Skocz do zawartości
tokarex pontony

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj spontan po pracy , kole 14stej jestem nad wodą , nie wieje nie pada na wodzie flauta, tylko kolor wody mnie niepokoi , kawa z mlekiem , po raz pierwszy kajtki poległy , przerzuciłem wszystkie desenie tylko jeden okoń na białego kajtka ale strzałem w dziesiątke okazało się 2 cm. imitacja kiełża na dwu gr. główce w deseniu motoroil z czarnym pieprzem , wszystko dłubanie na krótkiej żyłce dosłownie jak w zimie łapie się na mormyszke , wielkość od 10 do 25 cm. ale co przeciągnięcie to ryba aż żal było się zwijać

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

dzisiaj wygospodarowałem dwie godziny do południa na kanale żeglugowym na ul. monopolowej ,  efekt to dziesięć okoni niektóre takie pod 30 cm. mały szczupaczek i wisienka na torcie płotka 28 cm. menu to mały kajtek w jednym słusznym kolorze i imitacja kiełża na którą skusiła się płotka niestety ochrona pogoniła mnie z pomostu [ ponoć nie wolno z nich wędkować ] ale i tak jak na dwie godziny wrażeń dużo ps jak będę mógł to wstawię zdjęcia tego kiełża którego dostałem od znajomego z ukrainy , jutro z rana atakuje pierwsze barki a potem objazd sklepów w poszukiwaniu podobnej przynęty

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

large.IMG_0544.JPG.228a106ca5c20f8d76e71bd91479d627.JPGlarge.IMG_0543.JPG.d8dfbc94e5e78a63cf469c2cf0570bab.JPG

Oj było grubo 😜😜

ten największy 33cm z groszem a było jeszcze kilka 30 i duża ilość 25-28cm  

łowisko okolice wrocka ten kto kumaty będzie wiedział dawno mnie tam nie było😋 

I jeśli miał bym coś doradzić najlepsze brania od świtu do 8 rano wieczór tez dobry ale nie tak jak poranek 

  • Super 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Budek napisał:

Ta przynęta to chyba od cyprys19. Jeśli się mylę proszę mnie postawić do pionu 😂 A i pokusił bym się ze to                   krasnopióra i to piękna 👍

masz racje , w amoku opisałem że płoć , a przynęta to dostałem od znajomego z Ukrainy , zrobię zdjęcie opakowania to wstawię ale takiej firmy nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz przynęty które ja posiadam od cyprys19. Osobiście nie znam twórcy nawet nie wiem czy można je kupić gdzie kolejek ale myśle ze jaceen coś więcej będzie wiedział w temacie albo inny kolega z forum. large.IMG_0547.JPG.d0fbb6bc95ec30138f1b89bdbb792bc5.JPGjak dla mnie bardzo podobna. 

Ale nie wykluczam ze jakiś producent robi również takie imitacje larw😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna czerwia super ale nie jestem w temacie cyprys 19 ? to producent ? , jutro inny odcinek odry i weryfikacja przynęty jak i moje zmiany raczków

12 minut temu, Budek napisał:

Tu masz przynęty które ja posiadam od cyprys19. Osobiście nie znam twórcy nawet nie wiem czy można je kupić gdzie kolejek ale myśle ze jaceen coś więcej będzie wiedział w temacie albo inny kolega z forum. large.IMG_0547.JPG.d0fbb6bc95ec30138f1b89bdbb792bc5.JPGjak dla mnie bardzo podobna. 

Ale nie wykluczam ze jakiś producent robi również takie imitacje larw😀 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, michalvcf napisał:

Dziś pół dnia cyprysa gumkami łowiłem i zero:) 

Ale pewnie nie potrafię jeszcze się nimi posługiwać i łowiłem na czeburaszce.

próbowałem czebaruszke i zero zwykła dwu gramowa główka jigowa dawała rade , próbuj jak na mormyszke z pod lodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, dałeś czadu z tym "miśkiem".

Mam robale od Cyprysa. Najlepsze efekty miałem na raczki. Niestety bardzo szybko traciły szczypce. A z innymi nie radzę sobie, bo jak tu łowić w lecie i na jesień, jak spod lodu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gryzon napisał:

Witajcie.  Ja dziś slabiutko.  Pobudka wczas miejsce biskupin. Kombinacje jakich dawno nie było i tylko udało się skusić dwa okonie ok 22 i 25 cm. Jedbym słowem słabo.  Odra podniesiona i zwiększony uciąg.

panie kolego takiego eldorado dawno nie miałem 😁 ale od początku miałem jechać na kanał do Gajkowa ale że wczoraj imieniny szwagra to dzisiaj grzecznie z buta via żabka po lekarstwo 💊 na "moją" metę zaczynam od ukraińskiego czerwia , 1,2,3,okoń jest nieźle następnie zerwanie , 😈 urwy poleciały przepraszam się z kajtkiem i przysłowie że człowiek uczy się całe życie to racja , zajęło mi to dwie godziny ale jak obczaiłem co i jak 😊 to okoń za okoniem co rzut to ryba i to takie ładne  

WP_20171105_08_32_13_Pro.jpg

WP_20171105_09_24_19_Pro.jpg

WP_20171105_10_02_27_Pro.jpg

WP_20171105_10_25_05_Pro.jpg

WP_20171105_11_55_45_Pro.jpg

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eldorado miałem w ostatni piątek października. Przed szalejącym orkanem Grześkiem. Okonie bombardowały zajadle gumy na przemian z sandaczykami. Kilka spadów, w tym dwie fajne ryby. W sobotę totalne zero. To tak dla równowagi w przyrodzie:) Ogólnie, po kilku dniach łazęgi po krzakach jestem zadowolony.  Idę na sandacza, biorą okonie. Idę na okonie, biorą sandacze. Jest pięknie:)))

Michał podrzucił swoje 82, to i ja swoje 82. Kto da więcej?

P1290341_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.c1ab9b96fadadebc7fc1dc6f051a12d5.jpg

Zarybiamy panowie, zarybiamy!

P1290368_easyHDR-BASIC-2_resized.thumb.jpg.eb84432005fb64343f4b9a6e32bbed55.jpg

  • Super 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj szybciej skończyłem robotę to szybko nad kanał , początek obiecujący coś się dzieje ale kubatura licha , same małe , przez godzinę były brania potem cisza , nie pamiętam kiedy ostatnio zerwałem tyle kajtków 😈 i oczywiście ukraiński czerw też został w wodzie job twoju mać jak mawiają nasi wschodni sąsiedzi 😉 wstawiam fotkę opakowania , zamówiłem dwie paczki tak że tragedii nie ma

WP_20171106_08_46_50_Pro.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jak zwykle godzinka wolnego rano. Kierunek miejsce które wydaje się być bardzo obiecujące. Obławiam kaitkiem na 5 gramowej główce.  Najpierw okonek ok 20cm, nastepnie sandaczyk ok 25cm, kolejny 40cm, i na koniec spasiony sumik ok30cm. Chcąc nie chcąc dzień sie rozpoczął super. Dawno tak różnych ryb w tak krótkim czasie nie połowiłem. Ciekaw jestem czy wieczorem wyjda te wieksze:)

 

tmp-cam--1988562345.jpg

tmp-cam-568187060.jpg

tmp-cam--21876140.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gryzon napisał:

Dziś jak zwykle godzinka wolnego rano. Kierunek miejsce które wydaje się być bardzo obiecujące. Obławiam kaitkiem na 5 gramowej główce.  Najpierw okonek ok 20cm, nastepnie sandaczyk ok 25cm, kolejny 40cm, i na koniec spasiony sumik ok30cm. Chcąc nie chcąc dzień sie rozpoczął super. Dawno tak różnych ryb w tak krótkim czasie nie połowiłem. Ciekaw jestem czy wieczorem wyjda te wieksze:)

 

tmp-cam--1988562345.jpg

tmp-cam-568187060.jpg

tmp-cam--21876140.jpg

gryzon a ty czasami w "moje rejony" nie zawitałeś ? 😉

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.