Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wrocławska umawialnia


przemo1992

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

To ja zapraszam na Bajkał już w najbliższą niedzielę gdzie rozegrany będzie 19 Spiningowy Memoriał im. Bolesława Solarza, impreza z tradycjami i obsadą czołówki Kadry Okręgu w spiningu, można zmierzyć się z najlepszymi spiningistami Wrocławia uprawiającymi ten sport wyczynowo w klubie Paproszek i Spiningowo Muchowym Klubie Wędkarskim PZW Wrocław, oraz z zprzyjaźnionych klubów z Oławy i Ziębic.

Zbiórka w niedzielę 24.10. do godz7 na betonach na Bajkale- pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam będe na pewno

to dozoba jutro ;) mam nadzieje ze cos polapiemy bo slyszalem ze puscha na bajkale ostatnio ;) ale mam maly plan ;PP

No nie wiem czy taka posucha jak padają piątki, ale już się kończą bo i presja ogromna, miejscowi w ciągu dnia wyciągali po kilkanaście szt,aż zgroza i jeszcze się tym chełpoią.

Zobaczymy jak będzie jutro- do zobaczenia kto będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA Bajkale ryba jeszcze nie bierze jak powinna na zawodach padły 2 szczupaki 55 cm i 52 cm i 2 okonie ok. 20 cm. Na innych zawodach złowili około 5 kg okoniów ale oni mieli wymiar 16 cm więc to były pewnie małe okonie. A wędkarze którzy łowili na łódkach to nic nie połowili. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 years later...
Ma ktoś info jaka jest woda na Odrze ? Dalej płynie błoto ? A może zrobić jakieś spotkanie np.9 listopada na kanale Opatowickim ? Co wy na to ?
Ma ktoś info jaka jest woda na Odrze ? Dalej płynie błoto ? A może zrobić jakieś spotkanie np.9 listopada na kanale Opatowickim ? Co wy na to ?

Czołem, propozycja dobra pytanie jaki będzie odzew. Juz kolega GuCek w uawialni pisał posta o jakimś potencjalny spotkaniu listopadowym. mam nadzieje, że znajdą się chętni i trochę pomachamy a później pogadamy.

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=5689&start=45

Ja dziewiątego mógłbym być po 15-ej.

Można by się nastawić np. na okonia?

Na jeden dzień dopuścimy okonia do "ligi Ślęzy"?

Np. ( 1cm=1,25cm :)

Dla najciekawszej rybki dnia, do kapelusza dorzucam osę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.