Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wrocławska umawialnia


przemo1992

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam

Zdarzyło się, że wyprałem swoją kartę wędkarską, którą głównie używałem na urlopie (mam domek w Sławie), musiałem wyrobić sobie nową.

Dodatkowo naszło mnie, że nie musze się ograniczać do wędkowania tylko na urlopie :) Karta już wyrobiona. 

Muszę jeszcze wybrać koło wędkarskie - ma znaczenie do jakiego się zapiszę? Co polecacie? Może jest takie, gdzie znajdę wsparcie.

W związku z faktem, że nie znam wód Wrocławia / województwa to szukam przewodnika / towarzysza, dzięki któremu mógłbym rozpocząć swoją przygodę - oczywiście odwdzięczę się flaszką etc. :P

Jeżeli chodzi o metody połowu to głównie spinning, ale nie wykluczam też metod gruntowych itp

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w wrocławskim towarzystwie , co do koła ? zobacz koło Krokodyl przy ul. Tęczowej ( sklep wędkarski Krokodyl) mają swoje łowisko w Blizanowicach - " Mała Szwecja" , co do wędkowania w towarzystwie to przejdź się nad kanał powodziowy k. mostów Chrobrego , połowa wrocławskiego haczyka tam urzęduje 😜 polecam co roczne styczniowe spotkania w knajpie Rejs 🍺🍺🍺, tam dopiero ciekawych i pożytecznych rzeczy się dowiesz i pogadasz z naprawdę mistrzami street fishingu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 25.10.2019 o 17:24, wasyl1968 napisał:

Witamy w wrocławskim towarzystwie , co do koła ? zobacz koło Krokodyl przy ul. Tęczowej ( sklep wędkarski Krokodyl) mają swoje łowisko w Blizanowicach - " Mała Szwecja" , co do wędkowania w towarzystwie to przejdź się nad kanał powodziowy k. mostów Chrobrego , połowa wrocławskiego haczyka tam urzęduje 😜 polecam co roczne styczniowe spotkania w knajpie Rejs 🍺🍺🍺, tam dopiero ciekawych i pożytecznych rzeczy się dowiesz i pogadasz z naprawdę mistrzami street fishingu 

Dzięki. Na pewno skorzystam z rad. W takim razie do zobaczenia w Rejsie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2019 o 20:59, jaceen napisał:

👍

Od której się wbijać?

I jeszcze jedno, Budek spotkanie przebimba na stojąco. Ewentualnie na rozpierdzielonym zydelku😛

Za co 😱😥🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.