Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wrocławska umawialnia


przemo1992

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Może tradycji stanie się zadość i zaplanujemy spotkanie okoniowo-sandaczowe? Koniec września, piątek, sobota, a może niedziela po południu? Tak, żeby załapać się przynajmniej na 2 godz. dnia.  Są chętni lub inne pomysły?

  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję 30.09 (niedziela). Może jednak powtórzymy lokalizację Jaz Opatowicki? Tam mamy zróżnicowaną wodę. Trzy kanały i Odra przed i za jazem. Muszkarze mieliby dla siebie wygodniej. Dodatkowo powstały bary i np w OpatoVice można po zakończeniu pogadać i "lemoniady" się napić;) Przed dwudziestą robi się ciemno to odliczymy dwie godziny na wędkowanie, pół na bajerę i wychodzi godzina spotkania 17:30 na parkingu przy kasie parku linowego lub przy J.Bartoszowickim. Pasuje?

  • Super 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2018 o 21:15, jaceen napisał:

Proponuję 30.09 (niedziela). Może jednak powtórzymy lokalizację Jaz Opatowicki? Tam mamy zróżnicowaną wodę. Trzy kanały i Odra przed i za jazem. Muszkarze mieliby dla siebie wygodniej. Dodatkowo powstały bary i np w OpatoVice można po zakończeniu pogadać i "lemoniady" się napić;) Przed dwudziestą robi się ciemno to odliczymy dwie godziny na wędkowanie, pół na bajerę i wychodzi godzina spotkania 17:30 na parkingu przy kasie parku linowego lub przy J.Bartoszowickim. Pasuje?

Dla mnie zawsze lepsza sobota bo mogę siedzieć do oporu. Tak czy inaczej jeśli padnie na niedzielę to na 90% będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

U mnie niedziela aktualna.

Proponuję małą korektę. Pierwsze spotkanie o godz. 17:00, bo jednak czas upływa i szybciej zapada zmrok. Będzie 30 min na pogadankę, przywitanie i zostanie prawie dwie godziny na wędkowanie za dnia. Między 19:30 a 20:00 spotykamy się ponownie i wtedy zdajemy relację, jak było w okoniowy-weekend. Bo to, czy ktoś będzie miał czas na wędkowanie w sobotę, ktoś inny w niedzielę rano, to sprawa indywidualna. Ważne, żeby przez te dwie godziny być w pobliżu siebie i wspólnie powędkować. Może ktoś zostanie jeszcze na nocne s?

Spotkanie godz. 17:00 przy Jazie Bartoszowickim. Tam będziemy widoczni i nie będziemy musieli się szukać po parkingu. Możliwości wędkowania są dla każdego.

PS

Znalazłem taśmę do mierzenia ryb.

P1350778.thumb.JPG.bcf16e6bbd4c4f27ffb9a65cda2cfc92.JPG

Właściciel będzie mógł osobiście odebrać. Rozwinąłem ją i widać, że używana była do wymiaru 60cm, dalej jest nietknięta😛

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 października przeprowadzam się do Wrocławia na studia. Ktoś byłby chętny na wspólne wędkowanie i wymianę doświadczeń? Chętnie dowiedziałbym się choć trochę o tej pięknej wodzie jaką jest wrocławska Odra, bo z góry (Mapy Google) widzę tylko labirynt wszelkiej maści cieków. 🤣 W zamian oferuję miłe towarzystwo i sporo wędkarskich historii do opowiedzenia.😉 Termin dowolny, do ustalenia prywatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, EsoxHunter napisał:

1 października przeprowadzam się do Wrocławia na studia. Ktoś byłby chętny na wspólne wędkowanie i wymianę doświadczeń? Chętnie dowiedziałbym się choć trochę o tej pięknej wodzie jaką jest wrocławska Odra, bo z góry (Mapy Google) widzę tylko labirynt wszelkiej maści cieków. 🤣 W zamian oferuję miłe towarzystwo i sporo wędkarskich historii do opowiedzenia.😉 Termin dowolny, do ustalenia prywatnie. 

No to przeprowadź się dzień wcześniej i przybywaj na nasze spotkanie! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasyl1968 mniejsze rzeczki to nie do końca moja bajka, na dobry początek wystarczy Oderka ;).

Marienty chętnie bym wpadł, ale niestety dopiero 1.10 jestem w stanie być na miejscu.

Tak przy okazji, do jakiego koła warto się zapisać? Zależy mi na spiningu zawodniczym w kole czyli dobrych kilka zawodów spiningowych w ciągu roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne emocje miewałem, jak chłopaki z VISION po 38 minucie. Wpływało stadko "GGO", czyli, grube, garbate okonie i trzeba było w kilka minut ściągnąć chociaż jednego. Tu zaczynały się trząść łapki, albo tworzył się kunsztowny węzeł gordyjski, a innym razem popper paskudnie owijał się wokół traw rosnących za plecami. Nie wspomnę o pikujących mewach i zmora całej takiej sytuacji, że w oczekiwaniu na branie największej sztuki prawie zawsze najszybszy okazywał się mniejszy ze stada:))) Co by nie mówić i pisać podobne emocje mamy w wątku okoniowej ligi;)

Wczoraj dogadałem się z siatkarzami. Mieli zagrać tak, by nie kolidowało to z naszym spotkaniem😁 Stanęli na wysokości zadania i przesunęli po wspaniałym meczu swoje, a jakże ważne, na godz. 21. Możemy dzisiaj ogarnąć jedno i drugie;)

Jak możecie, to wklejacie na bieżąco informacje lub zdjęcia weekendowych okoni, żeby było wiadomo, jaka jest sytuacja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj coś się działo, dzisiaj rano z kolegą jesteśmy nad widawą , warunki ekstremalne strome brzegi fest zarośnięte brak dojścia do wody ( rejony mostu w szymanowie) zawijamy się w moje rejony , nie napawa to optymizmem , kolega na zero a ja sześć okonków i maly boleń ( ostatnio za każdym razem bolenik się trafia ) wszystko na Spin mady , widziałem też jak gościu na seledynowego twistera zberetował prawie metrowego szczupaka 😈

V__3CC0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20180930_190147.thumb.jpg.2f41833b991d8561608c92c028513424.jpgDzięki za spotkanie. Musicie wiedzieć, że jak dla niektórych dzieciaków ważne są imiona bohaterów Marvela, tak samo mój syn używa waszych nicków z forum :) Stał grzecznie i dziękował cichutko za upominki, ale w drodze powrotnej rozgadał się. Niesamowicie dumny, że złowił szczupaczka i bolenia. Muchy od Borysa poukładał snując plany co i jak użyje. Poppera od jacena z 15 minut tłumaczył mamie w jakich sytuacjach mu się sprawdzi. Więc za moment haczyk będzie miał nowego użytkownika, nieletniego, który już sam napisze co wykombinował nad wodą :)

  • Super 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miło było się spotkać w realu i trochę pobajerzyć i powędkować , u mnie licho , dwa okonie ( oczywiście na wirujące ogonki ) jak dla mnie miła odmiana bo brania że środka kanału a nie tak jak u " mnie" dłubanie z krzaków przy brzegu , ciekawe jak reszta towarzystwa ? bo jeszcze co po nie którzy nie skończyli 😉 a tak a propos POLSKA MISTRZEM ŚWIATA 😂😂😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, wasyl1968 napisał:

POLSKA MISTRZEM ŚWIATA

Emocje ogromne. Trudno o obiektywną ocenę, gdy nasi grają. Jednak na chłodno można powiedzieć, że nie dali Brazylijczykom dużo pograć.

------------------

Dzięki za przybycie. Gdyby nie mecz, to pogadałoby się dłużej. Jak było? Zacząłem od popperków i jedno wyjście zaliczyłem. Przed samym zmierzchem zmieniłem na gumkę Relaxa/2g i wycisnąłem jeszcze pięć brań. Z tego trzy okonie  na brzegu 30, 29 i 25 cm.

1541523496_P1350780_easyHDR-BASIC-2-Kopia.thumb.jpg.210e011ec7e250b8db891cce4261b372.jpg

1309456018_P1350789_easyHDR-BASIC-2-Kopia.thumb.jpg.fbf0d7ca13dcb6a6a9e8766703786d6b.jpg

552101651_P1350797_easyHDR-BASIC-2_resized-Kopia.thumb.jpg.d63ea778a8c80c25e19d3ac1cde16e35.jpg

Po kilkudniowej przerwie te półtorej godziny nad wodą przeleciało bardzo szybko.

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.