Skocz do zawartości
tokarex pontony
DAMIANO

WROCŁAWSKA ODRA

Recommended Posts

Już miałem pisać, że to przez bardzo duży spadek ciśnienia. W weekend w mniej jak dobę zleciało więcej jak 25 hPa - to bardzo duży skok. To już taka reguła, że przy takich skokach drapieżnik potrafi nie żerować. A ponieważ od każdej reguły jest wyjątek... wyjątkiem jest to co wkleił @Budek Graty!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacze   Dragon

Witam,

W dniach 9.11 - 12.11 jaz Rędzin wraca do normalnego piętrzenia, więc może coś się ruszy za elektrownią w ten weekend, dzisiejsze cztery godziny biczowania wody na tej długości nie przyniosły żadnej rybki 😕

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeczytałem ostatnio artykuł o tym, że karbowane przynęty w pewnych warunkach wykazują sie większą skutecznością od tych tradycyjnych. Coś tam o miękkości, a co za tym idzie naturalniejszym wyglądzie podczas opadu, o zwiększonej powierzchni, a co za tym idzie silniejszej fali hydroakustycznej... Miałem kiedyś w pudełku kilka takich karbowanych twisterów, ale nie pamiętam, by były jakieś bardzo łowne, niemniej postanowiłem spróbować i kilka zamówiłem. Wczoraj przyszły, więc dziś wyskoczyłem na godzinkę na swoją okoniową "metę", by je przetestować. Oczywiście zacząłem od Kajtków, potem Westiny, a gdy jak to bywa od dłuższego czasu - nic sie nie działo, wyjąłem z pudełka karbowańca, uzbroiłem i ... w tym samym miejscu w ciągu kwadransa wydłubałem dwa szczupaczki. Przypadek? ;)

P.S. Jeden wziął w warkoczu, drugi ze środka klatki. Oba były mocno obklejone pijawkami, więc domyslam się, że ostatnio niewiele się ruszały, a skoro teraz drgnęły to może to oznacza, że ten weekend będzie dla nas łaskawszy. (Nie mówię o @Budek, bo widzę, że dla Niego spadające ciśnienie nie robi żadnej róznicy :) )

1-20191108_140827.jpg

1-20191108_142355.jpg

• Super 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie woda w Wrocławiu poszła do GÓRY !!! , byłem zobaczyć w " moich " rejonach wracając z Mietkowa na którym  , z kolegą przez pięć godzin pływania zaliczyliśmy komplet 😜 świeżego powietrza , nawet brania 😭 , łodzi ponad dwadzieścia na wodzie , cały pirs obsadzony ( siedzieli jeden przy drugim ) gadałem z jednym wędkarzem , mówił że wczoraj było lepiej ( pokazał zdjęcia dwóch sandaczy i bolenia dziewięćdziesiąte ) przynajmniej pogoda dopisała 😀 . Ps. były kontrolę policji wodnej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie weekend troszkę gorszy niż zeszły ale coś tam się trafiło 😁

large.20191108_071717.jpg.de5a9601883478d54df0e3aaa3d71c57.jpglarge.IMG-20191110-WA0000.jpg.09b38e336065688eda3b056884782592.jpg

• Super 8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach