Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wrocławska umawialnia


przemo1992

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
36 minut temu, Budek napisał:

Jak by to cos zmieniło to mi tez 05.11 bo 19.11 mam swój własny ślub i myśle ze kobita sie nie zgodzi przesunąć termin uroczystości  😂😂

nooo kolego gratulację co masz mieć lepiej niż my żonaci, trza zrobić bramę weselną z szpalerem wędek 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

05.11, jak w poprzednim sezonie ul. Żużlowców-Rędzin. Kto nie ma transportu, to kontaktować się z mobilnymi.

Jeszcze po głowie chodziło mi miejsce w okolicach Wyspy Opatowickiej. Dla stacjonarnych i łazików spinningowych idealne miejsce. Mamy różnorodność łowisk, czyli główki, klatki, cofki, w lewo lub w prawo, oba brzegi i kanał. Można łowić na przeciw siebie lub obok. Kanał powodziowy i żeglugowy też jest w odwodzie. Parking jest, komunikacja też niedaleko. Godzinę jeszcze ustalmy i konkretnie Rędzin, czy wyspa. Ja sobotę mam wolną, to katastrofa mnie tylko powstrzyma;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zróbmy szybkie głosowanie:) Wieczorem do północy, więcej głosów zadecyduje, gdzie się spotykamy. Ja po rozważeniu głosuję na Rędzin. O różnych godzinach pewnie się zjedziemy i potencjalnym "spóźnialskim" łatwiej będzie nas namierzyć na opasce. Byłem w tym sezonie 3 razy. Jakiegoś bolenia, fajnego klenia i kilka okoni złowiłem.

Można w dwóch miejscach się spotkać:) Rędzin-wyspa, a 15:00 to dobra godzina, bo nie każdy nocne wędkowanie trawi a jeszcze kawałek dnia zostaje do łowienia.

Rędzin

1. jaceen

 

 

Wyspa Opatowicka

1. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę Rędzin bo mi się wydaje, że na tylu chłopa to Wyspa Opatowicka jest za mała ;-).

Mam tylko jeden problem. Zostałem pozbawiony samochodu na weekend. Może ktoś będzie przejeżdżał przez Krzyki (może ul. Skarbowców albo  Poswstańców Śląskich)? Chętnie bym się zabrał i chętnie się dostosuję. Bo dojechać tam komunikacją miejską to męka...

Rędzin

1. jaceen

2. jacolan

3.DAZ

4.Booryss

5.Budek

6.Marcin82

7. boseib

8. marienty

Wyspa Opatowicka

1.DAZ

2. andrutone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Marienty napisał:

Może ktoś będzie przejeżdżał przez Krzyki (może ul. Skarbowców albo  Poswstańców Śląskich)?

Cześć,

Będę jechał autem Armii Krajowej, a potem Hallera, mniej więcej tak, aby zdążyć na 15stą na spotkanie. Mogę też trochę zjechać z trasy, aby cię podebrać. Jeśliby ci to pasowało, to możemy się jakoś zgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.