Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wakacje 2020


wasyl1968

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego że szlajam się po całej Polsce miałem okazję zobaczyć metę i tereny łowieckie 😜 gdzie spędzimy wakacje , wioska nazywa się Ulucz nad Sanem czyli Bieszczady , robotę miałem w Solinie tak że nocleg miałem nie daleko , miałem nawet okazję przepłynąć promem przez San , cisza spokój 😍 ptaszki cwierkają , do wody blisko ( za to do sklepu daleko , młodsza latorośl nie będzie zadowolona 👿 ) jeżeli otworzą granicę to planujemy wycieczkę do Lwowa z przewodnikiem z Sanoka . ps ponoć na tym odcinku jest sporo brzan 😉 i można brodzić . pozdrawiam Wasyl

IMG_20200526_182437.jpg

IMG_20200527_105422.jpg

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 9 months later...

Ciągnę temat dalej , jak ktoś będzie w Bieszczadach to warto zobaczyć to miejsce, wczoraj miałem robotę w takich okolicznościach , Bezlechledowa góra, ledwo dojechałem , dwójka pedał w podłogę a fiat Doblo ledwo jedzie , tablice ostrzegawcze - uwaga niedźwiedzie dawały do myślenia 😵 jak dojechałem na miejsce okazało się że to góra szybowcowa , widoki nieziemskie , akurat szykowali szybowiec na start ale niestety nie miałem czasu zobaczyć startu , 

IMG_20210521_112511.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 3 months later...

jesli szukasz fajnego miejsca na wakacje z mozliwoscia wedkowania, to mam kilka propozycji. w Polsce swietnym wyborem jest Mazury. mnostwo jezior, super atmosfera i duzo ryb. 😊 jesli wolisz morze, to polecam Hel. mozna tam lowic zarowno z plazy, jak i wynajac lodz. 🌊lubisz gory? jesli tak, to Bieszczady beda strzalem w dziesiatke. tamtejsze rzeki i jeziora sa pelne pstragow i lipieni. 🏞️ jesli chcesz cos bardziej egzotycznego, to Norwegia to raj dla wedkarzy. fjordy, duze ryby, niesamowite widoki! 🐟🏔️w Europie fajnie jest tez w Chorwacji. czysta woda, piekne wybrzeze i dobre warunki do lowienia. 🌅 a dla tych, ktorzy chca polaczyc wedkowanie z troche luksusowym wypoczynkiem, polecam Dubaj. tak, Dubaj! tam tez mozna lowic, a poza tym jest wiele innych atrakcji. 🌆mam nadzieje, ze pomoglem! udanych wakacji i obfitych polowow! 🎣🌞

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2023 o 10:30, olek87 napisał:

jesli szukasz fajnego miejsca na wakacje z mozliwoscia wedkowania, to mam kilka propozycji. w Polsce swietnym wyborem jest Mazury. mnostwo jezior, super atmosfera i duzo ryb. 😊 jesli wolisz morze, to polecam Hel. mozna tam lowic zarowno z plazy, jak i wynajac lodz. 🌊lubisz gory? jesli tak, to Bieszczady beda strzalem w dziesiatke. tamtejsze rzeki i jeziora sa pelne pstragow i lipieni. 🏞️ jesli chcesz cos bardziej egzotycznego, to Norwegia to raj dla wedkarzy. fjordy, duze ryby, niesamowite widoki! 🐟🏔️w Europie fajnie jest tez w Chorwacji. czysta woda, piekne wybrzeze i dobre warunki do lowienia. 🌅 a dla tych, ktorzy chca polaczyc wedkowanie z troche luksusowym wypoczynkiem, polecam Dubaj. tak, Dubaj! tam tez mozna lowic, a poza tym jest wiele innych atrakcji. 🌆mam nadzieje, ze pomoglem! udanych wakacji i obfitych polowow! 🎣🌞

 

Jednak jakiś bot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać po stylu, że bot SI. Zapewne oparty na ChatGPT. Żaden człowiek nie wypowiada się w takim stylu. 

Niestety jestem przekonany, że czeka nas zalew tak wyprodukowanych treści, wypowiadanych na każdy możliwy temat, ładnych i okrągłych, jednak nie wnoszących nic interesującego do tematu. I będzie tego tak dużo, że odechce się korzystać z internetu, bo boty będą pierwsze odpowiadać na każde pytanie i jeszcze będą ze sobą dyskutować...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.