Skocz do zawartości
tokarex pontony

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Cześć.

Jest kontynuacja promowania wędkarstwa miejskiego.

Ostatnio byłem na spotkaniu w mniejszym gronie, na którym haczykowcy stanowili prawie 50% uczestników. Teraz szykuje się WIELKA impreza:)

Dla zainteresowanych tematem podaję link z informacjami.

http://streetfishing.pl/2015/10/25/street-fishing-game-wroclaw-2015/

Pewnie relacji nie będzie brakowało, ode mnie też jakaś krótka powinna się pojawić.

Do zobaczenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jest kontynuacja promowania wędkarstwa miejskiego.

Ostatnio byłem na spotkaniu w mniejszym gronie, na którym haczykowcy stanowili prawie 50% uczestników. Teraz szykuje się WIELKA impreza:)

Dla zainteresowanych tematem podaję link z informacjami.

http://streetfishing.pl/2015/10/25/street-fishing-game-wroclaw-2015/

Pewnie relacji nie będzie brakowało, ode mnie też jakaś krótka powinna się pojawić.

Do zobaczenia! :)

super inicjatywa, ja się pojawię i może namówię kumpla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jest kontynuacja promowania wędkarstwa miejskiego.

Ostatnio byłem na spotkaniu w mniejszym gronie, na którym haczykowcy stanowili prawie 50% uczestników. Teraz szykuje się WIELKA impreza:)

Dla zainteresowanych tematem podaję link z informacjami.

http://streetfishing.pl/2015/10/25/street-fishing-game-wroclaw-2015/

Pewnie relacji nie będzie brakowało, ode mnie też jakaś krótka powinna się pojawić.

Do zobaczenia! :)

super inicjatywa, ja się pojawię i może namówię kumpla.

Ja też namawiam, bo wśród tylu uczestników nie chciałbym czuć się samotnym:)

Zapisany :smile:. Najgorsze, że mucha i spin w osobnej kategorii:(

Ja za cienki jestem w muchi:) i z wyborem nie miałem problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótka relacja z nocki z soboty na niedzielę miejsce akcji odra w rędzinie, cel miętus , byłem tak napalony na ten wyjazd że nawet jak by nikt nie jechał to sam bym pojechał, w zeszłym tygodniu byłem na rozeznaniu , woda niska , fajna łacha gdzie parę osób się zmieści i się siedzi nad samą wodą , przez tydzień nie wiadomo co z pracą czy będę na miejscu ale okazuje się że nigdzie nie jadę . krótkie negocjacje z kolegą z forum Breslau45 i jedziemy , w sobotę miałem wystartować o 15stej ale o drugiej już jadę bo nie mogłem znależć miejsca w chałupie,dojeżdżam na miejsce i pierwszy zong woda się podniosła i z łachy lipa , po drugie samochodów jak na giełdzie , na moim upatrzonym miejscu siedzi dwóch gości ale po godzinie zawijają się , o 18stej melduje się kolega z parafii [siedzi z nami do północy] wędki zarzucone i czekamy, o dziewietnastej kolega ma branie i wyciąga życiówkę sandacza :mrgreen: całe 15 cm szybko obcinamy żyłkę i do wody o 20stej zjawia się Breslau45 rozwija manele ja rozpaliłem ognisko , po chwili kolega ma branie i wyciąga byczka , kole 11stej następne branie i wyciąga brzanę nie duża koło 30 cm ale cieszy taka nietypowa rybka, ja mam branie dopiero o 4 rano i wyciągam ładnego byczka, i co do ryb to tyle, zawijamy się koło 8smej,małe podsumowanie , co do miętusa to chyba jeszcze trochę za ciepło , dzięki ognisku daliśmy raę przesiedzieć nockę,wk.....ł :mrgreen:

bóbr który w nocy popylał po naszych żyłkach,bliskość AOW i bliskość mostu sprawiają ból głowy, czaję się jeszcze za dwa tygodnie na nockę może inne miejsce ? z pozdrowieniem Wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie sprowadza się do wcześniejszej wpłaty 40 zygli do 2 listopada.

Piszą, że jestem na głównej liście to chyba się załapie :).

A jak tam wyniki na Odrze?

Ja ostatnio uganiam się za sandałami po zmroku w okolicy różanki ale... same życiówki się trafiają, największy chyba z 35 centów miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim jestem tu nowy zakupilem ostatnio caly zestaw na spinning bo mam ochote troche posmigac na drapeznika ale jest maly problem bo nie wiem w ktorych czesciach wroclawia mam szukac szczupaka i sandacza kazdy mowi ze jest wszedzie ale nie chce mi sie w to wierzyc bylem ostatnio w okolicach mostu redzinskiego przed i za zapora ale same straty nic wiecej:) chcialem w weekend isc na most grunwaldzki w kierunku starej odry jest ktos kto mi doradzi:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas1989, nikt nie obieca Ci że zawsze coś złowisz. Ale głowa do góry. Po pierwsze proponuję towarzysko uczestniczyć w zawodach spiningowych na Odrze. Chyba nawet organizowane jest http://streetfishing.pl/2015/10/25/street-fishing-game-wroclaw-2015/ o czym pisał kolega jaceen. Podejdź, podpatrz na co łowią, gdzie i jakimi technikami. Gwarantuje Ci że jest to studnia wiedzy.

Pozdro i połamania kija..... byle by nie na kolanie he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim jestem tu nowy zakupilem ostatnio caly zestaw na spinning bo mam ochote troche posmigac na drapeznika ale jest maly problem bo nie wiem w ktorych czesciach wroclawia mam szukac szczupaka i sandacza kazdy mowi ze jest wszedzie ale nie chce mi sie w to wierzyc bylem ostatnio w okolicach mostu redzinskiego przed i za zapora ale same straty nic wiecej:) chcialem w weekend isc na most grunwaldzki w kierunku starej odry jest ktos kto mi doradzi:)?

Ryba jest wszędzie trzeba tylko o odpowiedniej porze się pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet organizowane jest http://streetfishing.pl/2...e-wroclaw-2015/ o czym pisał kolega jaceen. Podejdź, podpatrz na co łowią, gdzie i jakimi technikami. Gwarantuje Ci że jest to studnia wiedzy.

Deklaruje udział blisko 130 wędkarzy. Połowa, to reprezentanci innych województw.

Myślę, że wśród nich znajdą się tacy, na których z przyjemnością będzie można popatrzeć, jak operują wędką i przynętami.

Zaproponowałem taki "trening" przed główną imprezą SF. Może wypali przyszła sobota (07.11.2015)?

Czekam na odpowiedź organizatora. Byłaby okazja się podszkolić.

Jak coś się wykluje, to niezwłocznie napiszę.

jest ktos kto mi doradzi:)?

Odezwij się na pw, to coś poradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.