Skocz do zawartości
tokarex pontony

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie kilka tygodni nie było czasu pobiegać za Sandaczem a jak już czas się znalazł to sił totalny brak.

Gryzoń ciągle mnie namawiał aż w końcu mu się udało.

Przed 19 melduje się nad wodą, wieje całkiem mocno fala prawie jak nad morzem, jakieś 1,5 stopnia no może 2 czyli całkiem zimno tak jak lubię i Sandacze też lubią. Pierwszych kilka rzutów i nic, no ale wiem że tam są więc wieszam na agrafkę jedyną słuszną gumę w słusznym kolorze i w drugim przeciągnięciu siedzi taki trochę ponad wymiar Sandaczyk. To już coś przynajmniej nie okoń :P 

No i co u Gryzonia w kieszeni budzik dzwoni od 3 minut czas do domu hahaha

Kolega z forum podpowiedział żebym napisał więc piszę :

Sandacz złowiony na Muchę w Bobrze w Odrze nie ma Sandaczy !!!

Pozdrawiam kolegę :)

large.5a25bb3c2f1fc_NewImage.jpg.49eb765c06be1e549923f9a381762a80.jpg

 

  • Super 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
18 godzin temu, Booryss napisał:

Kolega z forum podpowiedział żebym napisał więc piszę :

Sandacz złowiony na Muchę w Bobrze w Odrze nie ma Sandaczy !!!

Pozdrawiam kolegę :)

large.5a25bb3c2f1fc_NewImage.jpg.49eb765c06be1e549923f9a381762a80.jpg

Złowiony na odcinku nizinnym? :P bo na zdjęciu nie wygląda na godzinę po zachodzie słońca na odcinku górskim :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z okoniami ciężko ze względu na silny wiatr, który uniemożliwiał wyczucie brań na bardzo lekkim zestawie. Okonie ustawione w znacznej odległości od brzegu (chyba schodzą już głębiej). Kilka udało się złowić ale tym razem bez fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, carloss83 napisał:

Dziś z okoniami ciężko ze względu na silny wiatr, który uniemożliwiał wyczucie brań na bardzo lekkim zestawie. Okonie ustawione w znacznej odległości od brzegu (chyba schodzą już głębiej). Kilka udało się złowić ale tym razem bez fotek.

jeżeli ktoś dzisiaj chciałby się szkolić w drop shot to dzisiaj była okazja 😁 co przeciągnięcie to okonek co prawda małe 😞 ale zabawa była , wszystko siedziało na środku i dzisiaj kolor miał znaczenie , z jednego miejsca mix kolorów bez efektu zakładam właściwy i branie albo skubanie sporo obcinek ogonków 😈 zmiana na większy rozmiar nie przyniósł efekt tylko skubanie . Ps chyba wszystkie kajtki w " słusznym kolorze" we Wrocławiu wykupiłem 😉

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu nie pospałem - znowu wygrały ryby^_^pobudka o 6 szybkie śniadanko i wyjście nad wodę.  Docieram po ciemku, wedkarze już ciosają wodę przynętami. Zaczynam główką 2 g+kajtek 3, nic się nie dzieje. Próbuję drop shotem jest to u mnie nowość, zakladam jaskółkę w kolorze niebieskim i siada pierwszy okoń:)  ( tego dodaje do rywalizacji weekendowej wspomnianej przez jacena)potem następny aż jaskółka zostaje na zaczepie. Wracam do główeczki i mieszam kolorami w końcu znowu woda sie otwiera i pare okonków w granicy 20cm ląduje na brzegu. Dzień chodź krótko na rybach zaliczam na udany. O dziwo pierwszy przymrozek i myślałem, że trafiłem na zawody tylu wedkarzy:) pozdrawiam wszystkich.

tmp-cam-2124976792.jpg

  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj też z rana byłem ale nie ma czym się chwalić, same palczaki i to ze środka , zaskoczeniem była delikatna kra na wodzie !? przelotki i żyłka zamarznięte , wszystko na drop shota , ale nie idzie łapać jak oblodzona żyłka wisi jak banan 🍌😈 dopiero jak zmieniłem ciężarek na 20 gr dało się jakoś naprężyć zestaw , jutro powtórka ale inne miejsce no chyba że Śląsk dzisiaj wygra to grzecznie z buta wia żabka na stare śmieci 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jaceen napisał:

U mnie bez rewelacji. rękawae walczę godzinę i spadam. Moim nie zwojuję za wiele. Chyba, że jeszcze dołowię:)

WP_20171209_14_34_18_Pro.thumb.jpg.9d797cd3b63f1fae34489f2d97bb14eb.jpg

Jak zwykle Jacek podbija rewalizacje a na sam koniec wyciagnie asa z rękawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michalvcf napisał:

Coś tam się wydlubalem :)

large.DSC_0809.JPG.5be35469adb2c5a2cf8ad5f1e85bede5.JPG

No to jest chyba podium ale do jutra może komuś się coś jeszcze trafi.

Dzisiaj u mnie brak czasu ale jutro od rana też powalcze chodź te duże już mnie omijają😕

Pamiętajcie że jaceen przedłużył rywalizację OKOŃ do jutra (niedziela) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chwilami nawet fajnie gryzły, pogoda natomiast chwilami nie  pozwalała łowić. Widzę ,że kto był nad wodą to coś połowił.

Kilka sztuk  moich  poniżej:

,large.20171209_112015.jpg.22a959080ea4bde1f784e93f738b51eb.jpg

large.20171209_091835.jpg.ca658dc205e43df4686861f4d4886da4.jpg

large.20171209_090756.jpg.99cd1b8a316aa676a75618c9f2a7a8bb.jpg

No i była jedna trzydziestka:D

Ale nie chciała nam tego pokazać:(

large.20171209_091931.jpg.7fcd1e7147afd6848e4bb7863463ddad.jpg

 

  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć widać, że okonie Jacka i Michała będą walczyć o zwycięstwo. Ja nie dołowiłem większego pasiaka. Zobaczymy co w niedzielę pozostali zwojują. Pogoda może mocno przeszkadzać. Pod koniec dnia mocno śniegiem zacinało. A jak jutro będzie?

Zacząłem przed południem. Jacek łowił a ja mocno się męczyłem. Nie szło i już. Około piętnastej, albo trafiłem na dobry kawałek wody, albo godzina zadziałała. Co drugie przeciągnięcie i okonek dyndadełko:) Największy pod stopkę kołowrotka, to wiem ile miał. Brania były po położeniu gumki na dnie. Delikatne poderwanie z kołowrotka i nagina się szczytówka. Bez pukania, bez wyraźnego pstryka, tylko rosnący ciężar na wędce.  Jutro u mnie dzień bez wędki. Czekamy na dalsze wyniki:)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowo się rzekło, co prawda Śląsk nie wygrał a tylko patałachy w ostatnich minutach stracili bramkę i zremisowali ale emocje takie że dzisiaj z buta , z rana przymrozek przelotki zamarzają , ale coś się dzieje , dzisiaj postawiłem na nr. 3 brań dużo ale niestety nie ma czym się chwalić, dominujący dzisiaj kolor to złoty z czarnym pieprzem , koło 20 stu wyciągnięte przynajmniej podszkoliłem się w drop shocie 😁

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie okonie w ostatnich dniach zdecydowanie najlepiej gryzły w godzinach porannych.  Przynęty 2"  w kolorach różnych nawet na różowe łowiłem. Czasem lubiły coś z brokatem. Czasem we wszystko ładowały. Cztery  wypady okoniowe  dużo ryb. Dwa szczupaki.  Wczoraj coś mi ładnego spadło. Obawiam się , że pasiak. Dzisiaj chyba sandacz spadł. Eh te porażki. Z dzisiaj największy 28cm. Ryby skubały blisko brzegu.

large.20171210_082809.jpg.6d91b141819c0f86ba1c798d5d8786f0.jpg

te dwa największe z dzisiaj...

large.20171210_091317.jpg.cd6b570a98baf24d3873feb780fb1bf7.jpg

large.20171210_113054.jpg.c832ed3bac0dfc18bfd510530e690e0b.jpg

Po cholerę ta brzoza? Nie wiem, ale niech już zostanie;)Tydzień pauza. Czy potem już skuje lodem??? Jeśli tak to dłubanie pozostanie:D

  • Super 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.