Skocz do zawartości
tokarex pontony

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Gratulacje dla wytrwałych kolegów po kiju. Sezon jeszcze trwa ;) W końcu udało się dobrać do wymiarów. Łatwo nie jest, szczególnie wiatry dają po kościach, temperatura jak najbardziej odpowiednia.  Dłużej niż 2 godziny nad wodą ciężko wytrzymać. No ale wiecie jak to jest, jak coś przydzwoni i dobrze kija przynie to gorąco robi się momentalnie ;) Działa lepiej niż ciepła herbata. Zarybiamy i walczymy dalej. Pozdrowienia

IMG_20171217_234725.jpg

  • Super 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, oldBolo napisał:

Też chciałem jakim sandałkiem forumowiczów oczarować ale (jedno branie - jedna spieta ryba) okazało się że łatwiej auto z błota wydobyć (2h walki z błotem) niż sandałka złowić.

Nie ma biedy, w niedzielę piękna słoneczna grillowa pogoda, sandacze już na głębokich główkach, na napływach i w warkoczu. U mnie jeden niedocięty, dziwne bo powinien siedzieć ale nowy kij testuję, może to jest przyczyna a może tak wziął, zobaczymy... kolega-trzy na brzegu. Żadnego skubania, strzały mocne, zdecydowane.

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę okoniowo ilość dobra wielkość przedszkole.

Wtorek tracę pięknego szczupaka na zestaw okoniowy już go widziałem już go podbierałem i ... Nie chciał strzelić sobie fotki ze mną. 

Środa woda bardzo niska odkryła wszystkie zalane główki więc śpiochy na nogi i bieganie po głowach. Tego dnia ryby nie chciały współpracować ale główki są pięknie w przyszłym roku dobrze je przypilnuje na pewno są na nich latem piękne ryby .

large.20171220_132824.jpg.656b599249c93ff580c64ff88e5aa241.jpg

Wrzucam fotkę abyście mogli oczy nacieszyć 😉 a jak się przypatrzycie to widać drugą i trzecią są w nienaruszonym stanie i bardzo długie.

  • Super 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza jak makiem zasiał 😆 

Dzisiaj już jadę do teściowej więc będę miał kilka dni na łowienie. Żwirownia Rakowice koło Lwówka śląskiego mam nadzieję że nie zamarzło i obdarzy jakimiś garbatymi pasiakami 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okonki gryzą dalej ale trzeba po pracować nad kolorem , wielkością i głębokością , dzisiaj kolor był ważny , niestety dzisiaj " jedynie słuszny kolor " poległ ale trafiłem na inny słuszny kolor 😉

21 minut temu, wojtyna51 napisał:

Panowie gratulacje za ryby i wytrwałość.Jest szansa że i ja jutro sprawdzę czy coś gryzie jeszcze na Odrze ale korci mnie uderzyć ul czyli okoniowo.pozdrawiam wytrwałych.

 

WP_20171222_15_04_29_Selfie.jpg

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od 6 do 11 nad wodą. Trafiło się 5 płoci w przedziale 35 -41 cm i około 50 cm jazik. Metoda to klasyczny feeder. Przypon 0,10 o długości ok 2 m . Na krótszy było o wiele mniej brań. Zdjęcia może jutro dam radę wstawić. Wesołych Świąt dla haczykowcow! 

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Booseib brawo pięknie połowione ;) Na mojej wodzie też coś się wczoraj działo. Szkoda że dwa kabany spadły a najgorzej bo jednego nawet zobaczyłem lecz zapozować nie chciał. W rywalizacji gatunkowej szczupak sandacz padł remis 3:3 ale tylko jedna sztuka mogła otrzymać miano sesji fotograficznej. Dziś wiatr ze mną wygrał,  nie dałem się pokusić o wyjście nad wodę ;(

Jeszcze kilka dni więc nie poddajemy się ;)

Pozdrawiam

IMG_20171222_234232.jpg

  • Super 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj poszedłem z rana podzielić się opłatkiem i pogadać z okoniami , chętnych do rozmowy bardzo dużo ale niestety sama młodzież , starzy chyba jeszcze spali po pasterce 😁 nad wodą byłem sam nie licząc kormorana ( taki prawdziwy z dziobem i skrzydłami 😁) który mnie bacznie obserwował , na drugim zdjęciu menu przy którym chciały konwersować 😉

WP_20171225_09_01_56_Selfie.jpg

WP_20171225_11_11_49_Pro.jpg

  • Super 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie kolego Wrocław ma tę "przewagę" nad Toruniem że jest bardzo dużo kanałów i miejsc osłoniętych od wiatru , jutro powtórka ( co prawda ciemno to widzę bo dzisiaj wizyta u szwagra 😉 ale łeb trzeba będzie przewietrzyć 😁) a że gryzą to sama radocha dokształcać się w ds . Pozdrawiam Wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2017 o 11:40, wasyl1968 napisał:

dzisiaj poszedłem z rana podzielić się opłatkiem i pogadać z okoniami , chętnych do rozmowy bardzo dużo ale niestety sama młodzież , starzy chyba jeszcze spali po pasterce 😁 nad wodą byłem sam nie licząc kormorana ( taki prawdziwy z dziobem i skrzydłami 😁) który mnie bacznie obserwował , na drugim zdjęciu menu przy którym chciały konwersować 😉

WP_20171225_09_01_56_Selfie.jpg

WP_20171225_11_11_49_Pro.jpg

Gratulacje kolego :). I znacznie ciekawiej wyglądasz w tej czapeczce :). No ja planuję we czwartek odwiedzić znaną nam miejscówkę zachęcony Twoimi wynikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, carloss83 napisał:

Gratulacje kolego :). I znacznie ciekawiej wyglądasz w tej czapeczce :). No ja planuję we czwartek odwiedzić znaną nam miejscówkę zachęcony Twoimi wynikami.

dzieje się dzieje,😁 dzisiaj też byłem , zabawa przednia ale trzeba było nakombinować się z kolorami , dzisiaj brały zdecydowanie na brudne kolory i trzeba było rzucać ile fabryka dała 😉 miałem jedno fajne branie mało mi kija z ręki nie wyrwało ale po chwili spinka 😈 był ze mną kolega i łapał klasycznie na jigi , nawet brania nie miał ja stałem obok i okoń za okoniem tylko że na ds , ( miałem niezły ubaw 😁) zaczął kombinować z bocznym trokiem i miał efekty , być może w czwartek też będę, brania zaczynają się po 9tej , woda jest bardzo klarowna , powodzenia i pozdrawiam Wasyl

WP_20171226_10_51_40_Pro.jpg

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wasyl1968 napisał:

dzieje się dzieje,😁 dzisiaj też byłem , zabawa przednia ale trzeba było nakombinować się z kolorami , dzisiaj brały zdecydowanie na brudne kolory i trzeba było rzucać ile fabryka dała 😉 miałem jedno fajne branie mało mi kija z ręki nie wyrwało ale po chwili spinka 😈 był ze mną kolega i łapał klasycznie na jigi , nawet brania nie miał ja stałem obok i okoń za okoniem tylko że na ds , ( miałem niezły ubaw 😁) zaczął kombinować z bocznym trokiem i miał efekty , być może w czwartek też będę, brania zaczynają się po 9tej , woda jest bardzo klarowna , powodzenia i pozdrawiam Wasyl

WP_20171226_10_51_40_Pro.jpg

Jaki ciężar główek do bocznego troka stosowaliście (i jaki kształt)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gryzą dalej 😁 zdecydowanie brudne kolory , zmiana na większy rozmiar kajtka nie przynosi efektu , jak weźmie to taki sam jak na 2jke tyle że dużo skubania , fajnie brały na kaloryfer, jutro może rędzin odwiedzę ? PS nawet dzisiaj sandacza miałem bydle może z 15 centów miało 😉

WP_20171227_12_59_10_Pro.jpg

WP_20171227_13_21_17_Selfie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, wasyl1968 napisał:

gryzą dalej 😁 zdecydowanie brudne kolory , zmiana na większy rozmiar kajtka nie przynosi efektu , jak weźmie to taki sam jak na 2jke tyle że dużo skubania , fajnie brały na kaloryfer, jutro może rędzin odwiedzę ? PS nawet dzisiaj sandacza miałem bydle może z 15 centów miało 😉

WP_20171227_12_59_10_Pro.jpg

WP_20171227_13_21_17_Selfie.jpg

Dalej boczy trok czy udało się skusić na normalne główki?Ja uderzam jutro więc jak coś to do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.