Skocz do zawartości
tokarex pontony

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
W dniu 9.07.2018 o 08:42, michalvcf napisał:

Nie, pletka 0,14 i kij Dam inpulse do 28gr.

PS. Polecam kija bo jest naprawdę mega fajny, dużo ryb plus 100cm już ma na koncie i spisuje sie bez zarzutu. Pozatym pięknie czuć każde branie i można nim daleko cisnac. 

Gratulacje !

A który model impulse masz - spin , zander czy dropshot ? I jakiej długości .

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ESSOX rybek nieprawidłowo zapiętych raczej publicznie nie pokazujemy ;)@michalvcf wielkie gratulacje i szacunek że podołałeś takiemu wyzwaniu, masz szczęście do okazów ;) Niesamowite stworzenie! Zdradź na co uderzył, strasznie zżera mnie ciekawość bo amura na spina jeszcze nie doświadczyłem. Póki co osobiście pauzuję, bo córcia mi się urodziła, lecz trzymam kciuki i gorąco kibicuję każdemu z Was. A tak na marginesie ćwiczę nadgarstki, żeby wkrótce gdy pojawię się nad wodą nie wyjść za bardzo z formy ;)

Pozdrawiam

IMG_20180614_230825.jpg

  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MARCIN82 napisał:

@ESSOX rybek nieprawidłowo zapiętych raczej publicznie nie pokazujemy ;)@michalvcf wielkie gratulacje i szacunek że podołałeś takiemu wyzwaniu, masz szczęście do okazów ;) Niesamowite stworzenie! Zdradź na co uderzył, strasznie zżera mnie ciekawość bo amura na spina jeszcze nie doświadczyłem. Póki co osobiście pauzuję, bo córcia mi się urodziła, lecz trzymam kciuki i gorąco kibicuję każdemu z Was. A tak na marginesie ćwiczę nadgarstki, żeby wkrótce gdy pojawię się nad wodą nie wyjść za bardzo z formy ;)

Pozdrawiam

IMG_20180614_230825.jpg

Ojciec prać i prasować😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem z rana być na powodziowym , ale tak dobrze się spało 😚 że wstałem o 8smej , kurna chociaż tyłek przewietrzę 😋 na "mojej" mecie , niestety siła nałogu trza kupić cygarety na tankszteli ( oj paru spragnionych przede mną było i to nie benzyny 😁) zajeżdżam na miejsce i nikogo nie ma ( czyli nie ma ryby ?) pierwszy rzut okoń , następny , okoń i tak przez dwie godziny co drugi rzut to ryba , wielkość nie za duża ale takie 20 cm. bardzo waleczne , miałem też dublera , najpierw puknięcie , zacięcie w tempo i ..... kij wygięty w pałąk , kołowrotek oddaje plecionkę , widzę że to fajny szczupak , jestem na to przygotowany ( co prawda wędkuje na lekko ale mocno , pletka 0,06 metrowy przypon 0,25 fluocarbon i najważniejszą rzecz - rozłożony podbierak 😀) podciągam go bliżej i widzę że z boku paszczy wystaje mu okoń , okonia wyjąłem szczupaka nie 😠 , co do przynęt to dzisiaj spin mady , co ciekawe na 4 gr. nie miałem ani brania , uniwersalne były 6gr. doszedłem do 10gr. brania też były ale dużo było nie zaciętych , próbowałem też kajtków na ciężko ( dwu calowe na 5gr.) ale bez efektu , zauważyłem też parę ładnych kleni które atakowały drobnicę

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, michalvcf napisał:

@Booseib niżej jagielonskich możesz siadać spokojnie, sprawdź tylko czy niema jakich zawodów bo coś mi się kojarzy że mają być. 

Dzięki, wiem, są też tam zawody, ale wody dużo na szczęście :)  Dostałem info od kumpla, że wieczorem woda przybrała nagle o ok.80cm i zaczeła zapierniczać i bardziej obawiam się szybkiego nurtu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 cm, to chyba przesada, ale klapy poszły w dół i przybrało na kanale. Na końcówce może być gorzej bo skumuluje się wszystko, co po drodze wyższa woda zabierze z brzegów. Opole i Kędzierzyn stany wysokie, to na weekend może dowalić u nas wodą. Dopływy jeszcze zasilą i jak są planowane jakieś zawody, to może być ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jaceen napisał:

80 cm, to chyba przesada, ale klapy poszły w dół i przybrało na kanale. Na końcówce może być gorzej bo skumuluje się wszystko, co po drodze wyższa woda zabierze z brzegów. Opole i Kędzierzyn stany wysokie, to na weekend może dowalić u nas wodą. Dopływy jeszcze zasilą i jak są planowane jakieś zawody, to może być ciężko.

Dokładnie. Idzie wysoka woda. Obecnie jest w Brzegu (opolskim). Na weekend będzie u nas.

http://monitor.pogodynka.pl/#station/hydro/150170090

Można więc liczyć na liczne brania nocnych kleni ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje z rodziną czyli 2 tygodnie przerwy od wędek (miałem ze sobą ale nie było kiedy porzucać). Wczorajszy wieczorny wypad 20:00-00:00. Klenik ze zdjęcia, jeden spad i jeden krótki sumek (kolejny w tym sezonie). Wodą podniesiona więc wobki sandaczowe 7-10cm. Dzień wcześniej woda w nocy gotowała się od drapieżnika ale zero brań.

20180721_222323.thumb.jpg.1b065ae361521babc5c086a49803df56.jpg

@michalvcf jak tam bolenie?

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.