Wybieram się na nockę 22/23 czerwca na sumka na Opatowice ale skoro ma być duży uciąg to nie wiem czy sobie nie daruje :D

...

... żart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy!

Zaliczył ktoś z was jakąś nockę na Odrze? Chciałem się jutro wybrać na nockę ale boje się, że po ostatnich burzach woda się zbytnio podniesie i zaraz zacznie płynąć breja.

Co poradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efektem nocki nad Odrą (piątek-sobota) było 6 sumków z przedziału 38-45cm. 5 złowionych na wątróbkę drobiową. Najlepsze brania 20:00-00:00. Na trupka miałem 3 konkretne brania (2 spartoliłem) i złowiłem tego największego 45. Brania bardzo bardzo częste ale widać nie mieliśmy szczęścia do większych sztuk bo te małe cięzko było zaciąć na wątróbkę. Na nockę wybraliśmy się trochę na partyzanta bo nawet dendrobeny nie mieliśmy (za to 2 kg wątróbki :D). Potwierdza się to co mówią o Odrze. Suma jest tam zatrzęsienie. Wszystkie miały bardzo wypchane brzuszki.

Generalnie pogoda piękna, noc ciepła. Odludne miejsce z małym uciągiem i głęboką wodą. Łowiło się bardzo przyjemnie i zupełnie bezstresowo. Na swój wymiarek sumka z gruntu będę musiał jeszcze zaczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efektem nocki nad Odrą (piątek-sobota) było 6 sumków z przedziału 38-45cm. 5 złowionych na wątróbkę drobiową.
nie ma czym się chwalić ,a zarazem to smutne że wędkarze okazują się kłusownikami ,tydzień na prawdę nikomu nie zaszkodzi poczekać.Kończę bo zaraz tu się zjawi świętobliwy obrońca uciśnionych kłusowników. :wink::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efektem nocki nad Odrą (piątek-sobota) było 6 sumków z przedziału 38-45cm. 5 złowionych na wątróbkę drobiową. Najlepsze brania 20:00-00:00. Na trupka miałem 3 konkretne brania (2 spartoliłem) i złowiłem tego największego 45. Brania bardzo bardzo częste ale widać nie mieliśmy szczęścia do większych sztuk bo te małe cięzko było zaciąć na wątróbkę. Na nockę wybraliśmy się trochę na partyzanta bo nawet dendrobeny nie mieliśmy (za to 2 kg wątróbki :D). Potwierdza się to co mówią o Odrze. Suma jest tam zatrzęsienie. Wszystkie miały bardzo wypchane brzuszki.

Generalnie pogoda piękna, noc ciepła. Odludne miejsce z małym uciągiem i głęboką wodą. Łowiło się bardzo przyjemnie i zupełnie bezstresowo. Na swój wymiarek sumka z gruntu będę musiał jeszcze zaczekać.

Tylko pogratulować bezczelności :twisted:

ja się wybieram jutro nad Odre i mam nadzieję niespotkać takich sku.....nów jak ty, bo dostana na dzień dobry w ryj.Swoja drogą to gdzie jest moerator i czemu nie skasował bełkotu tego kłusola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pogratulować bezczelności :twisted:

ja się wybieram jutro nad Odre i mam nadzieję niespotkać takich sku.....nów jak ty, bo dostana na dzień dobry w ryj.Swoja drogą to gdzie jest moerator i czemu nie skasował bełkotu tego kłusola.

Fakt koledzy. Nie wiem dlaczego ale zupełnie mi się porąbało z okresem ochronnym. Gdzieś mi mignęło, że można na tym odcinku łowić od czerwca. Teraz już wiem, że jednak nie... za co jest mi najzwyczajniej w świecie wstyd. Miałem wybrać się w ten weekend na kolejną nockę ale już wiadomo, że się wstrzymam.

Jednak do kłusola mi daleko. Wszystkie ryby wróciły w dobrej kondycji do wody. Nawet jakby padł wymiarek to też nie skończyłby na patelni. Bezczelny to bym był gdybym napisał to specjalnie. Tak tak wiem... kłania się nieznajomość RAPR ale żeby od razu wyzywać ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.