Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wrocławska umawialnia


przemo1992

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
3 godziny temu, wasyl1968 napisał:

No niestety ale tradycji nie będzie 😫 , na pewno nie będę pierwszy , jeżeli uda mi się dostać do wrocka w jakiejś rozsądnej porze to zjawię prosto z trasy

Nie rozsądną pora też mógłbyś wpaść jak już nie pijesz to chociaż byś kogoś odwiózł do domu 😜😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zachęcają to może i ja się zjawię,tym bardziej ze zawsze mi termin nie leżał.Co prawda osobiście nikogo nie znam,pewnie z kilkoma osobami mijałem sie nad wodą. myślę że warto by było zajrzeć posłuchać, podpatrzyć co i jak i wytargać delikwenta za ucho 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Booryss napisał:

Nie rozsądną pora też mógłbyś wpaść jak już nie pijesz to chociaż byś kogoś odwiózł do domu 😜😎

A kto kurna powiedział że nie pije 😡😜 jak zdążę to furaka zostawię na rynku i odbiorę w niedzielę

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Larry_blanka napisał:

Do której będzie trwało spotkanie?

Różnie bywało. W każdym razie mam zamiar zdążyć na transmisję zawodów z Sapporo:)))

PS

Gdyby ktoś chciał rozpocząć przygodę z muchówką, to jest okazja o tym porozmawiać. Wiem sam po sobie, że bez wskazówek i bez spotkań z praktykami nie ogarnąłbym tego szybko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Larry_blanka napisał:

Do której będzie trwało spotkanie? :) Może jednak uda się wpaść.

Spotkanie będzie do ostatniego zawodnika :D

A tak na serio to spotkania są w luźnej atmosferze, każdy przychodzi/wychodzi, o której chce czy może. Jak ktoś ma czas wpaść przykładowo tylko na pół godzinki to też fajnie :)

Podeślę Ci na priv kontakt - w razie wątpliwości pisz czy dzwoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Booryss napisał:

Ciekawe czy Wasyl zatankował verve odpalił turbo i czasem już nie czeka na nas 🍻

Niestety RMS mnie uprzedził 😫 a tak się starałem ( rano byłem jeszcze 400 km. od Wrocławia ) spotkanie super jak zwykle 😁, dużo opowieści , nowe znajomości , piwo super 🍺🍺🍺kto nie był to niech żałuję 😭 , trochę nie halo że Jacent skumał się z flayman 😜 szacun za parytet 😉 p.s. kierownik zamieszania( Boryss) pewnie zda relacje , pozdrawiam Wasyl i następnym razem też będę trochę dłużej

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co opisywać .

Jak zwykle doborowe towarzystwo ,stali bywalcy , nowe twarze . 

Ja Ciut za mocno wczoraj dziś cierpię już nigdy więcej 😂😂😂😂😜😜

Wasyl się spóźnił i nadrabiał 

large.IMG_20200131_212227.jpg.d2e82a5c2a2e09deee450b406caf2984.jpg

Kilka foto

large.IMG_20200131_212239.jpg.b4b70a17062260f509fbe8cf6263b666.jpglarge.IMG_20200131_212247.jpg.dd5e9f7eeee7afe2e63d58702677087e.jpglarge.IMG_20200131_212311.jpg.8577eeeb46614eb69f81912af4b5a442.jpglarge.IMG_20200131_212258.jpg.e69a4552c78a9d222a9568a69c036bd3.jpglarge.IMG_20200131_222345.jpg.fb7a88058ff7e2d20f26ae0ca217c0c7.jpg

Do następnego 

 

  • Lubię to 1
  • Super 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.