Skocz do zawartości
tokarex pontony

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

DAZ są strasznie nie przewidywalne wczoraj łowiłem do 23 z kawałkiem i skończyłem o kiju a nawet - 2 gumy w plecy.  

Temperatura około - 2 woda coś tam płynęła lód na przelotkach powinny brać ale nic nie złowiliśmy :P

Sandał ze  zdjęcia do Złowienia pływa tam gdzie pływał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Booryss napisał:

Nie taki znowu potwór ale już fajna rybka :)

Wobki zawodziły i te płytko i głęboko schodzące więc wyciągnąłem gumę od Odysa, co było trafną decyzją w 3 rzucie delikatne pstryknięcie kwituję mocnym zacięciem i siedzi Sandaczyk 69 cm radochy

Widać, że ładna ryba a dobra fotka to połowa sukcesu, wygląda na większego.

Łowisz kijkiem od CageRods na Streecie  wygranym?Jeśli tak to chętnie się nad wodą bym spotkał aby zobaczyć jak się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.11.2016 o 20:35, Budek napisał:

FAVORITE WHITE BIRD 2.19m  0,5-5g jest to mój nowy nabytek ale już sie w nim zakochałem a i do niego RYOBI ZAUBER 2000 

U mnie będzie RZ2000 + Favorite Blue Bird Compact 2-7g. Macałem w Krokodylu tego White do 5g i nabrałem do niego sympatii. Jednak zdecydowałem się na wspomnianego travela, tylko pozostało podjąć decyzję u kogo zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zedzik ! Pogratulować :) Fajnie w tym roku można połowić na mieście. Zauważyłem że ryby wróciły na "stare" miejscówki. Woda płynie i drobnica się grupuje jak należy. W poprzednim roku trzeba było ich szukać daleko od brzegu.
A skoro mowa o miastowych irokezach  to i ja się pochwalę ;)
Pozdrowienia dla wytrwałych...ja uciekam nad rzekę ;)

1 - Kopia.JPG

  • Super 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zed Zgred napisał:

Bardzo ładny zedzik ! Pogratulować :) Fajnie w tym roku można połowić na mieście. Zauważyłem że ryby wróciły na "stare" miejscówki. Woda płynie i drobnica się grupuje jak należy. W poprzednim roku trzeba było ich szukać daleko od brzegu.
A skoro mowa o miastowych irokezach  to i ja się pochwalę ;)
Pozdrowienia dla wytrwałych...ja uciekam nad rzekę;)1 - Kopia.JPG

Prawie udało Ci się mnie zmotywować do wyjścia na mętnookie ale brak mocy po pracy i ciepło domowego zacisza dziś wygrało.  Jutro się nie poddam będę nad wodą  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem na Bystrzycę połowić okonie, brały kleniki. Pojechałem na Odrę połowić sandacze, brały klenie;)

P1240618.JPG

Kilka delikatnych pstryków w gumki i kilka nocnych puknięć w woblera. Na jednej z główek, coś mocno hałasowało i poleciał tam Salmo Minnow6. Kleń trzy razy wychodził do woblera. Za czwartym był mój:)

  • Super 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza godzina bez efektów. Włączył się nam nocny szwędacz i w kolejnych miejscach zaczęliśmy mozolne dłubanie. Warkocze, rynny, cofki, napływy, zapływy, sprawdzaliśmy  wszystkie możliwe opcje. Woblery, gumy, lekko, ciężko, w toni, przy dnie, z wierzchu, szuranie, szybciej, wolniej i w końcu, jak trafiliśmy na przyjazne przynęty i sposób, to coś zaczęło się dziać.  Było sporo delikatnych trąceń. Trzy konkretne strzały zakończone rybkami. Dwa większe na kliszy:) Prawie wrocławskie;)

P1240645_easyHDR-BASIC-2_resized.jpg

P1240647_easyHDR-BASIC-2_resized.jpg

P1240667_easyHDR-BASIC-2_resized.jpg

P1240672_easyHDR-BASIC-2_resized.jpg

Wspólnik wyprawy pewnie też coś dorzuci:)

 

  • Super 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla bywających nad wodą a dla wklejających zdjęcia ryb jeszcze większe!

 

O 18.11.2016 o 14:16, jaceen napisał:

Wspólnik wyprawy pewnie też coś dorzuci:)

U mnie nie było tak dobrze ale grunt, że coś się działo! Całkiem długa wyprawa nam wyszła bo gdyby to było lato to na koniec już by świtało. U mnie trafiły się 4 nocne bolenie (3 wyjęte, jeden spiął się po krótkim holu) wszystkie złowione 1h i z jednego rocznika 50-55cm, do tego jeden niewymiarowy sandaczyk. Brań dużo więc się nie nudziliśmy. Wszystko na rapalkę, która na koniec została w Odrze :( (tej nocy urwałem jeszcze 4 gumy, także nie mało). Wszystko pływa dalej.

20161117_222431.jpg

20161117_231107.jpg

20161117_232058.jpg

 

 

 

 

  • Super 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MARCIN82 napisał:

@Marienty gratulacje rybek ;) Nie zawsze liczy się wielkość. Miejscówka ochrzczona, jak się Tobie widzi? Pozdrawiam

Z wypadu jestem bardzo zadowolony. Z każdego wypadu jestem zadowolony, nawet z takiego na którym niewiele się dzieje (byle, żeby strat nie było ;P). Nadszedł dla mnie taki czas, że każdy wypad na ryby jest dla mnie świętem. Miejscówka ok. Ja osobiście nie lubię tłoku nad wodą a tam mimo, że był czwartek to było kilka samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Marienty napisał:

Gratulacje dla bywających nad wodą (....) Wszystko na rapalkę, która na koniec została w Odrze :( (tej nocy urwałem jeszcze 4 gumy, także nie mało). Wszystko pływa dalej.

Hmmmm, cztery gumy to u mnie na godzinę łowienia na nowym stanowisku, na znanym nie wiele mniej, taki urok pukania po dnie...

 

Edytowane przez Fido Angellus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Fido Angellus napisał:

Hmmmm, cztery gumy to u mnie na godzinę łowienia na nowym stanowisku, na znanym nie wiele mniej, taki urok pukania po dnie...

Nieprzyzwyczajony jestem. Ciągle łowię na pływające, płytko schodzące woblery. Gumy u mnie częściej parcieją niż się zrywają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.