Skocz do zawartości
tokarex pontony

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Byłem dzisiaj na barkach i też nie upolowałem żadnej ładnej płotki, brały mi same leszcze. Płocie pewnie jeszcze najedzone po weekendzie albo wszystkie większe już zabrane. W sobotę było trochę lepiej, ale musiałem mojemu "sąsiadowi" zwrócić uwagę, że śmieci znad wody się zabiera. Dziad bez nawet próby krycia się po prostu rzucał śmieci na bok jak się pakował a potem się zabrał i chciał odejść ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje suma złowionego w okresie ochronnym :???:

No przepraszam że złowiłem rybę w okresie ochronnym na spining na 10cm kopyto i kij okoniowy... No i przepraszam że jak go tylko zobaczyłem nie obciąłem plecionki żeby go tylko na brzeg nie wyciagnąć bo przecież jest w okresie ochronnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz mnie za co przepraszac, każdemu sie może trafic taki przyłów. Po prostu sądze, że ryba złowiona w okresie ochronnym sie nie liczy :) i z tego co wiem nie wolno takowych wyjmowac z wody

Zastanów się najpierw zanim zaczniesz pisać bzdury :twisted: Twoim zdaniem lepiej tak jak kolega napisał uciąć plecionkę i zostawić rybie przynętę w gębie, niż wyjąc z wody i delikatnie odhaczyć???? Regulamin był pisany chyba dla takich jak ty, co nie mogą się powstrzymać, że jak nie ma okresu ochronnego to w łeb i do wora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man
Nie masz mnie za co przepraszac, każdemu sie może trafic taki przyłów. Po prostu sądze, że ryba złowiona w okresie ochronnym sie nie liczy :) i z tego co wiem nie wolno takowych wyjmowac z wody
buahahahahahahahaahahahahahahahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu pisze bzdury ? Napisałem tylko jak jest w regulaminie, z tego co wiem to na forum też jest zakaz umieszczania zdjęc ryb złowionych w okresie ochronnym. Pałujecie się nad tym zdjęciem jakbyście suma nie widzieli, kijanka owszem całkiem niezła, ale zgodnie z regulaminem pzw i etyką wędkarską po prostu się nie liczy i chwalenie się takim połowem na forum publicznym jest troche dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

kolego nie etyczne jest zabieranie ryb w tym okresie i celowe je łowienie,milion razy w kwietniu podczas łowienia kleni,meldowały się bolenie,którymi się chwaliłem wszystkim do okoła i co? jestem zły wędkarz?.....

ps dzisiaj barki,2 atamowe brania(podejrzewam karpia)a tak to cisza,kolega pankowaty połowił dzisiaj ładne płotki,a u was jak tam efekty? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.