Skocz do zawartości
przewodnicywedkarscy.pl
przemo1992

Wrocławska umawialnia

325 postów w tym temacie

Witam widze ze jest umawialnia dolnoslaska ,a nie ma bezposrednio do wrocławia wiec postanowilem napisac post.Mam nadzieje ze admin go zaraz nie usunie(bo mysle ze sie przyda).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przynęty na sandacze   Dragpm

przemo1992, temat trochę bez sensu ,dolnośląska umawialnia dotyczy również i Wrocławia ,dwa podobne tematy raczej wniosą więcej zamieszania niż pożytku ,a i tak mogą sie wpisywać ludzie z po za Wrocławia bo chyba im nie zabronisz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich...jestem ciekaw czy wogole ktos odwiedza umawialnie :mad: ?Moze jakas wyprawa ze spiningiem??Zapraszam do podjecia tematu...pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc witam i z gory sory za brak odzewu(urlop) i ponawiam temat...moze jakies wspolne wedkowanko?jest ktos chetny?np ten weekend?pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam czlonkow forum haczyk z wrocławia i okolic ,czy ktos mial by ochote spotkac sie gdzies nad woda jedni poszli by by ze spiningami drudzy polowili na splawik ,grunt ?

miejsce dzien i godzine wybierzemy wspolnie ;)

zapraszam do wypowiadania sie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nad tym musimy jeszcze pomyslec ;) tajk zeby nam pasowalo ;) a jaka masz propozycje ,ja niestety niejestem zmotoryzowany wiec gdzies dalej mogl by byc problem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuje żeby to był jeszcze październik, bo pogoda w miarę dopisuje.

A co do miejscówki to już pozostawiam wam, ale najlepiej coś miejscowego bo również nie jestem zbyt mobilny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz