Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Worki PVA uniwersalny grunt


kamyczekpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy stosowal z was ktos nie koniecznie w karpiarstwie ale w uniwersalnym grunciarstwie worki pva a dokładnie to chodzi mi o mocowanie gdzie takie worki pva montujecie np do zestawu z rurka antysplontaniową.Sa jakeis efekty na takie cos w tym roku zaczynam własnie robic takie cuda

o takie woreczki mi chodzi np. http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/popenphoto.php?file=../p/s3/1207913087.jpg :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Pierwszą sprawą jest to że musisz mieć odpowiedni sprzęt żeby dać radę rzucić sporym obciążeniem (wypełniony woreczek nienależny do lekkich nawet najmniejszy). Chyba że wywozisz zestawy.

Innym rozwiązaniem są tzw. kiełbaski z siatki PVA.

Do woreczka wkładasz hak z przynętą i ciężarek wsypujesz co uważasz za słuszne do środka i jak chcesz zalewasz boosterem. Zawiązujesz i sruu do wody. Hak możesz również przebić przez dół woreczka i wtedy założyć przynętę - będzie poza woreczkiem - jak wolisz.

Przy łowieniu w ten sposób musisz nastawić się na kapory bo możesz nie wyrobić z kasą.

Fajna metoda na mniejsze zbiorniki, gdzie możesz rzucić np. pod trzcinki. Na wielkich zbiornikach jak wypływam to wolę przy wywożeniu zestawu podsypać ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.