Skocz do zawartości
tokarex pontony

WROCŁAWSKA ODRA


DAMIANO

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Proponuje 14stego grudnia spotkać się we wiadomym i przychylnym nam miejscu -Rejs Pub. 

Jest to termin juz po mikołaju, więc jak ktoś dorabia to już bedzie po robocie, a jeszcze na tyle przed świetami, że kobiety nasze nie będą gonić do mycia okien. 

Prosze o wzgledną deklaracje, abym mógl przygotować krzesełka wędkarskie dla obecnych na spotkaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś chwilę porzucać w okolicach Kładki Zwierzynieckiej i przy brzegu trafiłem na coś takiego. Nie sądzę by rybki padły z powodu skażenia / przyduchy. OCB ? Może ktoś nieumiejętnie wypinał ? Może miał rodzaj przynęty która uszkadzała ryby do tego stopnia, że padały ? Dramat, leży tam z 12-15 szczupaczków 20-35cm i kilka okoni, a było (a może i jest) być może więcej.

IMG_20181127_112002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od 11stej do 13stej fajnie gryzły okonki , niestety tylko jeden rocznik 😭 brania tylko na kajtki nr. 3 na dwu gr. główce do tego metrowy fluokarbon , z jednego miejsca brania na trzy calowego , zakładam dwójkę ani brania , powrót do trójki i od razu branie , wszystko na " brudne " kolory , drugi kij na drop shota bez kontaktu z rybą , brania skończyły się o 13stej , jutro jak nie będzie mocno wiało trochę szybciej będę nad wodą . P.s. trzeba się już naprawdę ciepło ubierać

IMG_20181128_113258.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. michalvcf

2. jaceen 50% - rozumiem, że to wskazanie na rodzaj "herbaty", którą zamierzasz spożywać

2. Bacyk

3. Odys

4. RSM

5. Budek

6 Gu_miś (na 80%)

7 szymek07

8 .maniu394 to ja też 50 %

9. oldBolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wypad okoniowo-sandaczowy. Z rana troszkę okoni wielkościowo do 27cm około 11 przeżucilem się na lekkie sandaczowanie kij do 10gr pletka 0.08 gumy 7-10cm na 7 gr. Po kilku małych  pistoletach potężne ŁUPPP! W pierwszym opadzie na pełnym wyrzucie zacięcie w tempo i po 5 min jest i Pan wąsaty. Miarka pokazała 120cm. Myślę że tym sprzętem wyciągnął bym max 130-140cm o tej porze roku lekki zapas jeszcze miałem w hamulcu.

 

large.20181128_150109.jpg.be5389045a37f2796dfb0d2305a269a4.jpg

  • Super 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. michalvcf

2. jaceen 50% - rozumiem, że to wskazanie na rodzaj "herbaty", którą zamierzasz spożywać

2. Bacyk

3. Odys

4. RSM

5. Budek

6 Gu_miś (na 80%)

7 szymek07

8 .maniu394 to ja też 50 %

9. oldBolo

10.Darek 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.michalvcf

2. jaceen 50% - rozumiem, że to wskazanie na rodzaj "herbaty", którą zamierzasz spożywać

2. Bacyk

3. Odys

4. RSM

5. Budek

6 Gu_miś (na 80%)

7 szymek07

8 .maniu394 to ja też 50 %

9. oldBolo

10.Darek 1

11.jacolan

...jak na herbatę to będę😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jacolan napisał:

1.michalvcf

2. jaceen 50% - rozumiem, że to wskazanie na rodzaj "herbaty", którą zamierzasz spożywać

2. Bacyk

3. Odys

4. RSM

5. Budek

6 Gu_miś (na 80%)

7 szymek07

8 .maniu394 to ja też 50 %

9. oldBolo

10.Darek 1

11.jacolan

...jak na herbatę to będę😁

12 Booryss najlepsze płyny mają odczyn cherbaciany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.