Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było na rybach-czerwiec 2010


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 251
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

%(&(%305 fala - prawda, że ładne miałem kafelki? Swoją drogą tak, ryba niewymiarowa, lecz zdjęcie wykonane na moim, prywatnym łowisku (blok, piętro drugie), nie złamałem więc żadnego punkt regulaminu. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zwiad nad Odrą ,woda prawie w korycie ,ale ciągnie okropnie ,a boleń sobie tłucze i tłucze jak opętany.Pewnie znowu tego cholerstwa naciągnęło :wink: :lol:Ale i dobre wieści ,multum narybku tegorocznego pod brzegami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zwiad nad Odrą ,woda prawie w korycie ,ale ciągnie okropnie ,a boleń sobie tłucze i tłucze jak opętany.Pewnie znowu tego cholerstwa naciągnęło :wink: :lol:Ale i dobre wieści ,multum narybku tegorocznego pod brzegami .

Potwierdzam , też byłem na zwiadzie.Na barkach II boleń tłucze aż miło.Zamkneli śluzę na osobowicach-woda nie płynie.Biorą ładne płocie .Maniek jeszcze dwa tygodnie i rzeka nasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zwiad nad Odrą ,woda prawie w korycie ,ale ciągnie okropnie ,a boleń sobie tłucze i tłucze jak opętany.Pewnie znowu tego cholerstwa naciągnęło :wink: :lol:Ale i dobre wieści ,multum narybku tegorocznego pod brzegami .

Nie szalejcie! :grin: Naprawdę można juz iść nad odrę ? Myślałem, że jeszcze przy wałach jest! A wiecie jak w okolicach Zielonej Góry poziom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odra jest bardzo gościnna, jak nie masz czasu na ryby, to sama do domu wpadnie : )

Z ranka na rybkach, ale to raczej pedofilia, niż wędkarstwo, przynajmniej sandacz będzie miał co jeść. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek jeszcze dwa tygodnie i rzeka nasza.
A jak ,jak się dopadnę to do zimy posiedzę :lol::wink: Aby dało sie łowić u nas to muszą zamknąć śluzy na Wałach a tam jeszcze 7m czyli 5m za dużo z dwa tygodnie musi potrwać ,ale mnie już dziś świerzbi ręka i chyba w wekend pójdę na te bolki .
A wiecie jak w okolicach Zielonej Góry poziom?
No raczej wysoki ,jest po wyżej alarmowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20100610103.jpg

Dzisiejszy wypad na Szałe koło Kalisza :)

Łacznie 9 sztuk lecz ostatnim już nie robiłem fotek

Wszystkie prócz jednej wróciły do wody. Padła Bidulka ...

Przyneta białe . Zaneta trapera udoskonalona według mojej receptury :)

C&R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padła niestety gdyż haczyk znalazł się za głęboko mimo odcięcia go nie mogła dojść do siebie. Trzymane aby je uwiecznić , ktoś powie iż to torturowanie ale tak nie jest :)

Większość wędkarzy ani jednej nie podarowała by życia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie! Napiszę tylko, że limit leszcza jak na ten rok jest już u mnie wyczerpany... :mrgreen: . Od jutra planuję zasiadki sandaczowo-węgorzowe. Jutro o 16.00 pa pa żonie, buziak dla córy... i drżyjcie rybki :twisted: oby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FALUBAZ_ZG

Dla mnie to wlasnie jest torturowanie. Mimo, ze C&R mnie ani ziebi ani grzeje i nie mam nic przeciwko zabieraniu ryb to jestem jednak zwolennikiem wrzucania do siatki tylko ryb przeznaczonych do zabrania, a trzymanie ich tylko do fotki to juz przegiecie. Dodatkowe wycieracie ich sluzu o trawe do zdjecia to..., a z reszta nie ma co sie denerwowac.

I na koniec delikwent dumnie wlepia C&R. Gratuluje fantazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekli, tomek1, FALUBAZ_ZG - należycie do animalsów? Etycy się znaleźli :grin:

jestem jednak zwolennikiem wrzucania do siatki tylko ryb przeznaczonych do zabrania, a trzymanie ich tylko do fotki to juz przegiecie

Niejednokrotnie kiedy wypuszczałem złowioną rybę ona nie wiem czy płoszyła stado czy cholera wie co ale brania się kończyły, natomiast gdy wpuszczałem je do siatki brania następowały dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FALUBAZ_ZG

Oszolomie, z zadnych Animalsow nie jestem, ale po prostu nie czaje tych wszystkich C&R. Niby kieruja sie dobrem ryb, a jednak nie do konca postepuja zgodnie z wlasnymi metodami.

Ciekawa ta twoja teoria z wypuszconymi rybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorny wypadzik pod most na autostradzie A6. Docelowo miał być boleń, brak oznak żerowania jakichkolwiek ryb. Jednak na gumkę poprowadzoną w rejonach dna połakomił się nieduży szczupaczek, lekko ponad wymiar. Mimo że woda ciągnie, na cieniutkiej plecionce główką 12g dało radę postukać w dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kanł żeglowny Odry od 4.30 - 8.00

szczupaki 65 i 46 cm. i dwa spiete ok. wymiaru.

okonie 7 szt. od 15-25 cm.

Na gumki zero brań. Efekt dała dawno zapomniana obrotówka DAM Efzet 2 srebrna oraz Wrek 1.

Przeprosiłem się z obrotówkami na które nie łowiłem już ze dwa lata. :mrgreen:

Woda dalej spada i jest coraz czystsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.