Skocz do zawartości
tokarex pontony

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale jaz przy Przystani Zwierzynieckiej nie przepuszcza jeszcze wody, więc przepływ na Starej Odrze pod Szczytnickim jest bliski zeru. Obadane w sobotę na rajdzie po miejscówkach. Też mam nadzieję, że jak ruszy przepływ wody to i ruszy ryba.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Na szczytnickim woda tak porzadnie nie plynela chyba od dobrych 3 lat i (niestety) racze sie nie zanosi chyba ze przyjdzie jakas naprawde  wysoka

 

A co do zlotu okoniowego to jak kolega Michal wspomnial przy takiej wodzie okonie schodza w kierunku Warszawskich i trudno sie do nich dobrac ale zawsze moza sie spotkac i pogadac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojtyna51 napisał:

witam do normalnego stanu brakuje około metra,i tak jak kolega mac słusznie wspomniał,jak na zwierzynieckim  nie puszczą  wody to taki stan będzie.póki co trochę syf tam krąży przy brzegu ale to kwestia czasu.

Koło Zwierzynieckiego woda sama się puszcza..:) w zależnosci od poziomu głównej Odry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bardzo krótki wypad nad Odrę 30 min 😂 Było 6 ryb dwie z fotkami large.IMG_2412.JPG.1c88b3761820b8d8c814d60bb3e18658.JPGlarge.IMG_2411.JPG.5444f3aaac876221d1c8b51a07a312c1.JPGjutro od rana walczę dalej z nimi tym razem mocniejszy kijek i żyłka 0,16 ale wrazie czego lekki zestaw będzie w aucie bo to kapryśne ryby 😎

  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Odrze poniżej jazu Opatowickiego wreszcie widać było życie ! Ryby cały czas się pokazywały. 2 klenie skusiły się na smużaka HUNTER, wyjść do chrząszcza na powierzchni było dziesiątki,,,ale bardzo ostrożne niezdecydowane, kilka ryb spadło... ale robi się pięknie ! :)

 

odra.jpg

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu kolejny wypad nad Odrę. Rybki nie zbyt ze mną dzisiaj współpracowały ale cos udało sie wydłubać. Po kolejki 39cm, 42cm, 42cm i 41cm oczywiście złowione na spinning😎large.IMG_2421.JPG.1d4df9bf39005cb7ead6b7f3d0e9e7d6.JPGlarge.IMG_2419.JPG.d9a8917bea49a6c0c7e679785b026072.JPGlarge.IMG_2418.JPG.900a868c44a3fc32e84bda06696573b6.JPGlarge.IMG_2417.JPG.3d284d54d838da7d7af1ab3abc57a588.JPG

  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hunter champion 3, Hunter junior, i obrotówki. A co do okolicy to...😜Swoje trzeba wychodzić nie jest łatwo. Jesli wiesz gdzie przebywają latem to szukaj ich w okolicy a nawet w tych samych miejscach. I trzeba sie skradać jak złodziej 😂 A jeśli nie wiesz gdzie szukać przejdź sie o 6 rano po odrze i same Ci sie pokażą pózniej tylko troszkę wprawy i bedą efekty   I jeśli znajdziesz miejsce i wiesz ze tam są to minimum 30 min machania na miejscówce 😁

  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz fart:)

ja mam nie farta od soboty. w sobotę szczupaczek zrobił dwie świece i poszedł w siną dal, klenik zerwał się na samym brzegu a dziś kolejne coś fajnego zrobiło dwa młynki pod wodą zamurowało i guma wystrzeliła jak pocisk.:( jak to mówią do 3-ech razy sztuka :)

 

powiedz na co poławiasz jeśli można wiedzieć? i masz wybrane miejsce czy idziesz wzdłuż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, gryzon napisał:

 

powiedz na co poławiasz jeśli można wiedzieć? i masz wybrane miejsce czy idziesz wzdłuż :)

Przynętami są u mnie keitechy 2'' na lekkich główkach, jaskółki oraz małe twistery 3,5 cm. Trzeba kombinować. Dzisiaj zaczynałem od lekkich główek 1,5 grama, ale nic się nie działo i skończyłem na główce 5 gramowej. Gramatura duża biorąc pod uwagę, że kompletnie nie było wiatru, ale właśnie to pobudziło ryby do brania :) Miałem dziś też branie szczupaka, ale zaraz po lekkim zacięciu, obcinka. Jeśli chodzi o miejsca to generalnie chodzę wzdłuż brzegu, ale dwie miejscówki mam już wstępnie wytypowane :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mi właśnie na kaitechy 2"chodząc za okoniem bardzo często szczupły siada jako przyłów oczywiście do tego stopnia mnie to wkurza że w tym roku jak łowię na kajtki to przypon wolframowy obowiązkowo.Gumy fajne ale nie ma co szczupaków obrączkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.