Skocz do zawartości
tokarex pontony

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, dzisiaj rzeźnia i masarnia. I choć do ciepłolubnych nie należę to planowany wypad na mniejszą wrocławską rzekę odpuściłem jak łapy po spacerze z synem na silniku diesla musialem odmrażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
W dniu 16.03.2018 o 08:20, Budek napisał:

 

No pozamiatane. 

Nie wiem od czego zacząć bo jeszcze się trzęse!!!

Pobudka przed 6 rano kawa uzbrojenie wędki w domu żeby nie marznąć nad wodą. 

Po 6 oddaje pierwsze rzuty zimno pada wieje do dupy. Melduję się pierwszy maluch a później nic, więc zmieniam miejsce tam gdzie zgrupowała się drobnica. Pierwszy rzut i coś tam uderzyło ale wcięcie puste oddaje kolejny rzut kilka podbić nie regularnych i bum czuje duży opór myślę szczupły ale nie wyczuwam na kiju zębów i cały czas trzyma mocno się dna co to będzie?? 

Odjazd około 15 m 🤤no będzie grubo po chwili walki pod nogami wypływa bestia jakie widziałem tylko na zdjęciach nogi miękkie i ciarki po plecach 😲 

Nie wiem czy będzie dane mi złowić jeszcze kiedykolwiek taki okaz 

Kijek do 5gr pletka 0.06 i FLUOROCARBON 0.15 DO 1.8KG przypuszczam że ważył bardzo podobnie 

W

Fotka na pamiątkę buziak i do wody. 

large.20180316_080310.jpg.f4d4d89a876a5a9f4a5ff72e6924caf1.jpglarge.20180316_070822.jpg.3c85ae3c7974c8bfe0cdf8ef24a8d269.jpg

 

No Panie taka sztuka w naszych wodach to faktycznie szok!! Masz nosa do okazów, powtórzyć taki wynik to chyba tylko do Norwegii trzeba jechać ;)

Mega gratulacje!!!  💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budek chyba cyrograf podpisałeś z diabłami na okonie :)

U mnie zima rządzi i nie ma szansy do wody się zbliżyć, na rzece za wysoki stan a na stojącej wodzie przymarznięte, ale nie na tyle żeby wejść na lód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ostatnie tchnienie zimy. Widać, że rybka będzie się powoli ruszać. Dzisiaj byłem po pracy na godzinnym rekonesansie. Trzy okonie wydłubałem. Jeden był niczego sobie. Nawet mu zdjęcie zrobiłem ale nie będę wklejał bo się wstydzę przed Budkiem :ph34r:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2018 o 08:20, Budek napisał:

 

No pozamiatane. 

Nie wiem od czego zacząć bo jeszcze się trzęse!!!

Pobudka przed 6 rano kawa uzbrojenie wędki w domu żeby nie marznąć nad wodą. 

Po 6 oddaje pierwsze rzuty zimno pada wieje do dupy. Melduję się pierwszy maluch a później nic, więc zmieniam miejsce tam gdzie zgrupowała się drobnica. Pierwszy rzut i coś tam uderzyło ale wcięcie puste oddaje kolejny rzut kilka podbić nie regularnych i bum czuje duży opór myślę szczupły ale nie wyczuwam na kiju zębów i cały czas trzyma mocno się dna co to będzie?? 

Odjazd około 15 m 🤤no będzie grubo po chwili walki pod nogami wypływa bestia jakie widziałem tylko na zdjęciach nogi miękkie i ciarki po plecach 😲 

Nie wiem czy będzie dane mi złowić jeszcze kiedykolwiek taki okaz 

Kijek do 5gr pletka 0.06 i FLUOROCARBON 0.15 DO 1.8KG przypuszczam że ważył bardzo podobnie 

W

Fotka na pamiątkę buziak i do wody. 

large.20180316_080310.jpg.f4d4d89a876a5a9f4a5ff72e6924caf1.jpglarge.20180316_070822.jpg.3c85ae3c7974c8bfe0cdf8ef24a8d269.jpg

 

 

W dniu 21.03.2018 o 13:21, Budek napisał:

Polowanie na okonie ciąg dalszy !!! 

Kolejna 40-stka do kolekcji🤗large.20180321_131551.jpg.a444c4d2365bee67795a78b2a0095d90.jpg

 

 

7 godzin temu, Budek napisał:

Poranne szybkie dwie godz przed pracą dały kolejną 40-stke do kolekcji 

large.20180322_074423.jpg.42e80c372d801dde6da1da80b47ba0e1.jpg

Budek wszystko pięknie i ślicznie ale jakoś tak smutno :rolleyes: czyż byś się nie cieszył z tak pięknych okazów na żadnym zdjęciu nie chcesz się uśmiechnąć:P gratulacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenna uwaga faktycznie wyglądam jak "kasztan" 😂😂🤣 mina jak by codziennie takie łowił 🤣😎 w sobotę się uśmiechnę 😁( oby było do czego) 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keitech 2 cale + główka 3gr. Kolory raczej w miarę naturalne ale jasne każdy okoń złowiony na inny kolor więc nie są wybredne. Warto zaopatrzyć się w kolor "SEXY SHAD" 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyłem wczoraj po pracy na 2h. Dużo delikatnych brań ale też sporo z tego udało się zaciąć. Przez 25cm się jednak nie przebiłem. Przyłowiłem dwa sandacze. Widziałem też już drugi raz w tym roku kontrolę policji wodnej - super!

20180330_152903.thumb.jpg.cf87707cfee1e17dca0c2e11ca21c06b.jpg

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj chytry plan 😈 z rana trzeba było iść kupić pieczywo , trochę mnie poniosło o 5.30 jeszcze ciemno , o 7 dmej chleb kupiony i sru nad kanał , niestety przez dwie godziny ani skubnięcia ale idzie ku lepszemu bo widać oczkującą drobnicę , trzeba było zaangażować siły wyższe aby sezon był owocny 😉. Życzę towarzystwu spokojnych i wesołych świąt wielkanocnych , udanych połowów miłych konwersacji w necie jak i udanych spotkań w realu 😁

WP_20180331_12_13_02_Pro.jpg

  • Lubię to 1
  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ruszyła żegluga po odrze ( tzn kierunek koźle ) na kanale syf płynie , woda mętna dużo farfocli po wierzchu pływa dzisiaj dwie godzinki po południu zmarnowałem na czyszczeniu żyłki , i jeszcze osiem kormoranów parkujących na latarniach 😈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.